Sol Reklam
Sağ Reklam

Pixelbiester'ın harikalar galerisi!

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
22cb4e1051b794233190a45f602ba63a-Header (1).jpg

ZIHIN ÜFLEME YAPAR
gemileri! Ejderhalar! Daha! Pixelbiester'ın
harikalar galerisi!

Seyyar dev bir kale! Canavarlar tarafından beslenen bir maceracılar topluluğu! Okyanusun ortasında büyümüş bir katedral!
Bekle, neden okyanusun ortası kadar pratik olmayan bir yere katedral inşa ettin?
Sessiz ol, sen - harika görünüyor!

1551778710610.png

Ve şehirler - çoğu, her şekil ve boyutta. Büyük ve küçük, fütüristik ve eski zamana sahip, fantastik ve gerçekçi. Bahse girerim, sanatsal düşünen bir yapımcı Alman ticari grubu olan Pixelbiester'in çok çeşitli galerisinde herkes için bir şeyler vardır.

Pixelbiester'in kurucusu Ilja, “Orijinal düşünce, Minecraft aracılığıyla topluluğun bir parçası olarak sanatsal bir ifadeydi” dedi. “Grubu kurduğumuzda, hiçbir şekilde ticari niyetlere yönlendirilmedik. Almanya'daki bina sahnesini genişletmek ve desteklemek bizim amacımızdı ve bence başardık. ”

e1e274dcf652c8aa6565a1b0d621749d-LoneIMageOne.jpg

Kuruluşundan bu yana, Pixelbiester 22 üyeye ulaştı. Pixelbiester, “Projelerimizdeki çeşitlilik, üyelerimiz arasındaki geniş becerilerin doğrudan bir yansımasıdır” diyor. “Sanatçılarımızın her biri ilhamlarını farklı bir kaynaktan alıyor. Bazıları diğer sanatçıların eserlerinin galerilerini topladı, bazıları kitaplarda, filmlerde, tatillerde veya kapılarının önünde ilham alıyor. ”

“Küçük projeler söz konusu olduğunda,” diye devam ediyor Ilja, “inşaatçılar genellikle ilk önce tek başlarına çalışırlar, potansiyel olarak daha ileri bir aşamada destek verirler.” Ne kadar iddialı olsalar, iki veya üç inşaatçı ne olursa olsun yetenekli, kesmeyeceksin. “Bu durumda, bazen planlamaya değer birkaç sayfa hazırlıyoruz ve herkesin aynı sayfada olduğundan emin olmak için önceden çok fazla tartışma yapılabilir.

“Genellikle görev dağılımını denetlemek için bir veya iki görev yöneticisi belirleriz. Büyük projeler çoğu zaman azalan motivasyona karşı da bir yarış. Üç aylık binadan sonra birinin ilk istekliliğini korumak zor olabilir. ”

1551778809804.png

En son projelerine baktığımızda, Bilim Vadisi (yukarıda resmedildi), bunun büyük takım çabalarından biri olduğunu düşündüğünüz için affedilirsiniz. Şık uzay gemisinden oluşan bir filo, göze çarpan patlamalar, devasa bir parıltılı küre ve o kadar karmaşık tesisler sadece onlara bakarak kaybolacaksınız.

Ama bu aslında sadece üç kurucunun yaratılması, LeKawa, Viernas ve FranjoSchnabel . “İnşaatçılar, Yenilikçi formlar ve renkler kullanarak Bilim Vadisi'ni önceki bilim kurgu projelerinden ayırt etmenin önemli olduğunu düşündüler” dedi. “Özellikle uzay gemileri için fikir üretmek için sık sık çizimler yaptılar. Tabii ki, bu çok zaman aldı. ”

917c53e6d0e55db52b353b197b0a6153-Athelaney.jpeg

Daha fantastik bir şey havasındaysanız ama daha az etkileyici olmasanız da, Pixelbiester sizi de kapsamıştır. “Ortaçağ tarzı şehir” Athelaney , fantezi ile tarih arasında bir denge kurar . Yaratıcıları Totacky ve zJaason, “Ortaçağ öğelerini tam resmin fantezi estetiği izlenimini yaratacağı şekilde ayarladık” dedi. “Tabii ki ejderha gibi ortak fantezi öğeleri de bu izlenime katkıda bulunuyor.

“Öte yandan, Orta Çağ'da yaşamı az çok gerçekçi bir şekilde tasvir etmeye çalıştık ve vinçlerin yanı sıra ahşap iskele kullanımıyla devam eden bir çeşit (yeniden) yapı göstermek istedik. Örneğin katedral Notre-Dame'den büyük ölçüde ilham alıyor. Ayrıca arabaları, kasaları ve market tezgâhlarını ekleyerek şehri daha canlı hale getirdik. ”İşte karşınızda gerçekçi bir Orta Çağ şehri! Ejderhayı görmezden gelirsen.

1551778890724.png

Fakat hepsi bilim-kurgu / gerçekçi ejderhalar değil - Pixelbiester aynı zamanda gerçek dünyadaki sorunların üstesinden gelmek için zanaatlarını kullanıyor. Benim kişisel favorim, sadece acil bir problemin farkındalığını arttırmakla kalmayan, aynı zamanda gerçek bir görünüşte olan İklim Değişikliği Projesi (yukarıda resimde). Ormanların, çayırların ve çöllerin, lüks konutların, sanayi bölgelerinin ve depremle parçalanan şehirlerin yoğun, yayılan bir mikro kozmosu. Yakından bakın, arka planda bir maymunu ve hatta birkaç ineği saklayabilirsiniz.

“Bu ölçekte bir projeyle uğraşırsak, bizim için önemli olan bir konuya ışık tutabileceğimizi ve YouTube'daki erişimimizi anlamlı bir şekilde kullanabileceğimizi düşündük . Vaaz vermemek ya da ondan daha kutsal görünmemek bizim için önemliydi, bunun yerine insanları iklim değişikliği sorunuyla ilgilenmeye ve başkalarıyla konuşmaya teşvik edebilecek düşünce için yiyecek sağlamak için önemliydi. Oyunun çocukları ve gençleri eğitmek için kullanılabileceğini göstermek istedik. ”

Kafanız burada sergilenen hırs ve çeşitlilikten dönüyorsa, endişelenmeyin - tek değilsiniz. Eğer hala yeterince görmediyseniz ve neredeyse çok iyi bir şeyin ne olduğu ile boğulma sakıncası yoksa, neden Pixelbiester'ın galerisi olan hazineyi ziyaret etmiyorsunuz ?

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ben rigbi

Ekler

• 1551778663100.png
    1551778663100.png
    1,2 MB · Görünt.: 17

Zanee

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Zanee#0000

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
EliteZanee
Gayet basarılı bır konu olmus devamını beklıyorum basarılar

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
güzl konu başarılar oooo regular show dıyosunnn :D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu haritaları ben yapmaya kalksam ömrümü alır :D

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

akhiho

WannaPlay.Keyubu.Com

Discord:

akhuku#9293

Elmaslar
21
Puanlar
13.260
Minecraft
akhiho
Gerçekten çok güzel. Ben de böyle şeylerle uğraşıyorum ama çalışacak çok fazla vaktim olmuyor o yüzden daha çok kendi çapımdayım. Devamını da bekliyorum başarılar!

S

sooply

Ziyaretçi
Konuyu şu an okuyorum. Gözüme yapılar kadar güzel geldi. Hadi bakalım!

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Güzel bir konu olağan üstü görüntüler.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı