Sol Reklam
Sağ Reklam

Kapansın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Luiz3

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
servere kapandı sanırım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

sw gelıstırılmesı gerekıyo sp ler alınamıyo viphammadde yok ve daha fazla gelıstırılırse ıyı oplur

Son düzenleme:

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
servere kapandı sanırım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

sw gelıstırılmesı gerekıyo sp ler alınamıyo viphammadde yok ve daha fazla gelıstırılırse ıyı oplur
Server hala aktif. Spler vip alan oyuncularımıza hediye olarak verilmekte. Vip hammaddede mevcut.

djxepotan

Birisi bir şey mi dedi?

Discord:

djxepotan#0905

Elmaslar
7
Puanlar
0
Minecraft
djxepotan
Daha çok özellike eklense fena olmaz.

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
Konu tasarımı geliştirilmeli , sunucu ismi bayağı eğlenceli, haritalar hoş başarılar!

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Konu tasarımı güzel olmuş, sistemler de iyi gibi. Haritaların sizin ise güzel olmuş, başarılar dilerim...

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Konu Tasarımı Gözüme İyi Geldi.
Başarılar :)

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Daha çok özellike eklense fena olmaz.
Çalışmalarımız devam etmekte. En kısa sürede yeni özelliklerimizin tanıtımını yapıcaz.

Konu tasarımı geliştirilmeli , sunucu ismi bayağı eğlenceli, haritalar hoş başarılar!
Yorumun ve eleştirin için teşekkür ederim. Konu tasarımı vb yeniden yapıyorum. Yakında paylaşılacak.

Konu tasarımı güzel olmuş, sistemler de iyi gibi. Haritaların sizin ise güzel olmuş, başarılar dilerim...
Haritalar bize ait. Yorumun için teşekkürler :)

Konu Tasarımı Gözüme İyi Geldi.
Başarılar :)
Teşekkürler.

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc
En son sunucumuza ddos saldirisi yaptiginiz zaman sunucunuza gelip sorduğumda banlanmiştım ve küfür etmiştiniz pek oynancak bir sunucu arasinda degilsiniz benim için...

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
En son sunucumuza ddos saldirisi yaptiginiz zaman sunucunuza gelip sorduğumda banlanmiştım ve küfür etmiştiniz pek oynancak bir sunucu arasinda degilsiniz benim için...
Sunucumuza gelen kişilere küfür etmeyiz. Şuan karalama yapıyorsunuz. Ayrıca ddos da atmıyorsuz sadece reklam yaptıysanız ve sizinle iletişim kurmayı denediysek ve başaramadıysak ufak bot saldırıları yapıyoruz hatanızı anlayın diye. Çünkü başka sunucularda reklam hiç iyi bir şey değil bize göre. Ve biz bunun önüne anca bu şekilde geçebiliyoruz. Bizde reklam yapmazsanız banlanmazsınız. Bu konudan emin olabilirsiniz. Yetkililere ailevi küfür bile mute sebebi bizim için. Nasıl bi oyunumuza küfür edip gönderelim ki. Oyundaki adınızı söylerseniz ya da discord Redoerdo#6345 adresinden ulaşırsanız size daha rahat yardımcı olurum. Bu sunucuyu 2 yılı aşkındır yönetiyorum ve kimse bize zarar vermedikce veya zarar vermeye çalışmadıkca zarar vermedim. Muhtemelen bir yanlış anlaşılma söz konusu.

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc
Sunucumuza gelen kişilere küfür etmeyiz. Şuan karalama yapıyorsunuz. Ayrıca ddos da atmıyorsuz sadece reklam yaptıysanız ve sizinle iletişim kurmayı denediysek ve başaramadıysak ufak bot saldırıları yapıyoruz hatanızı anlayın diye. Çünkü başka sunucularda reklam hiç iyi bir şey değil bize göre. Ve biz bunun önüne anca bu şekilde geçebiliyoruz. Bizde reklam yapmazsanız banlanmazsınız. Bu konudan emin olabilirsiniz. Yetkililere ailevi küfür bile mute sebebi bizim için. Nasıl bi oyunumuza küfür edip gönderelim ki. Oyundaki adınızı söylerseniz ya da discord Redoerdo#6345 adresinden ulaşırsanız size daha rahat yardımcı olurum. Bu sunucuyu 2 yılı aşkındır yönetiyorum ve kimse bize zarar vermedikce veya zarar vermeye çalışmadıkca zarar vermedim. Muhtemelen bir yanlış anlaşılma söz konusu.
Reklam yapmadım gerek de duymam ama sizin sunucunuzda oynayamam ginede başarılar...

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Reklam yapmadım gerek de duymam ama sizin sunucunuzda oynayamam ginede başarılar...
Teşekkürler. Ama sunucumuzda reklam yapmadıysan saldırmamışızdır. Saldırmış olsak derdik yaptık sizde böyle yaptınız diye.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Sunucu tasarımı değişik ve hoş olmuş. Sunucu özellikleri gayet bol gözüküyor. Ayrıca vip deneme özelliği vb vs. gerçekten çok güzel.​

✌ Senkool

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

✌ Senkool#5761

Elmaslar
15
Puanlar
0
Minecraft
Senkool
Lobiye geçiyorum factionu seçiyorum ana lobiye yeniden atıyor

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Sunucu tasarımı değişik ve hoş olmuş. Sunucu özellikleri gayet bol gözüküyor. Ayrıca vip deneme özelliği vb vs. gerçekten çok güzel.​
Teşekkürler :)

Lobiye geçiyorum factionu seçiyorum ana lobiye yeniden atıyor
Şuan sunucumuzda köklü bir bakım gerçekleşiyor. Oyun dinamiğini sağlayan bir kaç plugini değiştirdik yeni sistemler ekliyoruz ileri vadede lag yaratmayacak çözümler için uğraşıyoruz. Bir kaç güne tekrardan aktifleşecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı