Sol Reklam
Sağ Reklam

PLAY.HELIOSMINE.NET | Yeni Sezon | Java/Mobil | Boss Savaşları | Kişisel Nether ve End | Sürükleyici Ada Görevleri |

catzalli

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

catzalli

Elmaslar
13
Puanlar
920
Yer
Zonguldak
Minecraft
catzalli
Java IP Adresi: play.heliosmine.net
Taban ve Tavsiye Edilen Sürüm: 1.18.2
Girilebilen Sürümler: 1.12.2 - 1.20.1
Bedrock IP Adresi: mobil.heliosmine.net
Bedrock Port: 19132
Web Site: heliosmine.net
Açılış: 06.09.2023 18:30

HeliosMine Skyblock - Yeni Bir Skyblock Deneyimi!
Merhaba Minecraft topluluğu! Sunucumuz, sıradan Skyblock deneyiminden sıkılan oyuncular için özel olarak tasarlanmıştır. Klasikleşmiş "tarla yap ve bekle" ve "hazır paket alıp birkaç sistem koydum" yerine Skyblock deneyimini yeniden tanımlamaya kararlıyız. Bu amaç doğrultusunda tamamen kendi düşüncelerimizi dikte etmiyor, sizlerin düşünce ve isteklerinize de kulak veriyoruz.

Sunucu Konsepti
HeliosMine Skyblock, oyuncuları sıradanlıktan kurtarmayı amaçlıyor. Her bir ada, özel olarak tasarlanmış nether ve end dünyalarına sahip. Bu dünyaların özel jeneratörleri ile yeni bir çağ açıyoruz. Oyuncular nether ve end dünyalarında istedikleri gibi yaratık tuzakları kurabilir ve dünyanın avantajlarından yararlanabilir.
Özenle hazırlanmış tarım sistemleri, harf sistemi gibi özel sistemler bulunuyor, bu da oyun deneyimimizi benzersiz kılıyor.

Ekonomi
Sunucumuzda dengeli bir ekonomi oluşturmak en büyük amacımız. Oyuncuları marketten al kullan sistemi yerine, birbirleri arasında ticarete teşvik ederek mümkün olduğunca ticareti canlı tutmayı hedefliyoruz. Markette, oyuncuların adalarında elde edebildiği çoğu nesnenin alımı mümkün değildir, bu da oyuncularımıza ticaret yapma fırsatı sunar. Dengeli ve "tadında bir zorluk" oluşturduğumuza inanıyoruz.​

jii49c4.png

2jmebt3.png

e5py04z.png

2gcvjt2.png

Sunucumuzu ve sistemlerimizi her an geliştirerek, her gün bir öncekinden daha iyi olmak için çabalıyoruz.
Değerli yorumlarınız ve tecrübelerinizle Discord üzerinden bize geri dönüş sağlayabilir, ihtiyacınız olduğunda hızlıca destek sistemimizden yardım alabilirsiniz.

Son düzenleme:

catzalli

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

catzalli

Elmaslar
13
Puanlar
920
Yer
Zonguldak
Minecraft
catzalli
Birkaç küçük düzeltme yapıldı. Sunucu her an güncellenerek iyileştiriliyor.

Son düzenleme:

catzalli

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

catzalli

Elmaslar
13
Puanlar
920
Yer
Zonguldak
Minecraft
catzalli
Sunucu bugün (13 Mayıs) 19.30'da oyuncu girişine açılacaktır. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.​

catzalli

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

catzalli

Elmaslar
13
Puanlar
920
Yer
Zonguldak
Minecraft
catzalli
Sunucumuz sürüm yükseltmesi sebebiyle bakıma alınmıştır, birkaç günlük bakımın ardından konu yenilemesi ile birlikte sunucumuz açılacaktır, bilginize.

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
67
Puanlar
1.625
bu konu tasarımı başka bi yerden alıntımı bi yerden hatırlıyorumda aynısı hemde

Minelyum

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
120
Yer
Bursa

catzalli

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

catzalli

Elmaslar
13
Puanlar
920
Yer
Zonguldak
Minecraft
catzalli
Son düzenleme:

catzalli

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

catzalli

Elmaslar
13
Puanlar
920
Yer
Zonguldak
Minecraft
catzalli
Veri tabanı taşınma işlemi sebebi ile sunucumuz 23:00'dan itibaren yaklaşık 12 saat bakımda kalacaktır. Güncel gelişme ve etkinliklerimizi takip etmek için discord sunucumuzda yerinizi almayı unutmayın ^^

Son düzenleme:

catzalli

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

catzalli

Elmaslar
13
Puanlar
920
Yer
Zonguldak
Minecraft
catzalli
Hosting veri tabanı taşınma işlemi sebebi ile sunucumuz 23:00'dan itibaren yaklaşık 12 saat bakımda kalacaktır. Güncel gelişme ve etkinliklerimizi takip etmek için discord sunucumuzda yerinizi almayı unutmayın ^^
Sunucumuz dün Hosting bakımı tamamlandıktan sonra sorunsuz bir şekilde aktif edildi.

Son düzenleme:

catzalli

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

catzalli

Elmaslar
13
Puanlar
920
Yer
Zonguldak
Minecraft
catzalli
Yeni harf etkinliğimiz; meteor, boss, harf toplama ile pvp ve pve bir etkinlik sizleri bekliyor!

sıfır

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
14
Puanlar
8.770
Güzel sunucydu be ali ama bk ettin knk 3d boyutlu şeyler fln getirdin de herkesin pc almıyor ki sunucya ilk girdiğimde 15 kiş çekiyordu şimdi 5

Sebepler:
Jursevo denen adamın rehber olması (ilgi 0)
İniglizce plugin
3d boyutlar
renklerin uymusuzlugug
market uyumsuzlulugu

neyse ama
en azından @Melodia skyblock 1.18.1 paketi ile açılmış sunuculardan farklı biraz paket ve sunucu olmuştu.

(@Melodia sizi kötülemiyorum paketlerinizi kaçak kullananlardan bahsettim boş yapmayın okey ?)

catzalli

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

catzalli

Elmaslar
13
Puanlar
920
Yer
Zonguldak
Minecraft
catzalli
Güzel sunucydu be ali ama bk ettin knk 3d boyutlu şeyler fln getirdin de herkesin pc almıyor ki sunucya ilk girdiğimde 15 kiş çekiyordu şimdi 5

Sebepler:
Jursevo denen adamın rehber olması (ilgi 0)
İniglizce plugin
3d boyutlar
renklerin uymusuzlugug
market uyumsuzlulugu

neyse ama
en azından @Melodia skyblock 1.18.1 paketi ile açılmış sunuculardan farklı biraz paket ve sunucu olmuştu.

(@Melodia sizi kötülemiyorum paketlerinizi kaçak kullananlardan bahsettim boş yapmayın okey ?)
Merhaba.

Fps sorunu için detaylı bir rehberi discord sunucumuzda paylaştık, uygulayarak oyununuzun performansını arttırabilirsiniz.

3d boyutlu modeller herhangi bir fps sorununa yol açmıyor şimdilik. Onlar yokken de bu performansı alıyorduk, tamamen sürümün ağırlığı ile kaynaklı.

Sunucu marketi ve ada görevleri birbirine uyumlu şekilde oyun zevkini arttırmak için hazırlandı. Her şeyin marketten alınabildiği basit bir sistemle geçiştirmek istemedim. Böylesinin daha keyifli olduğunu düşünüyorum.

Sohbet renklerinden ben de rahatsızım açıkcası o konuda haklısınız. En kısa sürede pastel paletler ile renkler yeniden tasarlanacak.

İngilizce kalan yerlere gelir isek, sunucuyu tek başıma geliştiriyorum ve hiçbir hazır eklenti paketi kullanılmadı. Her şeyi elimle kendim ayarladım bu sebeple ya yapmayı unuttuğum ya da yetiştiremediğim yerler olabilir. Bunlar da kısa süre içerisinde düzeltilecek.

Değerli yorumunuz için teşekkürler.

Teraofficiql

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Teraaofficiql

Elmaslar
58
Puanlar
1.220
Yer
Tampere / Finland
Minecraft
Teraofficiql
Eki Görüntüle 204019
Eki Görüntüle 205486
Eki Görüntüle 204021
Eki Görüntüle 204022
Eki Görüntüle 204024
Eki Görüntüle 204025
Eki Görüntüle 204026
Eki Görüntüle 204027
Eki Görüntüle 204028
Eki Görüntüle 205484
Eki Görüntüle 205485

Web Sitemiz: www.HeliosMine.com

Sunucumuzu ve sistemlerimizi her an geliştirerek, her gün bir öncekinden daha iyi olmak için çabalıyoruz.
Değerli yorumlarınız ve tecrübelerinizle Discord üzerinden bize geri dönüş sağlayabilir, ihtiyacınız olduğunda hızlıca destek sistemimizden yardım alabilirsiniz.

Çok yakında Hibrit ve OP Skyblock sunucumuza eklenecek! Şimdilik yalnızca Emek Skyblock.
Kullandığınız boss cerberus, lisanslı mı? Değilse ilerde çok başınız ağrıyabilir.

MageFX

grind

Discord:

Mage_FX

Elmaslar
97
Puanlar
1.530
Yer
Istanbul
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı