Sol Reklam

Planet Minecraft'taki En Popüler 5 Build (Yapı)

S

sooply

Ziyaretçi
yeni_logo.png

Minecraft Türkiye - Planet Minecraft'taki En Popüler 5 Build (Yapı)
Bu yapıları görmeye hazır mısınız?

Hey, merhaba çılgın Minecraft Türkiye üyesi, en iyi serili konumuza hoş geldin. Bugün ele alacağım şey, Planet Minecraft'taki en popüler 5 yapı. Bu yapılar planetminecraft.com sitesinden alınmıştır. Hadi bakalım, daha göreceğimiz 5 yapı var! Konuyu indirin, ve okumaya başlayın. Hepinize iyi okumalar dilerim. Konu sonunda görüşmek dileğiyle!

cadılar-bayramı-haritası.png

Cadılar Bayramı Evi!

Ürkütücü bu manzara, tüylerimi bazen diken diken ediyor. Bu eve girmek cesaret ister. Bal kabakları yolda sizi beklerken, hayaletler karşınıza çıkarken, bu eve girmek mi, yoksa kendi evinizde televizyon izlemek mi? Şu eve bir baksanıza! Aydınlığı ve karanlığı birbirleriyle resmen uyuşmuş, girmeyen insan bile uzaktan bakınca ürküyor. Etrafta yarasalar.... Buradan hemen uzaklaşmamız gerek!

Yapımcısı Niko olan bu mimar, ki kendisi bir şaheser yaratmış. Gördüğünüz gibi, basit bir ev gibi gözükse de, o ürkütmeyi insana aşılıyor. O aydınlatma var ya, beni benden alıyor. O ağaçları oraya dikmek, ürkütücü bir mekan oluşturmak, pencereden dışarıya bakmak... Ürkütücü bir alanı oluşturmak bu kadar mı zor olabilir be! Bence kolay gibi gözükse de, yapılması zor bir şey. Karanlık ile aydınlık dost olmuş resmen...

İndirmek için buraya tıklayabilirsin.

balkabağı-evi-mi.png

Bir Bal Kabağı Evi Mi?

Turuncu mu turuncu evim! Üstünden sarkan sapı, içindeki koltuk, soba, her şeyi turuncu! O kadar güzel ki, cadılar bayramını oyuna taşıyor. Küçük bir bahçe, tohum ekilmiş. Yanlarda çiçekler, arkalarında kazan, kazanın çaprazında ise küçük bir gölet. Tahta da kullanılmış. Gerçekten orada akan lav, o yaşanan yeri daha da bir güzel yapmış. O ağaçlar da benim tarzımda...

Cadılar bayramına özel olan 2. haritamız. O kazan, ben onu çok sevdim. Çok mu tatlı olan bu ev, benden geçti. Sizden geçti mi peki? Yani, ücretsiz olmasının yanı sıra, cadılar bayramı hevesini oyunda da taşımakta. Şaka mı şeker mi zamanı burada da var. Bu ev, hiç ürkütücü olmasa da, ne kadar tatlı olsa da, cadılar bayramına uyumlu bence. Size tavsiyem, bunu indirin ve oynamaya başlayın!

bir-büyük-vapur.jpg

Büyük Bir Vapur...

Tam bir savaş gemisi tarzı haa! Bu gemi, Çin'den kaçarken binip, bize saldıran bazı helikopterleri vurduğumuz gemiye benziyor aslında. Çok oyun oynamanın zararlarından biri de bu. Grimsi bir tarzı var. Gri-beyaz birbirleriyle uyumlu olan iki renklerden birisidir. Bu uyumu sağlayabilmek için de, doğru blok veya doğru renk kullanmak gerekir. Adamlar bunu yapmış!

Tanklar, savaş uçakları, şunlar, bunlar derken bir bakmışız gemimize saldırmaya başlamışlar. Yani demek istediğim, bu gemi o kadar büyük ki, tanıtılamayacak kadar. O yüzden bir kısa geçelim üstünden. Az önce dediğim gibi, burada tanklar, savaş uçakları falan bulunmakta. Savaş gemisinden de bir farkı yok aslında. Yapımcısı da daemonbenj olduğunu belirterek yolumuza devam edelim.

bu-kule-de-böyle.png

O Şato Da Ne Öyle?!

Bir sanatçının, sıkılıp böyle bir şey yaptığını düşünsenize. Ne kadar ilgi çekici olurdu değil mi? Bu şatoyu yaptıran krallık çok ama çok şanslı. Kaç tane kulesi var ki? Hangi adanın üstüne yapılmış? O ağaçlar? Aklımda takılan bir sürü soru var. En takıldığım soru ise, bu güzelliği nasıl yaptı? Sonradan fark ettiğim şey ise, alt kısımlarda eski çağ tarzında evlerin olması. Ehh, böyle bir yapının ücretsiz olması elbet insanı heyecanlandırır!

öhm-boğazımda-bir-şey-kaldı.png

Yapımcı Bunu Yaparken Ne Düşündü?

Aranos, karşımda olsaydın, "Bunu yaparken ne düşündün?" sorusunu sorardım sana. Sen ne yapmışsın öyle?! Böyle bir şatonun sahibi olmak isterdim. Tabii Aranos bize bir iyilik yapmış. Harita ücretsiz! Ama gerçekten ve gerçekten, bu harita muazzam derecede harika! Aydınlatmadan bayrakların rüzgarda dalgalanmasına kadar her şey güzel olmuş. Tekrardan kendisine teşekkür ediyorum...

son.jpg

Konu sonu, görüşmek dileğiyle çılgın Minecraft Türkiye üyesi, esen kal!

Jimenezz

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
39
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
KamberSF
Hoş Bir Paylaşım.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Ne en iyiymiş be aç aç bitmedi. :)

S

sooply

Ziyaretçi
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı