✧ PLAY.BLACHNETWORK.COM ✧ 〖OPSKYBLOCK〗✧〖+50 ONLINE〗✧〖SENDE KATIL!〗✧

• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

LeBlach

Dare Desu Ka?
Nights Team
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
176
Puanlar
1.640
Discord
LeBlach-kun#0208
Minecraft
LeBlach
blachnetworkkonutasarim.png

v61N1v.png

1.png

2.png

3.png

4.png

blachnetwork.gif

KOPYALANABILIR IP: play.blachnetwork.com

Son düzenleme:

Furkan14456

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
46
Puanlar
490
Discord
Furkan14456#3809
Minecraft
Furkan14456
GÜZEL KONU TASARIMI GÜZEL MAP FOTOGRAFLARI SHADERLA ÇEKMEN GÜZEL OLMUS H.O BAYA MAPLER İYİ ... MAPLER HERDAİM BLACHNETWORK

Son düzenleme:

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
Premium
En iyi cevaplar
10
Elmaslar
3.486
Puanlar
7.390
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20
Doğruyu söylemek gerekirse enfes bir tasarım yaptırmışsınız. Bunun yanı sıra sunucunuzun haritalarını fazlasıyla beğendim. Açıkçası sunucunun en az 1 yıllık ömrü bulunuyor. Kim bilir? Belki ileride en iyi sunuculardan birisi olabilir. Son olarak PUBG ismini verdiğiniz özellik gerçekten ilgimi çekti.

LeBlach

Dare Desu Ka?
Nights Team
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
176
Puanlar
1.640
Discord
LeBlach-kun#0208
Minecraft
LeBlach
Doğruyu söylemek gerekirse enfes bir tasarım yaptırmışsınız. Bunun yanı sıra sunucunuzun haritalarını fazlasıyla beğendim. Açıkçası sunucunun en az 1 yıllık ömrü bulunuyor. Kim bilir? Belki ileride en iyi sunuculardan birisi olabilir. Son olarak PUBG ismini verdiğiniz özellik gerçekten ilgimi çekti.
Yorumun için teşekkürler doğru 1 yıllık sunucuyuz fakat artık blachcraft değilde blachnetwork olarak yola çıkmak istedim. Pubg ismini verdiğim özellik şöyle 1. günden 7. güne kadar devam eden bir günlük ödül sistemi var tüm günlük ödülleri alıyorsunuz ve en sonunda 7. günde size güzel bir hediye veriyor ardından yeniden 1. güne dönüyor.

xShine

Play.MineRose.Com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
34
Puanlar
1.190
Steam
PowerDiePie
Discord
xShine' ɫ#9449
Güzel bir sunucu, Başarılar...

Valiant

It's me!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
54
Puanlar
1.290
Discord
Valiant#4329
Minecraft
zValiantTR
Güzel sunucu. Konu tasarımı ayrı bir güzel. Başarılar.

xCruwzyYT

Youtube : xCruwzy
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
455
Puanlar
1.790
Steam
xCruwzyYT
Discord
xCruwzy#7568
Minecraft
xCruwzyYT
Konu tasarımını bi kaç kere daha gördüm ama yapan kişiyi tanıyorum zaten onun dışında edit mapi heralde obsidyen olan map alıntı. Geriye kalan haritalar hoşuma gitti. Sistemlerde hoş başarılar dilerim.

Furkan14456

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
46
Puanlar
490
Discord
Furkan14456#3809
Minecraft
Furkan14456
İlk olarak sunucu iyi

Son düzenleme:

LeBlach

Dare Desu Ka?
Nights Team
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
176
Puanlar
1.640
Discord
LeBlach-kun#0208
Minecraft
LeBlach
Güzel bir sunucu, Başarılar...
Teşekkürler ^^

Güzel sunucu. Konu tasarımı ayrı bir güzel. Başarılar.
Teşekkür ederim ^^

Konu tasarımını bi kaç kere daha gördüm ama yapan kişiyi tanıyorum zaten onun dışında edit mapi heralde obsidyen olan map alıntı. Geriye kalan haritalar hoşuma gitti. Sistemlerde hoş başarılar dilerim.
edit mapini bilerek öyle kullandım baktım herkes kullanıyor laf eden yok bende kullanayım dedim yorumun için teşekkürler ^^
İLK OLARAK SUNUCUDAKİ BAZI OYUNCULAR UYARILARA DAHİ DUYURULMUŞ REHBERİN TEKİ TARAF TUTUYO AMININ REHBERİ'NİN ADAM OLAN REHBERİN YETKİSİNİ ALIYOR OYUNCULARINA KÜFÜR EDEN REHBERE DOKUNULMUYOR YAHYA İLGİSİNE
Bugun onun hakkında konusuldu devam ederse yetkisi alinacak bildirimin için teşekkürler.

LeBlach

Dare Desu Ka?
Nights Team
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
176
Puanlar
1.640
Discord
LeBlach-kun#0208