• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

[ Play.BosCraft.Net ] - [1.8-1.16] - Emek SkyBlock - Lagsız Sunucu - Ryzen 9 3900X | GELİŞMİŞ PROFİL - DEV ETKİNLİKLER - HER GÜN EVENT - ŞANS OYUNLARI

BoşCraft

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Minecraft
Sunucu IP Adresi
play.boscraft.net
Sunucu Sürümü
1.8X - 1.16
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
SkyBlock
Zorluk Seviyesi
Emek

standard_2.gif

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png

6.png
7.png
8.png
9.png

Web sitemiz
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Sunucumuzda her gün eventler ve etkinlikler yapılmaktadır, hepinizi bekliyoruz. İyi eğlenceler ve iyi forumlar!​

Son düzenleyen: Moderatör:

cansarac

|-/
Uzman Moderatör
MC-TR Donator
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
302
Minecraft
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için forumda en az 10 adet mesaj göndermiş olmanız gerekmektedir, gereken şartlar sağlanmaz ise konunuz 24 saat süre sonrasında arşive taşınacaktır.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Mentör
Team Quality
En iyi cevaplar
50
Elmaslar
11.140
Minecraft

Doğruyu söylemek gerekirse ben bu sunucuyu baya bir beğendim. Zaten sunucu konu tasarımı da sunucunun kalitesini ortaya koymuş :;p ☕

Duygulandim

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
37
Minecraft
CraftRise gibi sunuculara gelip sağ taraftaki listeden oyuncu çekmeye çalışıyorsunuz, onu geçtim küçük sunuculara bile bulaşıyorsunuz. Aşağıya kanıt bırakacağım, yakın zamanda açılan fakat şu an bakımda olan Lien Network'ün discorduna gelip DM üzerinden reklam yapıyorsunuz.

Oyuncu sayısıyla övünen yıkık bir sunucusunuz. Sunucunun oyuncu sayısında problem yok, bu kadar takıyorsanız oyuncu sayısına yapalım anlık sizi 200 ondan sonra kına yakarsınız.

Bu hareketinizle klasik, amatör ve adınız gibi "boş" bir sunucu olduğunuzu ortaya koydunuz. Hazır sistemler, haritalar ile başarısızlıklarınızın devamını dilerim.

Bu arada korktuğunuzdan mı yaptınız bilmiyorum çünkü hiç konuşmuşluğumuz yok ama neden sunucunuza geldiğim anda banladınız onu anlamış değilim. Ben sizin aksinize reklam yapmaya değil sadece yetkililerinizle konuşmak için gelmiştim. Anlamış değilim ama neyse zaten "boş" bir konu.
-Lien Network Asistan

Ekler

• HRv_sHNqQaWO1khOGhjthw.png
    HRv_sHNqQaWO1khOGhjthw.png
    168,9 KB · Görünt.: 14
  • unknown (1).png
    unknown (1).png
    13,5 KB · Görünt.: 16
  • unknown.png
    unknown.png
    244,2 KB · Görünt.: 14

Cheeisy