Sol Reklam
Sağ Reklam

424/1000 play.knightnw.com Öne Çıkan ⚡️ PLAY.KNIGHTNW.COM ⚡️ > 1.9 & 1.20.4 [1.16.5 TABANLI] - BİNEKLER | 40+ Yeni Büyü > KoTH > 1vs1 DÜELLO > Taretler > TNT Raid ⭐ CANLI DÜNYA HARİTASI ⭐

Konu, 1 Mayıs 2024 16:43 tarihine kadar sabit.

King_Dargon

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
SERVERİNİZ GERÇEKTEN EFSANE YANİ NE DİECEGİMİ BİLEMİYORUM HEREKESE TAVSİE EDERİM GELİŞMEK ORTA YANİ KEİF VERİCİ HADİ İYİ OYUNLAR

Oguzhan56544

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Praxis9
Çok Güzel Bir Sunucu Olmuş Geleceğim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Alım Varmı (Youtuber vs.)

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan
Çok Güzel Bir Sunucu Olmuş Geleceğim

Alım Varmı (Youtuber vs.)
Sunucumuza buyurun herkeze açığız , alımlarda sadece youtuber vardır .

XeusEuriaL

Dream Team-RE

Discord:

XeusEuriaL#4853

Elmaslar
220
Puanlar
5.670
Yer
Türkiye
Minecraft
XeusEuriaL
Konu tasarımı gayet iyi. Haritalar geliştirilebilir, fakat başlangıç için idare eder.

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan
Konu tasarımı gayet iyi. Haritalar geliştirilebilir, fakat başlangıç için idare eder.
İyin günler konumuzdaki fotoğraflar değiştirildi . O haritalar biraz eskiydi bizde bir an önce konuyu güncelledik . Değerli yorumunuz için teşşekkür ederim ...

CrixusPvP

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
Server Güzele Benziyor En Azından Emek Olduğu Belli Başarılar !!

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan
HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN EFSANE SERVER İÇİNDE HERŞEY VAR LAG YOK ADAMSINIZ KURUCULAR AŞIRI İLGİLİ SERVERDE YOK YOK!!!

EN MÜKKKKKKKKEMMEL SERVER

server efsane
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim ...

xoduzy

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
thefonos
Merhaba, az önce güzel bir yemek yedikten sonra Minecraft'a girdim ve buradan ipi öğrenerek sunucuya giriş yaptım. Sunucuda birkaç göz gezdirdikten sonra chatte bot muhabbetlerinin döndüğünü fark ettim. Bende haliyle botun ne demek olduğunu bilmediğim için sordum. Ardından kurucular hiçbir şeyden emin olmadan ve bot atan kişi ile ip adreslerimiz farklı olmasına rağmen bana bir USERE sebebsiz yere küfür ettiler, savurdular. Kardeşim benim sizinle hiçbir alakam yok, hali hazırda açılmış bir sunucum yok ve bu yediğim küfürleri kendime yediremedim. Siz bir kurucu olarak saygılı ve seviyeli insanlar olmalısınız. Sanırım yaşlarınız en fazla 14 çünkü böyle küfürler savurmanız bunu belli ediyor. Sebebsiz yere küfür edip banlandım, gerçekten şaka gibisiniz. Sunucuda zaman geçirecek arkadaşlar için söylüyorum, bu tarz kurucuları olan sunucuda hiç oynamayın daha iyi, pes artık. Son olarak gıcığıma giden olay ise ben değilim dememe rağmen küfür edip banlıyorsunuz. Terbiyesizlik yaptığınız, kendinize çeki düzen verin bir sunucunun kurucusu böyle olmamalı. Haliyle karşınızda sizin sunucunuz ile uğraşacak çocuk yok.

Bu arada sunucu içerisinde bayan oyuncular veya küçük kardeşlerimiz olabilir, buna dikkat edilmeli. Umarım yaptığınız bu davranışın ne kadar sorumsuzca olduğunu anlarsınız.

Son düzenleme:

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan
İyi günler yaptığınız hal ve hareketlerden şüphelendiğimiz için böyle bir davranış sergiledik , o an içimizde çok büyük bir sinirde vardı . Sunucumda banınızı açdım gerekli telefiyide hesabınıza yollıyabilirim . Rahatsızlık verdiğimiz için özür dileriz ...

xoduzy

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
thefonos
İyi günler yaptığınız hal ve hareketlerden şüphelendiğimiz için böyle bir davranış sergiledik , o an içimizde çok büyük bir sinirde vardı . Sunucumda banınızı açdım gerekli telefiyide hesabınıza yollıyabilirim . Rahatsızlık verdiğimiz için özür dileriz ...
Bu saatten sonra bunu gördükten sonra sunucuya uğramama gerek kalmadı, başarılar.

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Sunucu adminlere girdiğimde bana küfür ettiler eskiden plugin paketlerini vb vs yapıyordum başka sunucuda bir kaç pluginlerini geçiçi kullandım diye yapmadıklarını bırakmadılar herneyse yoksa güzel sunucudur öneririm.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı