Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü PixelVip sürekli tekrarlama hatası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DangerYusuf

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

DangerYusuf#6617

Elmaslar
74
Puanlar
13.925
Minecraft
DangerYusuf
Merhaba mc-tr forum üyeleri. PixelVip ile yaşadığım bir problem hakkında yardıma ihtiyacım var.

LuckPerms kullanmaktayım PixelVip ile Vip üyelik edinildiğinde komut belirli aralıklarla kendini tekrarlıyor
ve buda vip üyeliğin bir kaç saniye gidip tekrar gelmesine neden oluyor.
Daha önce bu problemle alakalı konu açan bir kaç arkadaş daha gördüm benle aynı sorunu yaşayan fakat
hiç birinin çözüm yanıtını bulamadım. Aranızda bu problem hakkında çözüm bilgisi olan varsa yardımcı olmasını çok isterim.

"VipZero, VipSystem" gibi eklentileri denedim fakat hiç biri PixelVip özelliklerini kapsamıyor.
Ayrıca LuckPerms süreli grup verme pek ayrıntılı değil, vip süresi görme v.s bu nedenle kullanmıyorum.

Eğer başka alternatifi olan arkadaşlarımız varsa önerilere açığım.

Konsolda herhangi bir hata yok her şey gayet düzgün çalışıyor.
Screenshot-6.png

Screenshot-7.png

Screenshot-8.png

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Üzgünüm ki size PixelVip adlı eklentiyi kullanmamanızı söylemek zorundayım. VipSystem, CursedVIP adlı eklentileri deneyebilirsiniz.

DangerYusuf

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

DangerYusuf#6617

Elmaslar
74
Puanlar
13.925
Minecraft
DangerYusuf
Üzgünüm ki size PixelVip adlı eklentiyi kullanmamanızı söylemek zorundayım. VipSystem, CursedVIP adlı eklentileri deneyebilirsiniz.
Önerin için çok teşekkürler fakat CursedVIP plugininde vip'yi verdiğini belirtiyor ama grup değişmiyor. Ne yapabilirim bu durumda? Yapılandırma dosyasında herhangi bir komut ayarı yok.

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Önerin için çok teşekkürler fakat CursedVIP plugininde vip'yi verdiğini belirtiyor ama grup değişmiyor. Ne yapabilirim bu durumda? Yapılandırma dosyasında herhangi bir komut ayarı yok.
Maalesef bununla ilgili bir kaç başlık açıldığını ve yapımcının geri dönüş yapmadığını gördüm. Daha rahat yardımcı olabilmek adına PixelVip'i tam olarak hangi özelliklerinden dolayı VipZero'ya tercih etmektesiniz?

DangerYusuf

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

DangerYusuf#6617

Elmaslar
74
Puanlar
13.925
Minecraft
DangerYusuf
Maalesef bununla ilgili bir kaç başlık açıldığını ve yapımcının geri dönüş yapmadığını gördüm. Daha rahat yardımcı olabilmek adına PixelVip'i tam olarak hangi özelliklerinden dolayı VipZero'ya tercih etmektesiniz?
Vip grubunun sadece verilen dünyada kullanılabilmesi ve vip grubunu verip default grubunu almaması üzerine PixelVip'i tercih etmekteyim. Aslında VipSystem iyi çalışıyor fakat yapılandırma dosyasında ingilizce yazıları değiştiremiyoruz tek sıkıntı o şimdi VipSystem api'sini kullanarak bir kaç işlem yapmayı deniyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı