Sol Reklam

PixelCandy - Hicbir serverde olmayan özellikler! - Ip » play.mcpixelcandy.com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
2k6LPd.png

zVj8OO.png

Ben Faruk Alpay. Server açma girişimime ilk olarak arkadaşlarla 2010 yılında başlmaıştık. Tabi o zamanlar böyle çok plugin yoktu. Ve herkes bu konularda şimdiki gibi değildi. Sonra ben dedim. Neden herkesin serveri varda benim yok? Bende hemen server yapmaya başladım. O serverim çok kötüydü. Spawnı, maplar vs.. herşey full worldedit'ti. Yani şimdiki zamanın yaşı küçük olan arkadaşlarımızın zırt pırt açtığı serverlerden farkı yoktu. Ama tutulmuştu :D. Daha sonra ben o serveri manevi durumlar nedeniyle kapamak zorunda kaldım. Daha sonra onun üzerine birsürü server açtım. Çoğuda hem kötüüü, hem iyiiii'di. Ama reklamı az yaptığım içinde 5 kişi fln geliyordu :D. Neyse işte zaman döndü durdu yıl 2015. Ben artık hatamı anlamıştım. Bu konularda gayet fazla bilgiye sahipken neden kendi seviyemin altında serverler açıp duruyordum? Dedim, En iyisi şöyle güzel bir server açayım. gerekirse 1 yıl uğraşırım dedim. Sonra işte bu serveri açtım. (Ama hayla %100'lük değil. Siz oynarken ben serveri geliştirip %100'lük yapmaya çalışacağım. Ama genede çok seveceksiniz ;) )
rd6RQ3.png

Backup-IBM-Server-icon.png

Sunucu Özellikleri
Ram: 3GB
Maksimum Oyuncu Sayısı: 100
Hosting: BatıHost
Lokasyon: Türkiye

L4YE6o.png

Sunucu Hakkında

Farklı Bir Chest Sistemi!
Bizim Sunucumuzda /chest komutunu kullandığınız zaman
yanınıza bir tavuk ışınlanır. Tavuğun adı
Sizin Nickiniz ile aynıdır. Eğerki tavuğa Sağ tıklarsanız
Bir chest açılacak bu cheste istedğiniz itemi koyabilirsiniz.
Kimse çalamaz korkmayın ;)

Özel Oylama Sistemi!
Sunucumuzda herşey dahada adeletli olsun diye herşeyi size soracağız!
adimler oylama başlattığı zaman herkese mesaj gider ve
herkes /evet , /hayır ile oy verebilir :)
Çok Güzel Minigamesler!
Sunucumuzda 4 tane hepsi birbirinden güzel parkur,
Çok güzel bir labirent,
TempleRun,
Kale Savaşları,
SurvivalGames (istek gelinirse eklenecek),
Spleef Ve Oitc Oyunları Bulunmaktadır!
Uzman Yetkili Kadrosu!
Secret_wither
3a6XJ9.png

Game0ver
B0aVgL.png

Türkçe Takas Ve Türkçe Açık Arttırma!
Sunucumuzda Türkçe takas ve türkçe açık arttırma sistemide
bulunmaktadir. Açık arttırma ve takas plugininin
Türkçesi milletin internetten indirip kullandıkları
değildir! Sunucumuzda kullanılan bu pluginleri
nette 1 yıl arasanız gene bulamazsınız :)
Güzel Spawn!
Sunucumuzun Spawnı Eriny Build Team Ekibi Tarafından
Yapılmıştır.

Ve Daha Birçok Şey!
Şuanda buraya yazsam satırlarca yer kaplar :D
Hadi sizi kırarmıyım hiç yazayım birkaç tane örnek;
Geniş Kapsamlı /menu,
/warp markete gitmekle uğraşmayın! /market yazın :),
Abartılmayan vip özellikleri,
Köylü takasından Altın Dişli Huriye satın almak :D,
Oto event,
Neyse devamını serverde görün ;)

rd6RQ3.png

5kaAWq.png

0kRPOW.png

4kjd6Q.png

OZvWQ5.png

zVjWdD.png

6ka43W.png

WZqlJL.png

gArNNR.png

ylG88L.png

6kD77P.png

Ip Adresi: play.mccandycraft.com
Server Sürümü: 1.7.2
Sunucunun Açılış Tarihi: 30.08.2015

Yetkilelere Bir Rica;

Lütfen konumu onaylamazsanaız bana sebebini
özelden yazın ve düzeltmem için süre verin.
Çünkü bu konuyu açmak için saalerce uğraştım.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

BuzzyRai

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
17
Puanlar
0
Oyle Değilse Kusura Bakmayın Ama Map Alıntı Gıbı Geldi Bana ?

Wasdefg

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
0
Lapisli , Hammaddeli server
Çok yaratıcı ve profesyönel aferin size...

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
Oyle Değilse Kusura Bakmayın Ama Map Alıntı Gıbı Geldi Bana ?
Alıntı Değil. Eriny build team'a yapttırtırdım.[DOUBLEPOST=1440834743,1440834713][/DOUBLEPOST]
Lapisli , Hammaddeli server
Çok yaratıcı ve profesyönel aferin size...
Lapis olmassa oyuncu gelmiyor. Her lapissis server lapisi eklemek zorunda klaıyor.

Wasdefg

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
0
Tnt patlıyor mu?
Tahmin edeyim patlamıyor ve raide "grief" diyorsunuz.

İnanılmaz

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
16
Puanlar
0
Güzel Sunucuya Benziyor,tebrikler.

Wasdefg

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
0

İnanılmaz

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
16
Puanlar
0
Nesi güzel?
Sırf "Biz ait özelliğimiz var sewe farklı" diyerek konulan gereksiz özellikler mi
yoksa koskocaman warp hammaddesi mi
Wasdefg mimarileri beğendim anlamında.

TheEND

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
20
Puanlar
0
Klasik Türk Sunucusu.Lapisi Af Edersiniz Ama İlk İnsan Gibi Gören Bir Ülkeden Anca Böyle Bir Sunucu Bekleyebilirsiniz :C

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
Nesi güzel?
Sırf "Biz ait özelliğimiz var sewe farklı" diyerek konulan gereksiz özellikler mi
yoksa koskocaman warp hammaddesi mi
Ya bi git işinine.. Sen açsan açsan anca full //set ile yapılmış server açarsın. At bakalım bana lapissiz hammaddesiz serverinin ipini? Kendini bi halt sanıp burda dırıdrlanmassan sevinirim. Oyuna yeni başlmaış veletler gibisin. (öylesinde)[DOUBLEPOST=1441307580,1441307493][/DOUBLEPOST]
Tnt patlıyor mu?
Tahmin edeyim patlamıyor ve raide "grief" diyorsunuz.
git kıskanacak başka server bul.[DOUBLEPOST=1441307858][/DOUBLEPOST]Boşuna uğraşmayın. Lapissiz server ister.. Lapisli server açarsanız. Çünkü lapissiz server tutumaz. Türklerinde durumu bu! Lapissiz server açsam ay ne güzel denilip sunucuya bile girmezler. Lapisli server açsam Ay ne kötü der sunucuya girer. Biizm türk halkı böyle nankör.... Sanki biz kendi isteğimizden lapisli server açıyoruz! Yoksa bende isterim lapissiz sunucu. Ama kim gelecek?? Bilmiyorum. Sunucumu huba çevirip açmayı düşünüyorum belki lapissiz serverde olur içersiinde.

Wasdefg

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
0
Ya bi git işinine.. Sen açsan açsan anca full //set ile yapılmış server açarsın. At bakalım bana lapissiz hammaddesiz serverinin ipini? Kendini bi halt sanıp burda dırıdrlanmassan sevinirim. Oyuna yeni başlmaış veletler gibisin. (öylesinde)[DOUBLEPOST=1441307580,1441307493][/DOUBLEPOST]
git kıskanacak başka server bul.[DOUBLEPOST=1441307858][/DOUBLEPOST]Boşuna uğraşmayın. Lapissiz server ister.. Lapisli server açarsanız. Çünkü lapissiz server tutumaz. Türklerinde durumu bu! Lapissiz server açsam ay ne güzel denilip sunucuya bile girmezler. Lapisli server açsam Ay ne kötü der sunucuya girer. Biizm türk halkı böyle nankör.... Sanki biz kendi isteğimizden lapisli server açıyoruz! Yoksa bende isterim lapissiz sunucu. Ama kim gelecek?? Bilmiyorum. Sunucumu huba çevirip açmayı düşünüyorum belki lapissiz serverde olur içersiinde.
Bir şeyi eleştirmek için daha iyisini yapmak mı gerekir be andaval ? Senin o para verip yaptırdığın,övündüğün yapıyı ben kendim yapabiliyorum "Sen yopson full setle yoporson völet eheheh nankör" Hayır bunu yazan adam bana nasıl velet diyor anlamıyorum.
Ayrıca haklısın Türk Halkı çok nankör eleştirinin doğru olduğunu bildiği halde hala rahatça çemkirebiliyor yalan yanlış iftiralarıyla
Bir gün bi server açtığımızda kıskanan sen olacaksın dandik 30 online çeken lapisli factionun neyini kıskanayım...

Abracon

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Güzel Sunucu Tebrikler Ama 100 Kişilik Swye 3 GB Ram Az Olmuş RAM Yükseltmen Lazım Onun Dışında Güzel SW ... :)

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
Bir şeyi eleştirmek için daha iyisini yapmak mı gerekir be andaval ? Senin o para verip yaptırdığın,övündüğün yapıyı ben kendim yapabiliyorum "Sen yopson full setle yoporson völet eheheh nankör" Hayır bunu yazan adam bana nasıl velet diyor anlamıyorum.
Ayrıca haklısın Türk Halkı çok nankör eleştirinin doğru olduğunu bildiği halde hala rahatça çemkirebiliyor yalan yanlış iftiralarıyla
Bir gün bi server açtığımızda kıskanan sen olacaksın dandik 30 online çeken lapisli factionun neyini kıskanayım...
Zaten yoğun istek üzerine lapisi kaldıracam hammadde sistemi biraz daha değişik olacak. Vip özelliklerinde çok fazla düşüş olacaktır. Birde 1 elams için oyuncunun 30dk fln uğraşması gerekcek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı