Sol Reklam
Sağ Reklam

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.664
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
JVRpmn.jpg

JVRBIh.jpg

JVRvio.jpg

Sunucudan Görüntüler:

2020-03-20_23.14.44.png

unknown.png

unknown.png

FACTION :)

111.png

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
konu tasarımını beğenmedim sistemlerde klasik 1 2 şey dışında başarılar koskoca mc tr den daha iyi birşeyler beklerdim

AsilNetwork#2020

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
21
Puanlar
0
Minecraft
Arithas
Efsane bir çalışma olmuş :)

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.664
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
konu tasarımını beğenmedim sistemlerde klasik 1 2 şey dışında başarılar koskoca mc tr den daha iyi birşeyler beklerdim
Klasikten şaşmadık hocam :) Oyuncularımızı bilmediği bir suda yüzdürmek yerine bildikleri bir sunucuda tecrübeli yöneticilerle, egodan arınarak bir oyun tecrübesi yaşatmak amacımız. Çok üst düzey sistemlerimizi oyuncularımızın istekleri doğrultusunda zaten göreceğinize emin olabilirsiniz. En iyilerle çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz.

Sevgiler.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Açılışı sabırsızlıkla bekliyorum.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.664
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Başarılar diliyorum da klasikten şaşmadık demişsiniz ama başlıkta farkı fark et yazmışsınız :-)
Diğer sunuculardan farkı nedir .d​
Oyuncularına tepeden bakmamak, herkese eşit deneyim sunmak, asla para için belirli çabalara girmemek ve kapanmamak. :) Daha ne olsun?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Türkiye'nin en büyük Minecraft kitlesine hitap eden böyle güzel bir forumun kendisine özel olan bir sunucu açması öyle güzel bir hareket oluyor ki sunucunuz da oynamak için yarını iple çekiyor olacağım. Aynı zamanda da bu sunucu tasarımınızda hepimizin alıştığımız tasarımların yanı sıra daha ilginç ve hoş görünüme sahip olmuş. Ek olarak da boş zamanlarımda bu sunucu da oynayıp güzel işler çıkarmayı da bizzat düşünüyorum :))

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
24 saat içerisinde görsel bekliyoruz koskoca yönetim uymazsa üyeler mi uysun? *şaka bizde biliyoruz sunucu sürprizi kaçmasın diye.*
Sunucu klasik gibi görünüyor açılınca gelip baktıktan sonra bir değerlendirme yapacağım. Umarım koskoca forumdan çöp bir sunucu gelmez.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Klasikten şaşmadık hocam :) Oyuncularımızı bilmediği bir suda yüzdürmek yerine bildikleri bir sunucuda tecrübeli yöneticilerle, egodan arınarak bir oyun tecrübesi yaşatmak amacımız. Çok üst düzey sistemlerimizi oyuncularımızın istekleri doğrultusunda zaten göreceğinize emin olabilirsiniz. En iyilerle çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz.

Sevgiler.

Benden yardım isteyen olmadı, en iyilerle çalışıyoruz demişsiniz de :D

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Gerek üyelerle ilişkisi olsun, gerek tavırları olsun Batuhan zaten yönetmek için doğmuş bir kişilik. Başarılı olacağınızı umuyorum, kolay gelsin. <3

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.664
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Benden yardım isteyen olmadı, en iyilerle çalışıyoruz demişsiniz de :D
Kapımız her zaman açık beyefendi. :)
şarkı ismi ney.
You spin my head right round - right round. Sözleriyle aratmanı isterim :)
Gerek üyelerle ilişkisi olsun, gerek tavırları olsun Batuhan zaten yönetmek için doğmuş bir kişilik. Başarılı olacağınızı umuyorum, kolay gelsin. <3
Çok teşekkür ederim bu motive edici yorumun için. Sizlerin sayesinde buralardayız. Sevgiler ^^ <3

!!King!!

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
1
Puanlar
0
gerçekten halden anlayan ve üyeleri için çalışan bir adamın sunucu açması beni çok mutlu etti. yerimizi aldık üstad! bekliyoruz, seninleyiz!!!

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.664
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
gerçekten halden anlayan ve üyeleri için çalışan bir adamın sunucu açması beni çok mutlu etti. yerimizi aldık üstad! bekliyoruz, seninleyiz!!!
Motive edici yorumun için çok teşekkür ederim sevgili dostum. Sizlerin istekleri doğrultusunda çalışacağımıza ve en güzel muameleyi göreceğinize emin olabilirsiniz. ^^ <3

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı