Sol Reklam
Sağ Reklam

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
GÖRME İMKANIN 0 PAKETİN YAPIMINA şahit oldum

sistem olarak GELİŞİME açık bir sunucu
haritalarınızı beğendim
konu tasarımına yorum yapmayacağım sonuçta sunucu bizi ilgilendiren kısım
paketin aynısını derken
rütbeler rütbe isimleri rütbe prefixleri mapler özellikler ve daha fazlası ki bunlar paketin temel içeriği hepsi çoğu sunucuda var

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
HİMYM gelmiş geçmiş en iyi sitcom lardan 2 kere bitirdim zaten en yakın zamanda tekrar başlayacağım bu arada factionunuz başarılı ama aynı paketi başka bir sunucuda gördüm sanırım
Birleşme yaptık hocam kendi paketimizi de yaptırdık ve harmanladık. Teşekkür ederim değerli yorumunuz için tekrar. Şu anda 3 sunucunun playerını çekiyor bu sunucu. Görmeniz doğal bazı şeyleri :)

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Sunucumuzun ilk saatlerinden bizi bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederiz
MC-BLOCK

2020-04-18_20.07.00.png

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
Birleşme yaptık hocam kendi paketimizi de yaptırdık ve harmanladık. Teşekkür ederim değerli yorumunuz için tekrar. Şu anda 3 sunucunun playerını çekiyor bu sunucu. Görmeniz doğal bazı şeyleri :)
birleştiğinizi keşke başından söyleseydiniz kusura bakmayın bende tek bir sunucu olarak yargıladım

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Faction açılmış, oyuncular sevmiş görünüyor ancak kendi tarzınızı yaratmanız gerekiyor. Biraz ağır bir eleştiri olacak ama prefixleri olsun sistemleri olsun sunucu şuanda piyasada olan büyük sunuculara benziyor. Taklitler aslını yüceltir bunuda unutmayalım. Umarım kendinizi geliştirirsiniz.
Yeni yöneticilerede başarılar dilerim, sunucuda yanlışlıkla banladığım süreçte sunucu lobide dolaşırken yöneticilerden birisinin skinini +18 gördüm. Sonuçta bu oyunu küçük yaştaki kitlede oynuyor değiştirmesini öneririm. Söylemek gerekirse, buildleri ve konu tasarımına bayıldım. Sistemler konusunda kendinizi geliştirmelisiniz.​

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
Faction açılmış, oyuncular sevmiş görünüyor ancak kendi tarzınızı yaratmanız gerekiyor. Biraz ağır bir eleştiri olacak ama prefixleri olsun sistemleri olsun sunucu şuanda piyasada olan büyük sunuculara benziyor. Taklitler aslını yüceltir bunuda unutmayalım. Umarım kendinizi geliştirirsiniz.
Yeni yöneticilerede başarılar dilerim, sunucuda yanlışlıkla banladığım süreçte sunucu lobide dolaşırken yöneticilerden birisinin skinini +18 gördüm. Sonuçta bu oyunu küçük yaştaki kitlede oynuyor değiştirmesini öneririm. Söylemek gerekirse, buildleri ve konu tasarımına bayıldım. Sistemler konusunda kendinizi geliştirmelisiniz.​
aynısını bende söylemiştim gerekli açıklamayı yapıp zaten diğer sunucularla birleştiğini vs anlatmıştı keşke okuyup eleştiri yapsaydınız + olarak skin +18 olması okadarda önemli birşey değil sonuçta herkes eğlenmek kafa dağıtmak için oynuyor küçük kardeşlerimizde eminim ooo karı gibi şeyler değilde gülüp geçmiştir sonuçta bu hayatta herşeye bukadar takarsak nasıl yaşarız değil mi bazen eğlenip geçmek gerekiyor

HypelX

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
aynısını bende söylemiştim gerekli açıklamayı yapıp zaten diğer sunucularla birleştiğini vs anlatmıştı keşke okuyup eleştiri yapsaydınız + olarak skin +18 olması okadarda önemli birşey değil sonuçta herkes eğlenmek kafa dağıtmak için oynuyor küçük kardeşlerimizde eminim ooo karı gibi şeyler değilde gülüp geçmiştir sonuçta bu hayatta herşeye bukadar takarsak nasıl yaşarız değil mi bazen eğlenip geçmek gerekiyor
Harmanlamaları saçma geldiğini belirtiyorum bende, kendi fikirlerini ortaya koyabilirler bence.​

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
Harmanlamaları saçma geldiğini belirtiyorum bende, kendi fikirlerini ortaya koyabilirler bence.​
bence fazla geç kalmamak için hemen açmışlar zaman içerisinde değiştirip geliştirip çok güzel bir hal alıcaklardır diye düşünüyorum hem zaten sunucuyu kendi kafalarına göre değil oyuncu isteklerine göre geliştirmeleri daha güzel olur

HypelX

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Batuhan Bey, nihayet sunucu işlerini büyütmüşsünüz. Şimdiden Faction ve Skyblock gibi yeni oyun modlarınız vatana millete hayırlı olsun :<3:

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara

RoseShop

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
12
Puanlar
0
Güzel sunucu çakma lobi eklendimi bilmiyorum eklense güzel olur ve giriş yaparken 50 xp veren kısım adı ne ?

ohria

Ultraaslann grafiker

Discord:

ohria#2071

Elmaslar
69
Puanlar
0
Minecraft
ohria
Açık konuşmak gerekirse skyblockunuzu beğenmedim.
Web sitenizi baya geliştirmeniz gerek.
Eğer bir kitleye hitap etmek istiyorsanız tasarımsal ve yazılımsal olarak baya bir yol kat etmeniz gerek.
100 online olup kapanan sunucular çok oldu.
Sizinde böyle olmamanız dileğiyle.
Hayırlı onlineler diliyorum :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı