• Satacaklarınız kategorisi güncellemesi.
    Ticaret alanlarında adil, sistematik ve düzenli bir satış ortamının hakim olması adına takım ve satıcıların uyum sağlaması gereken kategori kuralları yürürlüğe koyulmuştur. 17.05.2021 tarihi itibariyle yönetim ekibi ve satış yetkisine sahip üyeler bu kurallar kapsamında faaliyet göstereceklerdir. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

Plaxima

Birisi mi Spawnlandı?
Plaxima
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
10
Puanlar
145

Plaxima: Yeni bir birleşim.

İçindekiler
  1. Giriş
  2. Plaxima nedir?
  3. Amaçlarımız/Hedeflerimiz
  4. Hizmetlerimiz
  5. İş İmkanları ve İş Ortaklığı
  6. İletişim

Giriş
Plaxima 17.10.2021 tarihinden itibaren yeni bir düzene geçiş sürecine başlamış, amaçları ve ekip üyeleri değişmiştir. Bu konuda Plaxima'daki değişimlere, kendimize amaç edindiklerimize, hedeflediğimiz gelişmelere, hizmetlerimize, ekibimizde görev almak isteyenler veya iş ortaklığı kurmak isteyenler için bilgilendirmeye yer verilecektir.
Plaxima nedir?
Plaxima geçmişte farklı amaçlar için oluşturulmuş bir projedir, yakın zamanda yaşanan yönetim değişikliği ile yenilenerek büyüyecektir. Plaxima, ortak amaçlar edinmiş kişilerden oluşan ve bir şeyleri değiştirmekte kararlı olan bir ekiptir. Ekibimiz ile geliştirdiğimiz ve pazarladığımız ücretli yazılımların yanı sıra ücretsiz ve açık kaynaklı projeler de geliştireceğiz ve bize bağlı bazı projeler yürüteceğiz.

Amaçlarımız/Hedeflerimiz
Plaxima; hizmet verdiği alanlarda yeni bakış açıları oluşturmayı ve rakiplerinin önünde çözümler üretmeyi en temel ilkesi olarak kabul eder. Hizmetlerimizde yüksek performans, gizlilik, güvenlik ve kolaylık maddelerini kusursuz gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Bir hedef uğruna mücadele veren kişi veya kişilere iş ortaklarımız, ürettiklerimiz ve hatta ekibimiz ile destek vermeyi istiyoruz. Plaxima ekibi olarak geliştireceğimiz ve yürüteceğimiz farklı projelere de girişeceğiz.

Hizmetlerimiz
Çok, çook şey: Sunucu yönetim araçları, CMS yazılımları, workstation ve mainframeler için sistem yazılımları, video kayıt ve kurgu programları, firewall yazılımları, ağ ve sistem monitörü, wearable teknolojiler ve mobil cihazlar için uygulamalar, bazı oyunlara yönelik eklentiler ve modlar, bazı yazılımlar için eklenti ve temalar... Yetmezmiş gibi sosyal ağlar, 3 boyutlu forumlar ve oyunlar da geliştirmeyi hedefliyoruz, ne delilik ama...

İş İmkanları ve İş Ortaklığı
Çok yakında...

İletişim
Tüm soru, sorun ve düşüncelerinizi bize iletmek için bu konunun yorumlar kısmını kullanabilirsiniz. Özel iletişim kurmak için ise özel mesajları kullanabilirsiniz.

Pucci

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
112
Puanlar
450
Yer
Sis MC
Minecraft
Discord
! Pucci#5548
Aslında güzel bir takıma benziyor. Ürünlerinizi arttırmanız sizler ve bizler için çok iyi olabilir. Başarılar dilerim.

mustifium

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Plaxima
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
155
Yer
Türkiye
Minecraft
Discord
mustifium#2411
Aslında güzel bir takıma benziyor. Ürünlerinizi arttırmanız sizler ve bizler için çok iyi olabilir. Başarılar dilerim.
Merhaba, kastettiğiniz ürünlerin ne olduğunu anlayamadım. Eğer konuda belirttiğimiz hizmet alanlarını kastediyorsanız yeni kurulan bir ekip için geniş bir yelpaze olduğunu düşünüyorum fakat ilerleyen zamanlarda farklı şeyler de eklenebilir, bahsettiğiniz şey bu forumda açılan ürün tanıtım konularıysa onlar eski dönemden kalma şeyler ve gün içerisinde kaldırılacaktır, ekip üyelerinin yenilenme dönemimizde mağdur olmaması için satış kısmını bir süre aktif tuttuk. Başarı dilekleriniz için de teşekkür ederim.

Pucci

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
112
Puanlar
450
Yer
Sis MC
Minecraft
Discord
! Pucci#5548
Merhaba, kastettiğiniz ürünlerin ne olduğunu anlayamadım. Eğer konuda belirttiğimiz hizmet alanlarını kastediyorsanız yeni kurulan bir ekip için geniş bir yelpaze olduğunu düşünüyorum fakat ilerleyen zamanlarda farklı şeyler de eklenebilir, bahsettiğiniz şey bu forumda açılan ürün tanıtım konularıysa onlar eski dönemden kalma şeyler ve gün içerisinde kaldırılacaktır, ekip üyelerinin yenilenme dönemimizde mağdur olmaması için satış kısmını bir süre aktif tuttuk. Başarı dilekleriniz için de teşekkür ederim.
Plugin paketi vesaire tarzı ürünler için demiştim.

NowCraft

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Premium
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
13
Puanlar
130
Minecraft
Discord
Emirhan Berber#0676
Başarılar dilerim güzel duruyor

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı