Sol Reklam

PLAY.KADIMOYUNCU.NETWORK | Gir konuya anla...! ( Emek Hırsızları )

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

End3r YT

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Taha Kaya#8199

Elmaslar
63
Puanlar
0
Minecraft
Fatelyw
Arkadaşlar selam öncelikle ben Taha oyundanda bilenler varsa Namı Değer Fately . Geçtiğimiz zamanlarda
bi sunucuya katıldım adamlara yardım etmeye falan başladım herneyse güzel yardım ediyoruz sorun olursa çözüyoruz falan bu şekilde 1 2 gün atlattık . Dün güzel bi event yaptık 100 falan gördük neyse dün gece erken yattım sabahta erken kalktım direk destek olduğum sunucum olan "PLAY.MİNEROSE.COM" sunucusuna girdim 1,2 saat geçti sohbete bi
reklam geçildi reklamın geçildiği sunucuda "PLAY.KADIMOYUNCU.NETWORK" . Herneyse biz sunucuya gittik bu sunucunun kurucusu çoğu sunucuya gidip reklam yapıp oyuncu toplamaya çoğu kişinin kaç ay belkide kaç yıl uğraştığı kitleyi bozmaya çalışıyor . Bunlardan bi kaçı "PLAY.TRRİSE.COM" "PLAY.VİNTAGENETWORK.NET" ve bi kaç sunucu herneyse biz bunun kurucusuyla bi kaç kere konuşmaya çalıştık cevap vermedi bizde kolay yoldan sunucuya bi su çaldık sunucuyu kendine getirdik ;) .

Ardından discordda az goygoy yaptık eğlendik neyse ben kurucuya yazmıştım kurucu bana cevap verdi discord'dan banladı .
Aşağıya atıcam resimleri aynı şekilde VİNTAGE'nin kurucusuna yazdığı mesajlarıda atıcam . Size tek diyeceğim
bu sunucuya gitmeyin çünkü oyuncularının hepsi kandırılarak çekilen kişiler hani kötü bişey demek istemiyorum .

unknown.png

Burda Furkana bizim adımıza reklam yapıyorlar falan diyor nazikçe karşılıyor ben adama eğer reklam yapmaya devam ederseniz sunucunuza su çalıcam dedim adam bana pek sakin yüzde cevap vermedi . İki yüzlü olduğu burdan belliymiş demekki bizim arkadaş olduğumuzu bilmediği için böyle bi yola başvurmuş.

Burdada bana yazdığı konuşma var . Size MC-TR Ailesi olarakta tavsiye veriyorum bu sunucuya girmeyin zaten ayrıca kötülemek olmasın Moderator'ü , Admin'i , Rehber'i hepsi baştan sağma seçilmiş kişiler 1 gram bilgileri yok . Kalite için yukarida verilen sunucularda oynayabilirsin .
İyi günler diliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
%90 eminim ki yetkililer yapıyor bu reklamı.
Çok klasik bir cevaptır bizim adımızı kirletiyorlar, tanımadığımız kişiler vs. işin içinden hemen çıkmak içindir.
Kimse keyfiye şu sunucunun reklamını yapalım demez!​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yukarıda olan arkadaşında söylemiş olduğu gibi yetkililer yapıyordur ama tabii ki de haklı da olabilir. Hemen öylede suçlamamak gerekiyor ?

End3r YT

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Taha Kaya#8199

Elmaslar
63
Puanlar
0
Minecraft
Fatelyw
%90 eminim ki yetkililer yapıyor bu reklamı.
Çok klasik bir cevaptır bizim adımızı kirletiyorlar, tanımadığımız kişiler vs. işin içinden hemen çıkmak içindir.
Kimse keyfiye şu sunucunun reklamını yapalım demez!​
Zaten yetkililere yapmasını söyleyende o sadece kendini aklayıp yetkiliye suç atıyor .
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yukarıda olan arkadaşında söylemiş olduğu gibi yetkililer yapıyordur ama tabii ki de haklı da olabilir. Hemen öylede suçlamamak gerekiyor ?
Reklamı kendisi yaptırıyor niyeyse sunucularına gittiğimde kendiside sonradan giriş yaptı ve event başlıyor dedi ? Classic event oyuncu çekme taktiği

BlazeNetwork

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Bende bilmiyorum nerdeyim?
Trajikomik bir durum, bu sunucuları kapattırmak bu kadar kolay mı? insanlar kendini ne sanıyor diye düşündüm kendi kendime.

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Sunucular arası reklam yaparak 3,5 oyuncu kazanan durumları gülünç olan bir kaç arkadaşımız var bunlar hepsi neden sunucu sahibi?
Aileleri fazlasıyla para mı veriyor? Bana göre hayır.
Okul parasından biriktirerek 20 TL'ye sunucu açan bir şahıs.
Aylık sunucusuna en az 150 TL reklam bütçesi ayıran adamın sunucusunda reklam yaparak geçiniyor.
Daha sonra 50-100 çevrimiçi görünce, hayır biz reklam yapmadık yok arkadaşım yaptı, yok oyuncum yaptı.
30-40 çevrimiçi gören bir sunucuya hemen gidip reklam yaparak kendini birşey sanan boş insancıklar. İşinize bakın artık.

Algos

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Algos#8991

Elmaslar
106
Puanlar
2.310
Yer
Kayseri
Minecraft
Algos,749
Sunucularda reklam yapmak berbat bir şey ama kesin emin olmadan suçlamak ne kadar doğru bilemiyorum.
Bizede böyle bir şikayet geldi geçenlerde arkadaşın ipsini istedim hemen verdi ip ban attım sunucumda.

xMargue

Discord:

xMargue#1881

Elmaslar
51
Puanlar
1.190
Yer
İzmir
Minecraft
xMargue
Herkese selam MineRose Sunucusunun sahibi olarak olaya el atmam gerektiğini düşündüm, lütfen yazacaklarımı dükkatli okuyunuz.
MineBlock sunucusunun eklenti paketi zamanında @Fire Coder adlı arkadaşımıza zamanında eklenti paketimizi vermiştik ve MineBlock adlı sunucu kurucusu idi. Ordan ayrılma kararı aldı ve eklenti paketimiz @ByNeels denilen arkadaşta kaldı. Eklenti paketini ben yaptım diyerek milleti dolandıran, kandıran kişidir kendisi. Şuan sunucunda kullandığı Eklenti paketi eski ortağım Barış adlı arkadaşıma aittir. Mehmet MineBlock denilen sunucudan ayrıldığından beri, bu arkadaşın kuyruk acısı var. Her gün reklama adam yolluyor veya kendisi geliyor. Kimse kendiliğinden reklam yapmaz ve geldiklerinde "ByNeels'den geldik" demez. Bu arkadaş ile kaç kere konuşmaya çalıştım fakat ne yazık ki konuşamadık. Emek Hırsızlığı yaptığı ortada, sunucum da kime sorarsanız bu arkadaş hakkında aynı şeyi söyler. Çünkü her şey gerçek, sunucumda reklam yapan kişi "ByNeels'den Geldim" diyor. Emeklerimizi hiçe sayıyor olduğu ortada.

İyi forumlar dilerim, başarılar.

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Son düzenleme:

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Herkese selam MineRose Sunucusunun sahibi olarak olaya el atmam gerektiğini düşündüm, lütfen yazacaklarımı dükkatli okuyunuz.
MineBlock sunucusunun eklenti paketi zamanında @Fire Coder adlı arkadaşımıza zamanında eklenti paketimizi vermiştik ve MineBlock adlı sunucu kurucusu idi. Ordan ayrılma kararı aldı ve eklenti paketimiz @ByNeels denilen arkadaşta kaldı. Eklenti paketini ben yaptım diyerek milleti dolandıran, kandıran kişidir kendisi. Şuan sunucunda kullandığı Eklenti paketi eski ortağım Barış adlı arkadaşıma aittir. Mehmet MineBlock denilen sunucudan ayrıldığından beri, bu arkadaşın kuyruk acısı var. Her gün reklama adam yolluyor veya kendisi geliyor. Kimse kendiliğinden reklam yapmaz ve geldiklerinde "ByNeels'den geldik" demez. Bu arkadaş ile kaç kere konuşmaya çalıştım fakat ne yazık ki konuşamadık. Emek Hırsızlığı yaptığı ortada, sunucum da kime sorarsanız bu arkadaş hakkında aynı şeyi söyler. Çünkü her şey gerçek, sunucumda reklam yapan kişi "ByNeels'den Geldim" diyor. Emeklerimizi hiçe sayıyor olduğu ortada.

Kesinlikle hak veriyorum,bir insan asla reklam yapıp şu arkadaşın isteğiyle reklam yaptık demez.

ByNeels

MC.KadimOyuncu.Network

Discord:

ByNeels#7214

Elmaslar
52
Puanlar
2.210
Minecraft
ByNeels
Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar.
KadimOyuncu Network kurucusu olarak konuya el atma gereği duydum ve bir açıklama yapmam gerektiğini düşündüm.
Mesajımı ekran görüntüleri, mesaj görüntüleri vb seylerle destekleyerek herkesi aydınlatmaya çalışacağım.
İlk önce konuyu açan arkadaşın attığı ekran görüntüsü ile başlayalım.
Konuyla ilgili detaylı ekran görüntüsü;
IMG_20200504_070433.jpg
IMG_20200504_070504.jpg
IMG_20200504_070527.jpg
IMG_20200504_070552.jpg

Buradaki ekran görüntülerinden de göründüğü gibi Furkan isimli arkadaş beni bir nevi tehtit etmektedir.
Bende bana yazdığı şekilde cevap verdim.
Şimdi gelelim drceria isimli arkadaşın yorumuna "sunucumda 2 gündür reklam yapıyorlar, bugünde uyarı vermeye gittik banlandık" şeklinde bir yorum yapmış arkadaş.
Kendisine şöyle izah etmek gereği duyuyorum; kendisi Discord sunucumuzda özel mesaj yoluyla bana ulaşmak yerine Discord sohbet kanalında adımızı kötüleyecek, küçük düşürücü hitaplarda bulunmuştur. Her Discord sunucusunun kendisine göre belirli kuralları vardır ve arkadaş bu yüzden banlanmıştır.
Sunucular arası reklam yaparak 3,5 oyuncu kazanan durumları gülünç olan bir kaç arkadaşımız var bunlar hepsi neden sunucu sahibi?
Aileleri fazlasıyla para mı veriyor? Bana göre hayır.
Okul parasından biriktirerek 20 TL'ye sunucu açan bir şahıs.
Aylık sunucusuna en az 150 TL reklam bütçesi ayıran adamın sunucusunda reklam yaparak geçiniyor.
Daha sonra 50-100 çevrimiçi görünce, hayır biz reklam yapmadık yok arkadaşım yaptı, yok oyuncum yaptı.
30-40 çevrimiçi gören bir sunucuya hemen gidip reklam yaparak kendini birşey sanan boş insancıklar. İşinize bakın artık.
Aseria isimli arkadaşın yaptığı bu kaba, aşağılayıcı yorumuna sakin bir şekilde cevap vermeye çalışacağım.
Her hangi bir kişinin ailesini veyahut kendisini tanımadan böyle bir yorum yapmak gerçekten gülünç ve doğru olmayan bir yorum.
Ayrıca eğitim durumumu, maddi durumumu ve makineye ayırdığım bütçeyi bilmeden böyle bir yorum yapman terbiye almadığınız veya yaşınızın küçük olduğu anlamına gelmektedir (bence).
Discord ismi Taha Kaya olan bir arkadaşın bana yazdığı ön yargılı ve saygısızca mesajı da paylaşmak isterim.
Bu konuyu açan arkadaş o mudur orasını bilemem.
Mesaja ait ekran görüntüsü;
IMG_20200504_072633.jpg

Sunucularda reklam yapmak berbat bir şey ama kesin emin olmadan suçlamak ne kadar doğru bilemiyorum.
Bizede böyle bir şikayet geldi geçenlerde arkadaşın ipsini istedim hemen verdi ip ban attım sunucumda.
Hemen üstte gördüğünüz yoruma katılıyorum ama bir sunucunun bir kişinin IP adresini 3. Şahıs kişilerle paylaşmasını da doğru bulmuyorum.

Şimdi gelelim bu yoruma!
Yorumunda bahsettiği Fire Coder isimli insan dışı kişiliğe paketi vermedi, sattı ve bu insan dışı kişilik daha önceden benim ortağımdı ve paketi ortaklığı bozduktan sonra değiştirdik. Şuan ki paket ile onların paketinin bir alakası yoktur.
Fire Coder isimli insan dışı varlık Allah'a ve kitaba sövecek kadar düşmüş bir kişilik dışı varlıktır.
IMG_20200504_073651.jpg

Reklamımız yapılan tüm sunuculara bu konuyla ilgili araştırma yapıp yapan kişiyi bulup bildireceğimizi söylemek istiyorum.
Yaşanan tatsızlıktan dolayı o kişi adına kusura bakmayın.

İyi forumlar.

Atalente

Discord:

Efe#0001

Elmaslar
60
Puanlar
2.110
Minecraft
Equettin
KadimOyuncu Network kurucusu olarak konuya el atma gereği duydum ve bir açıklama yapmam gerektiğini düşündüm.
Mesajımı ekran görüntüleri, mesaj görüntüleri vb seylerle destekleyerek herkesi aydınlatmaya çalışacağım.
Eki Görüntüle 121675Eki Görüntüle 121676Eki Görüntüle 121677Eki Görüntüle 121678
Buradaki ekran görüntülerinden de göründüğü gibi Furkan isimli arkadaş beni bir nevi tehtit etmektedir.
Şimdi gelelim drceria isimli arkadaşın yorumuna "sunucumda 2 gündür reklam yapıyorlar, bugünde uyarı vermeye gittik banlandık" şeklinde bir yorum yapmış arkadaş.
Kendisine şöyle izah etmek gereği duyuyorum; kendisi Discord sunucumuzda özel mesaj yoluyla bana ulaşmak yerine Discord sohbet kanalında adımızı kötüleyecek, küçük düşürücü hitaplarda bulunmuştur. Her Discord sunucusunun kendisine göre belirli kuralları vardır ve arkadaş bu yüzden banlanmıştır.

Aseria isimli arkadaşın yaptığı bu kaba, aşağılayıcı yorumuna sakin bir şekilde cevap vermeye çalışacağım.
Her hangi bir kişinin ailesini veyahut kendisini tanımadan böyle bir yorum yapmak gerçekten gülünç ve doğru olmayan bir yorum.
Ayrıca eğitim durumumu, maddi durumumu ve makineye ayırdığım bütçeyi bilmeden böyle bir yorum yapman terbiye almadığınız veya yaşınızın küçük olduğu anlamına gelmektedir (bence).
Discord ismi Taha Kaya olan bir arkadaşın bana yazdığı ön yargılı ve saygısızca mesajı da paylaşmak isterim.
Eki Görüntüle 121682

Hemen üstte gördüğünüz yoruma katılıyorum ama bir sunucunun bir kişinin IP adresini 3. Şahıs kişilerle paylaşmasını da doğru bulmuyorum.

Şimdi gelelim bu yoruma!
Yorumunda bahsettiği Fire Coder isimli insan dışı kişiliğe paketi vermedi, sattı ve bu insan dışı kişilik daha önceden benim ortağımdı ve paketi ortaklığı bozduktan sonra değiştirdik. Şuan ki paket ile onların paketinin bir alakası yoktur.
Fire Coder isimli insan dışı varlık Allah'a ve kitaba sövecek kadar düşmüş bir kişilik dışı varlıktır.Eki Görüntüle 121683
Reklamımız yapılan tüm sunuculara bu konuyla ilgili araştırma yapıp yapan kişiyi bulup bildireceğimizi söylemek istiyorum.

İyi forumlar.
Benim sunucumda da reklam yapmıştın hatırladın mı ReKlaMcıııı seni.

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Ayrıca eğitim durumumu, maddi durumumu ve makineye ayırdığım bütçeyi bilmeden böyle bir yorum yapman terbiye almadığınız veya yaşınızın küçük olduğu anlamına gelmektedir (bence).​

Size burada bir laf atma veya bir küçükseme felan olduğunu sanmıyorum, sadece böyle kişilikleri çok değersiz kişiler olduğunu ve böyle kişilerin her zaman daha fazla oyuncu kazanmasına kızıyorum. Daha sonra böyle saçma konular görmek çok gülünç yanı sıra nickname bakarak nasıl Aseria yazdın o ayrı dert, dikkatli ve düzgün yazmaya özen gösterin lütfen.

xMargue

Discord:

xMargue#1881

Elmaslar
51
Puanlar
1.190
Yer
İzmir
Minecraft
xMargue
Eki Görüntüle 121675Eki Görüntüle 121676Eki Görüntüle 121677Eki Görüntüle 121678

Eki Görüntüle 121682

Şimdi gelelim bu yoruma!
Fire Coder isimli insan dışı varlık Allah'a ve kitaba sövecek kadar düşmüş bir kişilik dışı varlıktır.Eki Görüntüle 121683

İyi forumlar.
Eklenti paketini sattım mı? Elinizde herhangi bir kanıt, detay var mı? Kanıt sunarsanız sevinirim. Size kim dedi sattı diye. Reklam yaparak bir yere gelemezsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı