Sol Reklam
Sağ Reklam

Play.HiraNetwork.Com | Türkiyenin Önder Faction Sunucusu! | Klan Duelloları, Gelişmiş Hile Koruması | KOTH Etkinliği | Hergün Event | 0 LAG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eleftnen

Play.HiraNetwork.Com

Discord:

Eleftnen#7715

Elmaslar
70
Puanlar
13.470
Play.HiraNetwork.Com
Screenshot_4.png
mor1.png

mor2.png

3-min.png

5-min.png

spawn-min.png
arena-min.png
koth-min.png
lapis-min.png
vakitnakittir-min.png
HiraNetwork bir minecraft sunucusudur. Peki Minecraft Nedir ?;
Minecraft, İsveçli geliştirici Markus Alexej Persson tarafından geliştirilen, 2011 yılında Mojang tarafından yayınlanan ve 2014 yılında Microsoft tarafından satın alınan sandbox oyunudur. Oyun, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanıza olanak sağlar. 3 boyutlu voxel grafiklere sahiptir.
Sunucumuz 2020 Nisan Ayında kurulmuştur. İlk Olarak OPSkyblock olarak başlamıştır. Ve sonrasında kitlenin isteği üzerine Faction Oyun modu açılmıştır. Ardından Survival Açılmıştır. Şimdide Emek Skyblock sunucularının en iyisini yapmaya çalışan hiranetwork emekskyblock sunucusu açmıştır ! Sunucuda VIP Oyuncu dengesi ve Piyasa dengesi vardır. Sunucumuz Piyasadaki En İyi Cihazlarda Barınmaktadır. DDOS ve Bot Korumasında Çok Başarılıdır. Oyun zevkiniz asla bölünmez. Sunucumuzda Online olarak 200 Oyuncu Vardır. Sunucumuzdaki Yetkili Ekibi Çok Bilgili ve Adaletli Kişilerdir. Sizlerin oyunu 7/24 Adaletli bir şekilde oynayabilmeniz için uğraşmaktadır. Sunucumuz 2020 Nisan Ayında kurulmuştur. İlk Olarak OPSkyblock olarak başlamıştır. Ve sonrasında kitlenin isteği üzerine Faction Oyun modu açılmıştır. Ardından Survival Açılmıştır. Şimdide Emek Skyblock sunucularının en iyisini yapmaya çalışan hiranetwork emekskyblock sunucusu açmıştır !

minecraft faction server minecraft faction sunucusu minecraft faction faction sunucusu faction server

Son düzenleme:
K

kahta123

Ziyaretçi
Ben bu minecraft sunucusunu iyi tanımaktayım. Güzel ve şık bir sunucu. Oyucuların iyiliği için yetkilileri çok iyi bir şekilde seçmekteler. Diyar Bey elinize sağlık.

Eleftnen

Play.HiraNetwork.Com

Discord:

Eleftnen#7715

Elmaslar
70
Puanlar
13.470
Ben bu minecraft sunucusunu iyi tanımaktayım. Güzel ve şık bir sunucu. Oyucuların iyiliği için yetkilileri çok iyi bir şekilde seçmekteler. Diyar Bey elinize sağlık.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim :)

Spear Network

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Onur#1111

Elmaslar
15
Puanlar
6.520
Yer
İstanbul
Minecraft
Onur
Sunucunuzu inceledim skyblock hoşuma gitti. Başarılar dilerim :)

Eleftnen

Play.HiraNetwork.Com

Discord:

Eleftnen#7715

Elmaslar
70
Puanlar
13.470

Eleftnen

Play.HiraNetwork.Com

Discord:

Eleftnen#7715

Elmaslar
70
Puanlar
13.470

MrD3mons235

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

egehan#6262

Elmaslar
40
Puanlar
1.370
Yer
antalya
Minecraft
MrD3mons
Sunucunuzdaki factions yeni sezon cidden güzel olmuş :) başarılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı