Sol Reklam
Sağ Reklam

play.copiacraft.tk | GERÇEK EMEK SKYBLOCK ZEVKİ [ EMEK SKYBLOCK / 1.8.X / RÜTBELER / ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER / P2W? ]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CopiaCraft

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Amphitrites#1946

Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
hgshgs

CopiaCraft Emek Skyblock Sunucusu

Öncelikle merhabalar. Bizler emek skyblock P2W Düşürdüğümüzü belirtirim. Herkesden iyiyiz herkesden farklıyız gibi bir iddaamız yok yaygın eklentiler ancak gelen oyuncunun zaman geçirmesini akıcı bir hale getirdiğimizi düşünüyoruz. Eski tarz sevenlerin burayı beğeniceğini ve ilk defa bizimle ve minecraft skyblock ile tanışan oyuncuları sıkmamak amaçlı emek skyblocku bozmayacak belirli event & etkinlikler bulundurmakta.

Edit: (Kullandığım shader sistemimden dolayı bazı yerleri çok parlak vermiş ve yazılar okunmamış. Rahatsızlık verdiyse Affola)

Alımlar mevcuttur. Sunucu içerisinden discordumuza bağlanıp detayları öğrenebilirsiniz.​

1633845457018.png

1633846009245.png

Spawn Bölgesi

1633846086846.png

1633846105923.png

1633846124189.png

Kasa Bölgesi

1633846134484.png

Ada Sıralaması

1633846157666.png

1633846163192.png

Rütbeler

1633846188657.png

Arena

1633846197659.png

1633846207242.png

1633846213080.png

Sizler bekliyor olacağız

Son düzenleme:

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
148
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Şahsi görüşlerim:
Harita
: Orta 6/10
Sistemler / Özellikler: Klasik! 1/10
Konu tasarımı: Çok Kötü! 1/10

2,5/10 (On üzerinden iki buçuk)

Son düzenleyen: Moderatör:

CopiaCraft

Discord:

Amphitrites#1946

Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
hgshgs
Şahsi görüşlerim:
Harita
Konu tasarımı: Berbat! 1/10

Konu tasarımımız hazır olmasından çalmaktan iyidir diye kendimiz yaptık, sistem bakımındanda bir iddamız olmadığı yazmakta. Ancak berbat! hitamını yakıştıramadım.Görüşleriniz için teşekkürler.

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
148
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Konu tasarımımız hazır olmasından çalmaktan iyidir diye kendimiz yaptık, sistem bakımındanda bir iddamız olmadığı yazmakta. Ancak berbat! hitamını yakıştıramadım.Görüşleriniz için teşekkürler.
Bir ücretsiz tasarımı alıp üstünde bir kaç değişiklik yapabilirdiniz veya para verip yaptırabilirdiniz. Sistem bakımından bir iddianızın bulunması beni ilgilendirmez eğer ki bir sunucu açacaksan en önemli iddian oyun sistemlerinin iyi olmasıdır (Sistem / Özellikler makine için değil sunucu içindir yanlış anlaşılma olmasın!). Her zaman dürüstçe görüşlerimi yani başlıkta da belirttiğim gibi şahsi görüşlerimi belirtiyorum.

CopiaCraft

Discord:

Amphitrites#1946

Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
hgshgs
Bir ücretsiz tasarımı alıp üstünde bir kaç değişiklik yapabilirdiniz veya para verip yaptırabilirdiniz. Sistem bakımından bir iddianızın bulunması beni ilgilendirmez eğer ki bir sunucu açacaksan en önemli iddian oyun sistemlerinin iyi olmasıdır (Sistem / Özellikler makine için değil sunucu içindir yanlış anlaşılma olmasın!). Her zaman dürüstçe görüşlerimi yani başlıkta da belirttiğim gibi şahsi görüşlerimi belirtiyorum.
Burdaki olay sistemler vb. değil, emek verilen bir şeye berbat demek toplumsal olarak yanlış görülür :D şahsi görüşlerimi belirtiyorum diye yazmanı anlamadım yukarı yazmışsın ve görüşlerine dair teşekkür etmişim. Başka forumda görüşlerinizi bildirmenize devam edin biz burdayız dediğinizi dikkate alıp tasarım yaptırtacağız. Ancak iddamızın olmaması sistemimizin olmaması deil emek skyblocku eski tarz oynatabilmek.

cherrydev

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
20
Puanlar
1.195
Yer
Türkiye
Twitter
akacherry6
Şahsi görüşlerim:
Harita
Konu tasarımı: Berbat! 1/10

Hocam Berbat demeniz bir tık kırıcı olmuş olabilir, konu tasarımını isteyen istediği bir şekilde yapabilir
Buna şahsi görüş diyemem açıkçası, forumdaki tavrınız beni çok kıl etti üzgünüm.

Onun dışında @CopiaCraft sunucusuna başarılar dilerim. Umarım istedikleri yerlere gelebilirler.

Bir de ileriki vakitte bir alan adı almanızı tavsiye ederim

CopiaCraft

Discord:

Amphitrites#1946

Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
hgshgs
Hocam Berbat demeniz bir tık kırıcı olmuş olabilir, konu tasarımını isteyen istediği bir şekilde yapabilir

Buna şahsi görüş diyemem açıkçası, forumdaki tavrınız beni çok kıl etti üzgünüm.

Onun dışında @CopiaCraft sunucusuna başarılar dilerim. Umarım istedikleri yerlere gelebilirler.

Bir de ileriki vakitte bir alan adı almanızı tavsiye ederim
Alan adını mutlaka alacağız teşşekkür ederiz iyi eğlenceler.

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
148
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Burdaki olay sistemler vb. değil, emek verilen bir şeye berbat demek toplumsal olarak yanlış görülür :D şahsi görüşlerimi belirtiyorum diye yazmanı anlamadım yukarı yazmışsın ve görüşlerine dair teşekkür etmişim. Başka forumda görüşlerinizi bildirmenize devam edin biz burdayız dediğinizi dikkate alıp tasarım yaptırtacağız. Ancak iddamızın olmaması sistemimizin olmaması deil emek skyblocku eski tarz oynatabilmek.
Emek verilen her iş mükemmel olmayabilir. Ben senin emeğini nasıl gördüysem öyle yorumlarım. Bu forumda sunucusunu paylaşan milyon tane sunucu sahibi var. Hepsi de uğraşmış ve gayret göstermiş ve çoğuna da kendi görüşlerimden bahsettim.

Çok emek verirsin az emek verirsin umurumda olmaz asıl emek güzelliğini gösterebilecek bir emektir. "Ancak iddiamızın olmaması sistemimizin olmaması değil, emek skyblock'u eski tarz oynatabilmek." diye bir çıkışınız olmuş. İnanın ki sizin gibi milyon tane klasik sunucu var. O kadar sunucuyu alt edip geçmeniz büyük zamanınızı alacaktır.

Yorumlarım veya eleştirilerim asla ve asla konu baltalamaya girmemektir. Eğer ki konuyu baltaladığım bir hatamı söylerseniz çok esen kalırım. Umarım gelişebilirsiniz, iyi forumlar.

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
148
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Hocam Berbat demeniz bir tık kırıcı olmuş olabilir, konu tasarımını isteyen istediği bir şekilde yapabilir. Buna şahsi görüş diyemem açıkçası, forumdaki tavrınız beni çok kıl etti üzgünüm.
Felsefik açıdan söyledikleriniz çok ters düşüyor. Örnek olarak konu tasarımını isteyen istediği bir şekilde yapabilirse bende eleştirimi istediğim bir biçimde yapabilirim.

Şahsi görüş kelimesinin manasını altta ki fotoğraftan da anlayacağınız gibi kişisellik taşır. Eğer ki siz nasıl bana "Forumdaki tavrınız beni çok kıl etti." diyorsanız, bende sizin konuştuğunuz gibi bir özgürlükte kişisel olaraktan eleştirilerimi yaparım.

asdaf.PNG

CopiaCraft

Discord:

Amphitrites#1946

Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
hgshgs
Felsefik açıdan söyledikleriniz çok ters düşüyor. Örnek olarak konu tasarımını isteyen istediği bir şekilde yapabilirse bende eleştirimi istediğim bir biçimde yapabilirim.

Şahsi görüş kelimesinin manasını altta ki fotoğraftan da anlayacağınız gibi kişisellik taşır. Eğer ki siz nasıl bana "Forumdaki tavrınız beni çok kıl etti." diyorsanız, bende sizin konuştuğunuz gibi bir özgürlükte kişisel olaraktan eleştirilerimi yaparım.

Eki Görüntüle 188928
Merhaba @Pucci ,

Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş. İstediğiniz gibi öz eleştirinizi yapabilirsiniz bizde eleştirinizi dikkate alarak cevap veririz. Bu forumda olan herkesin eleştirisini dikkate aldığımız gibi sizinkide bizim için önemlidir. Biz bir tatsızlık olsun istemeyiz eğerki bir yanlışımız olduğunu düşünüyorsanız mail veya discord aracılıyla bizlere iletin.

mail: [email protected]
İyi Günler, CopiaCraft Ekibi.

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
148
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Merhaba @Pucci ,

Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş. İstediğiniz gibi öz eleştirinizi yapabilirsiniz bizde eleştirinizi dikkate alarak cevap veririz. Bu forumda olan herkesin eleştirisini dikkate aldığımız gibi sizinkide bizim için önemlidir. Biz bir tatsızlık olsun istemeyiz eğerki bir yanlışımız olduğunu düşünüyorsanız mail veya discord aracılıyla bizlere iletin.

mail: [email protected]
İyi Günler, CopiaCraft Ekibi.
@cherrydev adlı arkadaşımıza söylemiştim.

EliteCraft

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Aeria#0402

Elmaslar
31
Puanlar
1.370
Minecraft
Arqen
konu tasarımını beğenmedim bütçe ayırıp yaptırmanızı tavsiye ederim mapler çok eski kalmış eskiden böyle mapler yaygındı sistemler idare eder

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı