• MC-TR.COM YouTube Kanalı Açılmıştır!
    Merhaba Ziyaretçi! MC-TR.COM olarak geçtiğimiz günlerde YouTube kanalımızı açtık ve ilk videomuzu sizler için yayınladık. İlerleyen günlerde büyüyen ekibimiz ve yeni video içeriklerimiz ile karşınızda olacağız. YouTube kanalımıza herkesi bekliyoruz!

Play.JaguarNW.ORG ❥ OPFaction [ Hile Serbest ] [ Çarşamba 19.00 2vs2 Turnuva! ] <☆ Sunucu Aktif ☆ >

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Xroxy

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
5
Puanlar
890
Minecraft
Discord
Xroxy#7103
jaguarr.png

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
775
Puanlar
0
Minecraft
Discord
Arda#6888
Buralar değerlencek.

Acharion

Girişimci
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
16
Puanlar
8.760
Yer
Mobolla
Minecraft
Discord
Acharion#0666
Yetkili ailevi değerler de dahil olmak üzere her değere sövüyor,susturulmuyor veya ilgilenilmiyor. Başka bir oyuncu yetkilinin yaptığını yapınca 10 dakika mute atılıp, "benim gerekçem var ya senin" oluyor. Madem gerekçesi var, herkesin birbirine bir gerekçesi vardır o vakit?

Sunucu güzel eyvallah, ama oyuncularla birebir ilgilenmesi gereken kişiler dikkatli seçilmeli.
rezilik.jpg

SaruhaNTR

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
2.060
Yer
Denizli
Minecraft
Discord
TheSaruhaN#7255
Yetkili ailevi değerler de dahil olmak üzere her değere sövüyor,susturulmuyor veya ilgilenilmiyor. Başka bir oyuncu yetkilinin yaptığını yapınca 10 dakika mute atılıp, "benim gerekçem var ya senin" oluyor. Madem gerekçesi var, herkesin birbirine bir gerekçesi vardır o vakit?

Sunucu güzel eyvallah, ama oyuncularla birebir ilgilenmesi gereken kişiler dikkatli seçilmeli.
Eki Görüntüle 111621
Evet bunun farkındayız ve artık daha dikkatli alımlar yapıyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı