Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Phoenix Point - Ön İnceleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Phoenix Point - Ön İnceleme
Strateji oyununa hazır mısın?

Eski zamanların Strateji oyunlarını özlediniz mi? O zaman bu oyunun tam sizlere göre olduğunu söyleyebilirim. Konu aldığımız bu oyunun E3 2019 konferansında yayınlanan ilk demo sürümü Reddit ve çeşitli platformlarda fazlasıyla beğeni topladı. O zaman Phoenix Point hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için konumuzu okumaya devam edebilirsiniz.

Diesel%2Fproduct%2Firis%2Fhome%2FAssault_and_queen_silhouette-2580x1450-6eacca45c8dd0365ccd7521970819c31475cb36d.jpg

Phoenix Point İnceleme
Video oyun geliştiricisi olan Snapshot Games şirketi Phoenix Point adlı oyun üzerinde yıllardır çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde Snapshot Games şirketi basın ve haber ajanslarına duyuru açıklaması yapmak zorunda kaldı. Açıklamasında "Yıllardır üzerinde çalıştığımız bu oyunun artık sonuna doğru geliyoruz. Oyunumuz 4K grafik desteği vermektedir." ifadelerini kullandı. Phoenix Point adlı oyunumuzun şu anlık tek kişilik modu bulunuyor. Bugüne kadar çok kişilik mod hakkında açıklama yapılmadı. Oyunun geliştiricileri bir sürpriz yapmaz ise oyunun sadece tek kişilik mod içermesi bekleniyor.

Diesel%2Fproduct%2Firis%2Fhome%2FAssault_w_shotgun-2580x1450-2d0f9078e39579a947026091605effbb21dac745.jpg

Oyunun asıl amacı ise korku verici uzaylı saldırısına karşın ana karakterimiz ile hiçbir şekilde pes etmeden savaşıyoruz. Oyun içerisinde uzaylılar ile savaşırken mutasyona ya da saldırıya uğrayabiliriz. Bu oyunu oynarken çok dikkatli oynamalıyız.

Phoenix Point Ne Zaman Çıkacak?
Oyunun geliştiricileri, oyunun çıkması için aylar saymaya başladı. Konu aldığımız bu oyunun 3 Eylül 2019 tarihinde birçok platform üzerinde çıkması bekleniyor. Oyunun çıkış tarihi açıklandığı günden yana Reddit ve çeşitli platformlar üzerinde birçok asılsız söylentiler çıkmaya başladı. Oyun şirketi, iddia edilen söylentilerin doğru olmadığını söyleyip yalandı.

wp3971582.jpg

Phoenix Point Tanıtım Videosu
Oyunumuzun tanıtım videosunu aşağıda olan videodan izleyebilirsiniz.

Phoenix Point Oynanış Videosu
E3 2019 konferansında yayınlanan 19 dakikalık demo oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Phoenix Point Oyun Müziği
Oyunumuzun müziğini aşağıda olan videodan rahat bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Phoenix Point Grafik Ve Oyun Yorumum
Oyunun tanıtım ve oyun oynanış videosunu izlediğimiz zaman oyunun grafikleri hakkında net bir yorum yapabiliyoruz. İlk olarak oyunumuzun 4K grafik desteği verdiğini söyleyebilirim. Bunun yanı sıra oyunumuzun günümüzün oyunlarının grafiklerine göre daha üst seviyede olduğunu rahat bir şekilde söyleyebilirim. Kısacası bu oyunumuzun grafikleri diğer oyunlara nazaran daha üst seviyede olduğunu kolaylıkla belli ediyor. Şu anlık oyunun Türkçe desteği bulunmamaktadır.
wp3971581.jpg

Demo oynanış videosunu izlerken oyun içerisinde olan uzaylıların ve yaratıkların garip sesler çıkardığını fark ettim. Bunun yanı sıra oyun içerisinde ana karakterlerimizi değiştirebildiğimizi fark ettim. Bu olay bana Grand Theft Auto V oyunundan tanıdık geldi. Kısacası oyun içerisinde sadece 1 ana karakter değil. 1'den fazla ana karakter olduğunu söyleyebilirim. Görünüşe bakılırsa oyun içerisinde 4 ana karakterimiz var. Bu karakterlerin şu anlık tam olarak detayları belli değil.

Phoenix Point Ön Sipariş
Geçtiğimiz günlerde konu aldığımız bu oyunun ülkemizde ve diğer birkaç ülke içerisinde ön siparişi açıldı. Şu an Epic Games ve Amazon Türkiye platformlarında oyunu 69 liraya erken sipariş edebilirsiniz. Phoenix Point adlı bu oyunun Xbox One, Microsoft Store, Mac OS ve Amazon Türkiye platformları üzerinde uygun fiyata satılması bekleniyor. Şu an oyunun Steam ve Google Stadia gibi platformlar üzerinde tam olarak yayınlanıp yayınlanmayacağı kesin değil. Oyunun bu platformlar üzerinde yayınlayıp yayınlamayacağı önümüzde olan birkaç ay içerisinde tam olarak belli olması bekleniyor. Snapshot Games'in bugüne kadar bütün oyunları Steam platformu üzerinden yayınladı. Bu yüzden Steam'de yayınlanabilir.

76590

Phoenix Point Sistem Gereksinimleri
Üstün grafikleri ile dikkatleri gözler önüne çeken bu oyunun sistem gereksinimleri hayli yüksek gibi gözüküyor.

• Phoenix Point İdeal Sistem Gereksinimleri
  • Önerilen İşlemci : Intel Core i3-8100 3.60 GHz veya AMD Phenom II X3
  • Bellek Gereksinimi : 8 GB RAM oyun için idealdır.
  • Bilgisayar İşletim Sistemi : Windows 7, Windows 8, Windows 10 ( 64 bit )
  • İdeal Ekran Kartı : AMD Radeon R9 270 veya Nvidia GeForce GTX 660 ve DirectX 11 Üstü Destekli Ekran Kartı
  • Yerel Disk Bölümü ( C/D Disk ) : 25 GB yer oyunumuz için ideal.

• Phoenix Point Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
  • En Uygun İşlemci : Intel Core i5 3 GHz veya AMD FX serisi 3.2 GHz
  • Bellek Gereksinimi : 16 GB RAM oyun için idealdır.
  • Bilgisayar İşletim Sistemi : Windows 7, Windows 8, Windows 10 ( 64 bit )
  • İdeal Ekran Kartı : AMD Radeon R9 390X veya Nvidia GeForce GTX 1060
  • Yerel Disk Bölümü ( C/D Disk ) : 30 GB yer oyunumuz için ideal.

5aec306ac6d25413b6824afd_PP_opengraph_2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Ram Yetmiyor Minimuma :D Bıktım Ramden Artık Ya Güzel Tanıtım Olmuş Eline Sağlık

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ram Yetmiyor Minimuma :D Bıktım Ramden Artık Ya Güzel Tanıtım Olmuş Eline Sağlık

O zaman Google Stadia platformunun Türkiye'de yayınlamasını beklemek en doğrusu olur. Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim <3

Deleted User 92807

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
30
Puanlar
13.280
intel i5 mi? 16 gb ram mi? pcmin işlemci celeron ve yeni bir pc im olana kadar oyun incelemelerine bakmicam ( aslında bu senin için bir sorun değil)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

intel i5 mi? 16 gb ram mi? pcmin işlemci celeron ve yeni bir pc im olana kadar oyun incelemelerine bakmicam ( aslında bu senin için bir sorun değil)

Aslında bu oyunu oynayabilmek için İ3 ve 8 GB ram yetiyor. Daha rahat oynamak için İ5 ve 16 GB yetecektir.

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Güzel konu olmuş, ellerine sağlık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Deleted User 92807

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
30
Puanlar
13.280
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

yine oynıyamıyorum intel celeron 1.6 ghz 4gb ram 1 gb ekran kartı

Bir kaç ay içerisinde ülkemize Google Stadia platformu gelebilir. Abonelik ile oyun parası vererek oyunun keyfini kasmadan çıkartabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı