• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Play.ivanosnetwork.net l Tekrar aktif l Paket Yenilendi l Ozel geliştirme l ihale l günlüködül l Sihirli su l Para kutusu l Sanal Market l Ozel Kasa l

Geik

Fırında Isıttığım İlk Taş
Premium
30 Ağustos 2018
96
65
190
_Poine_
Geik#7278
Geyik

Konu tasarımını pek beğenmedim. Cezbetmiyor. Bence para verip bir tasarımcıya yaptırılabilirdi :) Nede olsa 16GB ramli makineler günümüzde 170-200tl arası işlem görüyor. Bir 20-30tl tasarıma verilmesi fazla değildir. Onun dışında sunucunuzda pek fazla sistem göremedim. Klasik opskyblock gibi... Biraz daha özellik katmalısınız ki daha fazla oyuncunuz olsun!

Başarılar!

SihirdarÜye

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
11 Eylül 2016
146
14
330
ImpCrayzLocker
ImpCrayzLocker

Konu tasarımını pek beğenmedim. Cezbetmiyor. Bence para verip bir tasarımcıya yaptırılabilirdi :) Nede olsa 16GB ramli makineler günümüzde 170-200tl arası işlem görüyor. Bir 20-30tl tasarıma verilmesi fazla değildir. Onun dışında sunucunuzda pek fazla sistem göremedim. Klasik opskyblock gibi... Biraz daha özellik katmalısınız ki daha fazla oyuncunuz olsun!

Başarılar!
Teşşekür ederiz size ulaşıcam tasarım için vs

Elmaslar: ImpJan

SihirdarÜye

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
11 Eylül 2016
146
14
330
ImpCrayzLocker
ImpCrayzLocker

Sunucu Aktıf yeni sistemler eklendi