Sol Reklam

Play.GevezeOyuncu.Com | 3 farklı SKYBLOCK deneyimi! [OPSkyblock/EmekSkyblock/TekBlok]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GevezeOyuncuNW

play.gevezeoyuncu.com
Elmaslar
48
Puanlar
13.270
geveze1.gif

geveze2.gif

geveze3.gif

geveze5.gif

geveze6.gif
geveze7.gif

Görseller1.png

Görseller2.png

Görseller3.png

Görseller4.png

Görseller5.png

Görseller6.png

2016 yılından beri oyuncularına hizmet veren Geveze Oyuncu Network
her zaman oyuncularının seveceği ve oynarken zevk alacağı işlere imza atmıştır.
Yönetim ekibi olarak elimizden geleni yapıp oyunculara en iyi oyun ortamını sağlamaya çalışıyoruz.
Bunun için yurtdışında bulunan sunucularımızı Türkiye'ye taşıdık.
Bunu yaparken de en iyi şekilde olmasını istediğimiz için direkt olarak kendi cihazımızı alıp veri merkezine yerleştirdik.
Veri merkezi seçme sürecinde, oyuncularımızın en az gecikme alabileceği veri merkezini seçtik. Sistemlerimizi ve cihazımızı bunun için optimize ettik.
Bununla beraber alt yapı sistemiz de çok ciddi değişikliklere gittik, oyuncularımızın sorunsuz oynayabilmesi için elimizden geleni ardımıza koymadık. Özel sistemler, özel eklentiler yazdırarak oyunu en stabil hale getirmeye çalıştık.
Sunucu'nun her şeyinin bize özel olması için uğraştık ve hala uğraşmaya devam ediyoruz.
Yönetim ekibimiz yeni oyun türleri üzerinde çalışmakta ve bu oyun türlerini en kısa süre içerisinde sizlere sunmak için çaba sarf etmektedir. Bu süreçte bizi yalnız bırakmayan tüm oyuncularımıza ve yönetim ekibimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Birlikte daha iyiye...

Ekler

• geveze7.gif
    geveze7.gif
    486,3 KB · Görünt.: 140

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Güzel ve kaliteli bir sunucu, konu tasarımıda hoşuma gitti. Başarılar dilerim...

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
Güzel ve kaliteli bir sunucu, konu tasarımıda hoşuma gitti. Başarılar dilerim...
Şefime katılıyorum gerçekten güzel ve kaileteli ama 1. konu tasarımda karakterin bi yukarı bi aşşağı gitmesi güzel durmamış onun dışında sistemleri ve haritaları gayet başarılı olmuş 3. tane bölüm bulunmasıda ayrı yeten güzel durmuş ellerinize emeklerinize sağlık.

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
GevezeOyuncu'ya 3 farklı skyblock deneyimini bizlere en kaliteli şekilde yaşattığı için teşekkürler.
Ayrıca konu tasarımı animasyonlarına bayıldım! Başarılar! <3

A

Amot

Ziyaretçi
Zamanında Bu Sunucuda Rehberlik Yapmıştım ve o zamanlar gerçekten çok keyif almıştım Çok Başarılı Bir Sunucu Hepinize oynamanızı Tavsiye Ederim

NOT = Küfür Konusunda Çok Katı bir sunucu bu yüzden chatte küfür zor görürsünüz

T

Tema

Ziyaretçi
Harika gözüküyor konu tasarımı, eklenti paketleri gerçekten kaliteli bir sunucu

mert emin

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

cyrus êl chavo.#2497

Elmaslar
2
Puanlar
13.460
Minecraft
xMertHePVP
Konu tasarımları gayet başarılı, Sunucu ise Güzele benziyor, en yakın zamanda girip oynıyacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı