Reklam Play.CraftRosi.Tk | OP-SkyBlock | /vipol Herkez Vip | Gelişmiş Sistemler | Premium Çekilişleri | Sınırsız Eğlence | Skyblock Tek Adresi |

Elmaslar
76
Puanlar
2.140
Discord da 22 kişilik grup olarak sunucu arıyoruz buraya girdim beğendim ilk başlarda
ancak rehber ilgisiz durduk yere başka oyunculara mute atıyor sebebini sordugumda cevaplamıyor
kurucuya 19 kişi geleceğimizi söyledim sonra dedim ki rehberin kötü galiba bu sunucuyu da es geçicez yapıcak birşey yok dedim
ancak sonuç ? BAN sebepsiz yere ban yedim

benim oyum bu sunucu için -500 buildler kötü chat düzeni berbat zorluk 0
kurucu çöp yetkililer çöp. minecraftı 1.0 dan beri oynarım sayısız sunucu gezmişimdir. çok kötü dediklerimin içerisinde bu sunucuda dahil oldu.
gidip bakabilirsiniz ancak gerçekten zaman kaybı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Benim sunucumdaki /is menüsünü çalacak kadar kalitesiz sunucu.
sadece is menü çalınsa iyi çalıntı olmayan 1-2 şey takıldı gözüme...

Troyage

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
80
Puanlar
440
Mustafa#7077
Minecraft
Troyage
Discord da 22 kişilik grup olarak sunucu arıyoruz buraya girdim beğendim ilk başlarda
ancak rehber ilgisiz durduk yere başka oyunculara mute atıyor sebebini sordugumda cevaplamıyor
kurucuya 19 kişi geleceğimizi söyledim sonra dedim ki rehberin kötü galiba bu sunucuyu da es geçicez yapıcak birşey yok dedim
ancak sonuç ? BAN sebepsiz yere ban yedim

benim oyum bu sunucu için -500 buildler kötü chat düzeni berbat zorluk 0
kurucu çöp yetkililer çöp. minecraftı 1.0 dan beri oynarım sayısız sunucu gezmişimdir. çok kötü dediklerimin içerisinde bu sunucuda dahil oldu.
gidip bakabilirsiniz ancak gerçekten zaman kaybı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sadece is menü çalınsa iyi çalıntı olmayan 1-2 şey takıldı gözüme...
İsim nedir

EmreCN

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
30
Puanlar
60
zNightLastTR | EmreCan#2924
Minecraft
zNightLastTR
Çalıntı sistemler ile sunucu yapmak kolaydır. Tutturmak ondan daha kolaydır.

euxtr

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
54
Puanlar
590
lethathenoob
Minecraft
euxx007
Çalıntı sistemler ile sunucu yapmak kolaydır. Tutturmak ondan daha kolaydır.
Ne kadar size katılsamda bu sistemler her sunucuda var çalıntı değil sadece kendilerine ait birşey yok diyebilirsin.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

JoneX

Play.CraftRosi.Tk
Premium
Elmaslar
289
Puanlar
790
JoneX#6888
arda.aga49
Minecraft
HackerJojuk
Bir kişi yorum yaptı diye herkez kötü yorum yapmış sunucuyu incelemeden sunucumda sadece spawn calintidir onun dışında çalıntı bir şey yok ayriyetten sunucuda 10dk bile durmadan kurucu çöp rehber çöp gibi yorumlar yazamazsın chate geliyorsun bu sunucuda çöp çıktı diyosun ben çıkıyorum diyorsun bende banladım istedim kişiyi banlarım banladım diyede öyle yorumlar yazamazsın

Elmaslar
76
Puanlar
2.140
Bir kişi yorum yaptı diye herkez kötü yorum yapmış sunucuyu incelemeden sunucumda sadece spawn calintidir onun dışında çalıntı bir şey yok ayriyetten sunucuda 10dk bile durmadan kurucu çöp rehber çöp gibi yorumlar yazamazsın chate geliyorsun bu sunucuda çöp çıktı diyosun ben çıkıyorum diyorsun bende banladım istedim kişiyi banlarım banladım diyede öyle yorumlar yazamazsın

10 dka duramadım ki banladın hemen ?
ben yazacağımı yazdım.

JoneX

Play.CraftRosi.Tk
Premium
Elmaslar
289
Puanlar
790
JoneX#6888
arda.aga49
Minecraft