• Merhaba savaşçı, biraz yardıma ihtiyacın var gibi görünüyor. Ben sana yardım edeceğim!

Eğer Minecraft Skript hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Plugin hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Sunucu Saldırıları hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Bungeecord hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Modlar hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Haritalar hakkında destek almak istiyorsan buraya ve son olarak Minecraft Genel hakkında destek almak istiyorsan buraya tıkla!

Play.DragonMCNetwork.Com|1.8.x|OPSkyblock|Her Saat Başı Otomatik Event ve Bir Çok Şey

sabri68tknn

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
83
Puanlar
2.240
sabritekin
SabriTekin#1119
Sabri68Tkn
Minecraft
Sabri68Tkn

GÖRÜNtü.jpg

Lobiden Bir Görüntü(Map Çalıntıdır.)
2.png

Standart Adadan Bir Görüntü
3.png

Adakitte Verilen Eşyalardan Bir Görüntü
4.png

Sanal Marketten Bir Görüntü
sanal.png

Kopyalanabilir İp Adresi => Play.DragonMCNetwork.Com
Sürüm : 1.8.x ve 1.12.x

Son düzenleme:

duVel

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
340
duVel#4022
gamehd.hakan
Sunucuyu bizzat gezdim pluginler berbat durumda sunucu içerisindeki renkler çok göz yoruyor.
Sunucuda Türkçe karakter sıkıntılarıda mevcut.
Sunucu içerisindeki harita zaten alıntı.
Konu tasarımıda idare eder.

Tower02

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
19
Puanlar
2.100
Tower02
Minecraft
Tower02
Kessssinlikle kendinize özgü paket ve map yaptırmaya veya yapmaya ihtiyacınız var.
Bu işlerden anlamayan insanlar için,anlayan insanların yaptığı maplar veya pluginler var.Sırf alıntı paket kullanıldı diye kimse kendini eğlendirmek için sunucu açmaz.Larviya zamanında paket yaptırdı 5 online geçemedi hatırlatayım dedim.İnsanları aşağılamak için yorum atmayın lütfen ya..

Eki Görüntüle 44366
Kopyalanabilir İp Adresi => Play.DragonMCNetwork.Com
Sürüm : 1.8.x ve 1.12.x
Konu tasarımında kullandığınız görselleri tek tek koymanız daha iyi olacaktır..Klasik op skyblock sunucusu evet bu konuda katılıyorum.

Yukarı