Sol Reklam

✦ PhiliaNW » 1.8 X » Kolay SkyBlock & Adakit / Golem Spawner & 6 GB ✦ Play.PhiliaNetwork.CoM ✦

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SametTR_06

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

SametTR_06#5500

Elmaslar
6
Puanlar
13.470
o6lGkR.png

rJvqY1.png

Bizim Amacımız, Oyuncularımıza Gelişmiş Ve Kaliteli Bir SkyBlock Deneyimi Yaşatmak.

jQR0Q9.png

7yZOXW.png

Sunucu Adı » PhilaNetwork
Sunucu Versiyonu » 1.8
Sunucu İp » Play.PhiliaNetwork.Com
Ts3 » TS3.PhiliaNetwork.Com
Toplam RAM » 6 GB
Lokasyon » Türkiye
Makine Sayısı » 1 Adet
Web Adresi » www.PhiliaNetwork.com
Skype » PhiliaNW
Barındığımız Sunucu » UzmanTR

Plugin Paketi Ve Sunucu Uzman.Com.TR Tarafından Yapılmış Ve Barınmaktayız.
Hız Testi:
6798070926.png

jQR0Q9.png

XEpVP0.png

jQR0Q9.png

Kelime Oyunu
PhiliaParası ile Spawner Alma
Mükemmel Kiriktas Skript (Kirinca Cevher Olma)
Satış Menüsü
Kırıktaş Kırınca Envantere Gelir
Kasa Sistemi
Bonus- Herkeste FLY Sınırsız Olarak Aktiftir !
Bonus2- /Adakit ile 1 Adet Golem Spawner

OyOY80.png

|KURUCU| BedirhanC |KURUCU| Maisie
o6lGqo.png
4GOdPG.png
|KURUCU| Kerim2000fb |ADMİN| SametTR_06
LO0k6G.png
7ypLQN.png

jQR0Q9.png

mJZOv4.png

✘ Küfür Yasaktır ( Ailevi Bireylere 3 Kere Küfür 2 Gün Ban) (Argo Vb. 10 Kezden sonra 1 Gün Ban)
✘ Reklam yasaktır ( Uyarısız BAN )
✘ BUG Kullanımı yasaktır bulunduğu taktirde yetkiliye haber verilmeli emin olun karşılığını alacaksınız ( Uyarısız BAN )
✘ Kandırılmış veya dolandırılmış olmanız bizim suçumuz değil sizin suçunuzdur güveneceğiniz insanları kendiniz seçmelisiniz lütfen bizi bu işe ortak etmeyin.
✘ Hile kullanımı yasaktır ( Uyarısız BAN )
jQR0Q9.png

lbRoLl.png

a1aAp2.png

RO4vvZ.png

JOMG1B.png

jQR0Q9.png

rJvq7N.gif

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya
Yapılar hoş fakat konu tasarımı hiç hoşuma gitmedi, umarım gelişirsiniz. İyi forumlar dilerim.

RahmancanHNW

relentlessbeats
Elmaslar
164
Puanlar
13.780
konu tasarımı pek iyi değil vb[DOUBLEPOST=1511512948,1511512184][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1511513272][/DOUBLEPOST]@SametTR_06 satımını

Son düzenleme:

Acatay

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
211
Puanlar
0
Yer
Türkiye (TR)
Yakıştıramadım.
BrightTurk'e alıntı diyenler...
By1Y4V.png

Herkes önce kendisine bakmalı, iyi forumlar.

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Yakıştıramadım.
BrightTurk'e alıntı diyenler...
By1Y4V.png

Herkes önce kendisine bakmalı, iyi forumlar.

Öncelikle bizim insanımızın zihniyeti yanlış benim paketimi kullanan onlarca sunucu var ben kullansınlar diye paylaştım o paketleri alıntı demek hiç kimseye düşmez onların kullanması benim sevincimdir gururumdur örnek vermek gerekirse heroescraftx'e girip /bilgi yazarsanız benim paketi editlediğini görebilirsiniz yani ben birşey demezken kimsenin birşey demeye hakkı yok paket benimdir.

#MadNetWork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

LordOfLast#7186

Elmaslar
81
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Police
Öncelikle bizim insanımızın zihniyeti yanlış benim paketimi kullanan onlarca sunucu var ben kullansınlar diye paylaştım o paketleri alıntı demek hiç kimseye düşmez onların kullanması benim sevincimdir gururumdur örnek vermek gerekirse heroescraftx'e girip /bilgi yazarsanız benim paketi editlediğini görebilirsiniz yani ben birşey demezken kimsenin birşey demeye hakkı yok paket benimdir.
Haklısın Twenorcüm Sana Katılıyorum[DOUBLEPOST=1511525048,1511524932][/DOUBLEPOST]

Acatay

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
211
Puanlar
0
Yer
Türkiye (TR)
Ben alıntı demiyorum paket kullanılmak için yapılmış ve güzel yapılmış ellerine sağlık. Benim söylemek istediğim BrightTurk sunucusuna gelip alıntı diyip kendilerinin aynı durumu sergilemeleri yanlış.

RahmancanHNW

relentlessbeats
Elmaslar
164
Puanlar
13.780
Ben alıntı demiyorum paket kullanılmak için yapılmış ve güzel yapılmış ellerine sağlık. Benim söylemek istediğim BrightTurk sunucusuna gelip alıntı diyip kendilerinin aynı durumu sergilemeleri yanlış.
Aynı durumu sergilemek istemiş demişsinde, Plugin Paketinin yapımcısı izin veriyormu veriyor burada sana söz düşmez. ve sunucuya girip fotoğraf çekmekte nasıl bir zihniyette olduğunu gösteriyor.

Acatay

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
211
Puanlar
0
Yer
Türkiye (TR)
Aynı durumu sergilemek istemiş demişsinde, Plugin Paketinin yapımcısı izin veriyormu veriyor burada sana söz düşmez. ve sunucuya girip fotoğraf çekmekte nasıl bir zihniyette olduğunu gösteriyor.
Kardeş ben ne diyorum? Ben kullanılmasına karşı çıkmıyorum. Ben diyorum ki BrightTurk'e gelip alıntı diyor adam ve kendisi aynı durumu sergiliyor bu yanlış. Neyse konuyu baltalamayalım. İyi forumlar dilerim.

U

Unknownloce

Ziyaretçi
Konu Tasarımı Birazdaha Geliştirilebilir. Başarılar, İyi Forumlar.

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Kardeş ben ne diyorum? Ben kullanılmasına karşı çıkmıyorum. Ben diyorum ki BrightTurk'e gelip alıntı diyor adam ve kendisi aynı durumu sergiliyor bu yanlış. Neyse konuyu baltalamayalım. İyi forumlar dilerim.

Onu ayrı yerden belirtebilirsin veya konu baltalamaktan rapor edebilirsin senin yaptığın adamın yaptığı ile aynı olur ikinizde konu baltalamış olursunuz sadece alıntı dediniz diye kimsenin kulağı duymaz :)

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Sunucu güzel ama yapılar da gelişme olsun renk fazlalığı var ama sorun olmaz oyuncular mutlu ve neşeli...

RahmancanHNW

relentlessbeats
Elmaslar
164
Puanlar
13.780
Yaw kardeşim. is topta YamiCgS vardı birinci admin dediniz tamam, adasına birisini almış admin olduğu halde.
2.si bugün geldiği halde sandduz nasıl 905 level oluyor anlamıyorum ?

AlpThe

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Hakan Yavaaaş 6gb ram ne

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı