• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
  • Merhaba Ziyaretçi, Sunucu Ödülleri güncellemesi artık aktif! Detaylı bilgi için buraya tıkla!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

janjel

Odunlara Vur Vur Vur!
12 Haziran 2014
44
6
2.960

• Play.GhostMc.Com
    • Play.GhostMc.Net
    • Play.GhostMc.Org

• Web sitemizden; destek talebi açabilir(yakın gelecekte oluşturulacak), Sorgulama işlemleri(Oyuncu,Vip,Ban) yapabilirsin.
    • Kredi yükleme & Market İşlemleri, Profil düzenleme işlemleri, Sıralama (oyun içerisinde),
    • Kayıt ol Ve anlık olarak açık oyuncu sayısına ulaşabilirsiniz.
    • Eh, Marketten birkaç ürün alıp destek olmanı isterim :)
(Site yazılımı tarafımca yapılmıştır.)

• Toplam Ram: 50 gb
    • Toplam Bağlantı hızı: 1 Gbit/s
    • Disk türü: SSD
    • İşletim sistemi: Debian
    • Sunucu sayısı: 1

• Basit, Minecraft oyuncularına kaliteli hizmet sağlamak isteyen, Özgün olmak konusunda titiz(olduğu kadar) küçücük bir sunucu işletmekteyiz.
    • Sunucu ve site yazılımları olabilidiğince tarafımızca yapılmaktadır.

(Sunucu türü: Çekirdek ,Versiyon: 1.8.x - 1.12.x)

• SkyBlock;
      • Küçücük bir adayı geliştirmek üzerine kurulu, Adana kullanıcılar ekleyip arkadaşlarınla oynayabileceğin
      • Kaliteli vakit geçireceğin, Küçücük bir oyun :)
    • Faction;
      • Eh, bu oyun biraz daha vahşi. Küçük birlikler kurup, Birlikleri geliştirip Diğer oyunculara hükmetmek üzerine kurulu.
      • Diğer oyunlarımızın aksine Geniş bir ormana sahip, Küçücük bir diğer oyun.
    • HungerGames;
      • Sürekli savaş! Detaylı bir şekilde anlatma gereği duymuyorum, Nasıl olsa hemen hemen herkes ne olduğunu biliyor :)
      • Tarafımca kodlanmış, Sürekli geliştirilen, Küçücük bir diğer oyun.
    • Skywars;
      • Sürekli savaş! Detaylı bir şekilde anlatma gereği duymuyorum, Nasıl olsa hemen hemen herkes ne olduğunu biliyor :)
      • Tarafımca kodlanmış, Sürekli geliştirilen, Küçücük bir diğer oyun.
    • Rush(Deaktif);
      • Yakın gelecekte düzenlenecek bir diğer şey.

Janjel
[KURUCU]

Java,php,html,linux(betik),c#,asp-mvc,db tasarımı,
(Acemi; Css,javascript)
Discord: janjel#3381

indir.png

Neko
[KURUCU]

Discord: Neko#2969

indir (3).png

Nako
[YÖNETİCİ]
Discord: Nako#9687

indir (1).png

Jefferduh_
[YÖNETİCİ]
Discord: Jefferduh#1784

indir (2).png

farfromsubtle
[YÖNETİCİ]
Discord: Mehmet#8712

(Yardımcı ve Asistan yetkisine sahip kişiler listeye eklenmemiştir.)

Sunucumuz hakkında detaylı bir açıklama yapmadım, Oyuna girerek anlatmadığım diğer herşeyi öğrenebilirsin!
(Sunucumz Aktiftir! Play.GhostMc.Com adresinden giriş yapabilirsin!)
Hey! Sunucuya giriş yapmak için kayıt olmayı unutma.
(Faction resimleri güncel değildir.)
---------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleyen: Moderatör:

janjel

Odunlara Vur Vur Vur!
12 Haziran 2014
44
6
2.960

açılıp kapanan bir sunucu umarım bu sefer kapanmaz başarılar :)
Bu sefer kalıcı :)
Yapılarınız mükemmel olmuş, ellerinize sağlık :)
builder tebrik ederim. adam baya bizim evi yapmış :D
Teşekkürler.

Maşallah Çok Güzel Yapılar Yapılmış Buildermi Yapmış Yoksa Satınmı Alınmış Bilemem Lakin Yapılar Cidden Güzel Duruyor.Verilen Bilgiler Üzerinden Yapılacak Bir Yorum Varsa Oda Şu Serveriniz Güzel Gelişmenizi Umuyorum.
Sunucumuzdaki skyblock haritası hariç(Ki ondada baya düzenleme yaptık) bütün haritalar builderimiz INacsery_ tarafından yapılmıştır.

Kısa bir süreliğine sadece skyblock açık, hub olunca bütün sunucular ile ilgilenmek zor olyuor, bende tek tek açıp hepsini oturtmaya çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

janjel

Odunlara Vur Vur Vur!
12 Haziran 2014
44
6
2.960

Buildler harika sunucu daha öncede açılmıştı sanki ?
evet, 3-4 yıl önce açıkdı. son birkaç ay içerisindede açtım fakat kapatmak zorunda kaldım. Bu sefreki kalıcı :)[DOUBLEPOST=1500464936,1500464853][/DOUBLEPOST]DNS üzerinde yapılan değişikliklerden dolayı sunucuya erişmek de sıkıntı çekebilirsiniz. 1-3 saat arası erişim sıkıntıları düzelecektir.