Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

caandalek

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
58
Puanlar
13.570
HER GÜZEL ŞEYİN SONU...
8. yılını tamamlamış bir maceranın sonuna gelmiş olduğumuzu bildirmek için bu duyuruyu atıyorum.

24 Şubat 2014 yılında satın aldığımız ilk sunucumuz ile minecraft maceramıza başladık ve bugün itibari ile 8 yılı tamamladık. Bu kadar uzun bir süre bir oyun sunucusunu ayakta tutmak oldukça zor olsa da keyifli ve eğlenceliydi. Şu ana kadar +1.6 milyon kayıtlı üye, +50.000 destek talebi, +600.000 rapor, +1.300 çevrimiçi gibi bizi tatmin edecek kadar büyük sayılara ulaştık.

Zamanla oyuncu sayısındaki azalma, sunucu kiralarının yüksek oranda artışı, gelirlerin gideri karşılayamaması, güncellemelerin sürekli gelmesine oyuncu sayısında artış olmaması, verilen emeğin karşılığının alınamaması, bütün her şeyi tek bir kişinin yapmaya çalışılması gibi sorunlar maceranın sonunun gelmesinde büyük bir etken oldu.

Çocukluktan bugüne büyük bir özveri ile getirdiğim bu sunucuyu, kapatma kararını aylar öncesinden almama rağmen, bir kısmını kendi cebimden karşılayarak bugüne kadar erteleyebildim fakat artık bunu karşılayabilecek bir gücümün kalmadığını belirtmek isterim. Bir karşılık beklemeden günde saatlerimi harcadığım sunucumda uğraşmaktan artık yorulduğumu ve bırakmaya karar verdiğimi açıklıyorum.

Bugüne kadar bize destek veren bütün oyuncularımıza sonsuz kez teşekkür ediyoruz.

1634068599240.png

KOPYALANABİLİR SUNUCU ADRESİ
PLAY.BETACRAFT.ORG

Sunucumuza internet sitemizden kayıt olduktan sonra
1.8 ile 1.18 sürümleri arasındaki bütün sürümler ile giriş yapabilirsiniz.

mc-tr.com discord katılım ibaresi.png

SUNUCU HAKKINDA
2014 yılından beri kesintisiz hizmet veren bir sunucuyuz. Türkiye’de daha önce görülmemiş oyunları ilk olarak biz ekledik.

SKYBLOCK
Alışagelmişin dışında, çok fazla sisteme ev sahipliği yapan bir oyun türü. Ada oluşturmanın haricinde size keyif verecek şeyler de bulunuyor. Jackpot, açık arttırma, para ile ada reklamı yapma, güvenli takas, tüccar, jeton kasarak eşya satın almak, seviye ve görev kitleri, diğerlerinden farklı bir görev sistemi, akıcı bir pvp ile çok eğlenceli bir skyblock sunucusu.

CREATIVE
Birçok mimarın içerisinde bulunduğu bu yerde kendini geliştirmek isteyen bütün kullanıcılarımıza mimarlık derslerini ücretsiz olarak sunuyoruz. Rütbe sistemi sayesinde sunucumuzda mimar olmaya hak kazanabiliyorsunuz.

FACTIONS
Klan oluşturup diğer klanları ele geçirebilme oyunudur. Büyük turnuva ve savaşların döndüğü oyun türüdür.

SKYPVP
Eşitliğin sağlanması için bütün oyuncular aynı zırh ve eşyaya sahiptir. Çeşitli etkinlikler sayesinde büyü kapsülü alarak büyü kitaplarına sahip olabilirsiniz. Rakiplerinizi öldürerek altın toplayabilir ve tüccardan alışveriş yapabilirsiniz.

MINIGAMES
Şu anda skywars, bedwars, katil kim oyunları bulunuyor. Bütün mini oyunlarımızı kendimiz geliştiriyoruz.

DİĞER > RAPOR SİSTEMİ
Hile korumasına verdiğimiz önemden dolayı çok gelişmiş bir rapor sistemi tasarladık. Hile kullananlara, kötü kelime kullananlara, vb. anında müdahale edebiliyoruz.

DİĞER > SEZON SİSTEMİ
Neredeyse her oyun türünde ay sonu sıralamada bulunan ilk 3 oyuncumuza kredi ödülleri dağıtıyoruz.
Her sezon başında bütün mini oyunların verileri sıfırlanıyor. Bu sistem yeni başlayacak oyuncularımızın da motivasyonunu arttırıyor.

DİĞER > BOOST SİSTEMİ
Herhangi bir oyuna 2, 3, 4 veya 5 boost basılırsa o oyunda basılan boost katı kadar fazladan jeton, puan ve altın toplayabiliyorsunuz.

ÇOK DAHA FAZLASI SİZLERİ BEKLİYOR…

SİSTEMLER
GENEL
  • Rapor sistemi
  • Coin sistemi
  • Arkadaşlık ve parti
  • İstatistikler
  • Eğlence sistemleri
  • Çevrimiçi Süre
  • Çok daha fazlası...
SKYBLOCK ve FACTIONS
  • Jackpot
  • Komut ile markete ulaşabilme
  • Oyuncu ve rütbe kitleri
  • Günde 3 kere event
  • 3 çeşit kasa
  • Coin sistemi ile özel eşyalar satın alma
  • Booster sistemi
  • Çok ama çok daha fazlası...
CREATIVE
  • WorldEdit
  • Eğlence sistemi
  • Merdiven
  • Çok daha fazlası...
MINIGAMES
  • Oyun içi kullanılan kitler
  • Çok daha fazlası...
[/SPOILER]
SKYBLOCK
c4U2K5.png

FACTIONS
h9L2D10.png

LOBİ

9Q2W8.png

CREATIVE
a5G7W3.png

ARENAPVP
l17H2.png

minecraft çekirdek hub server
minecraft çekirdek hub sunucusu
minecraft çekirdek hub
çekirdek hub sunucusu
çekirdek hub server

Son düzenleme:

Celil

Ahanda Zümrüt!

Discord:

Celil#3997

Elmaslar
1.497
Puanlar
17.095
Yer
Rize
Minecraft
Celilzzers
Sunucu bana göre 10 üzerinden 9.

caandalek

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
58
Puanlar
13.570
Son düzenleme:

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Sunucu güzel kullanın tecturepack güzel biraz :)

caandalek

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
58
Puanlar
13.570

DeathLight

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
31
Puanlar
0
Sunucunuz tanıtımdan bakarsak güzel gibi duruyor.

YaramazLimon

FORUMU BIRAKTI (GERI DONECEK)
Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Faction sunucunuzda güzeldi bununda güzel olacağına eminim yani girip oynamama gerek yok elinize sağlık :)[DOUBLEPOST=1445955979,1445955932][/DOUBLEPOST]
Sunucu bana göre 10 üzerinden 9.
Hani senin açtığın sunucular süper ya.

YaramazLimon

FORUMU BIRAKTI (GERI DONECEK)
Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3

caandalek

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
58
Puanlar
13.570

Celil

Ahanda Zümrüt!

Discord:

Celil#3997

Elmaslar
1.497
Puanlar
17.095
Yer
Rize
Minecraft
Celilzzers
Faction sunucunuzda güzeldi bununda güzel olacağına eminim yani girip oynamama gerek yok elinize sağlık :)[DOUBLEPOST=1445955979,1445955932][/DOUBLEPOST]
Hani senin açtığın sunucular süper ya.
Ben sadece söylüyorum yorum olarak gördüklerinde geliştirmeleri için. Ve benim açtığım sunucular tarihin gerisinde kaldı kapandı artık yeni server gelecek çok iyi olucak bekle :D

akaderkin

Odunlara Vur Vur Vur!
Yasaklandı
Elmaslar
17
Puanlar
13.180
Beğenmedim diyerek bırakmayın neleri beğenmediğinizi söyleyin ona göre kendimize çeki düzen verelim.
Sunucuya Girdim anında ban yedim. ve bu da suçsuz yere ban oluyor sunucunun güzelliği ve kötülüğü veya yetkililerinin kötülüğü anlamına geliyor :(

Abdullah2323

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
157
Puanlar
0
Yer
Benzin İstasyonu
Beta craft ne zaman Full craft olacak ?

P

Pyme

Ziyaretçi
Beta craft ne zaman Full craft olacak ?
-__- soran olursa seni tanımıyorum ha.

Neyse bu forumda'da aynı şeyleri yazacağım. Bu sefer sunucuyu girdim gezdim.
Factionunuz güzeldi. Ama huba çevirmek.. hele slotlu nitrado serveri olarak. iflas etmezsiniz inşallah. O kadar açık kaldı sunucu, şimdi bir anda sona ermez umarım.
Not: Skyblock fazla klasik. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.

Bence kendinizi kurtarıp bir an önce gameturk ve unio gibi ovh sunucu almaya başlayın. Yoksa ömrünüz hele hele okul zamanında max 2 ay olur. Bu kadar gelmişken patlamayın. İstikrar sürsün..

caandalek

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
58
Puanlar
13.570
-__- soran olursa seni tanımıyorum ha.

Neyse bu forumda'da aynı şeyleri yazacağım. Bu sefer sunucuyu girdim gezdim.
Factionunuz güzeldi. Ama huba çevirmek.. hele slotlu nitrado serveri olarak. iflas etmezsiniz inşallah. O kadar açık kaldı sunucu, şimdi bir anda sona ermez umarım.
Not: Skyblock fazla klasik. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.

Bence kendinizi kurtarıp bir an önce gameturk ve unio gibi ovh sunucu almaya başlayın. Yoksa ömrünüz hele hele okul zamanında max 2 ay olur. Bu kadar gelmişken patlamayın. İstikrar sürsün..
Çok haklısın en kısa zamanda dediğini uygulamak isterim ama bu iş biraz sıkıntılı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı