Play.GizemliOyuncu.com > OpSkyBlock - 0 Lag Garantisi! / AdaKit / Günlük Ödül / Edit ve Yıldız sistemi [Sunucu sıfırlandı]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IYBK

Bizde geri vites yok! Gerekirse ilerden döneriz.
11 Eylül 2016
237
85
3.240
21
İzmir
Ruh Hali
PLAY.GİZEMLİOYUNCU.COM

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

2020-02-10_20.03.30.png

Son düzenleme:

Shami

Çok yakında vizyonda!
Emekli
15 Ocak 2020
106
62
640
20
Ruh Hali
Merhaba, kategori kuralları gereği konunuzda en az 5 adet resim gereklidir. aksi taktirde konunuz arşive alınacaktır, eksikleri tamamlamanız için 24 saat tanıyorum.

IYBK

11 Eylül 2016
237
85
3.240
21
İzmir
Ruh Hali
Merhaba, kategori kuralları gereği konunuzda en az 5 adet resim gereklidir. aksi taktirde konunuz arşive alınacaktır, eksikleri tamamlamanız için 24 saat tanıyorum.
halletim

• Elmas
Tepkiler: Shami

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.
6 Ocak 2018
976
528
3.090
19
Ruh Hali
Konu tasarımı ve sistemler klasik olmuş çoğu yerde gördümüz sistemler ve tasarımlar olmuş maplere gelecek olacaksak harika başarılar.

HamzaAlmendi

BigBang mi olsak?
20 Nisan 2017
229
146
2.190
İstanbul
Ruh Hali
Sanal Çiftlik diye eklemişsiniz bannerinize de bannere eklenecek kadar önemli bir sistem değil bu. Artık neredeyse her sunucuda olan klasik bir sistem.

xMargue

Play.PedraNetwork.Com
16 Ocak 2020
122
54
240
İzmir
www.PedraNetwork.Com
Ruh Hali
Merhabalar, paylaştığınız harita sunucu ile alakasız. Sunucuda ki MAP buna benzemiyor bile, ben mi yanlış yerde doğuyorum diye '/spawn' komutunu kullanıyorum, doğru yerdeyim. Ufak hatalar, Sunucuyu bitirir.
Başarılar dilerim!

IYBK

11 Eylül 2016
237
85
3.240
21
İzmir
Ruh Hali
Merhabalar, paylaştığınız harita sunucu ile alakasız. Sunucuda ki MAP buna benzemiyor bile, ben mi yanlış yerde doğuyorum diye '/spawn' komutunu kullanıyorum, doğru yerdeyim. Ufak hatalar, Sunucuyu bitirir.
Başarılar dilerim!
Bunu sunucumuzda reklam yapanlar söylüyor başarılar dilerim !

• Elmas
Tepkiler: TR_Lapoulz
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.