Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Peşimizde Köpekler Var Atlas Koş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
Bugün Sizlere Arkadaşım ve Benim Köpeklerle Olan İmtanımızı
Anlatmak İstedim

Ben 12 - 13 yaşındayım tam aklımda değilim arkadaşım Tomas 14 yaşında bir gün bime girdik ama bim çok teha bi yerde kalıyor bizim girdik aldık birşeyler yemek içimek için eğleniyoruz falan sonra bimden çıkarken kapıda köpek gördün dönüyoruz bimin içinde köpek gitsin diye gitmiyor oturdu kaldı en sonunda çıktık ordan işte Tomas dedi ki köpeklerden dedi nefret ediyorum valla nasıl oldu bilmiyorum Allah'ı gücendiricek birşey mi yaptı bilmiyorum gerçekten biz sokakta ilerledik arada yokuş aşşa bi yol var sağda solda bahçeli villalar var yokuş uzun ortasına geldik karşıda küçük bi köpek yol ortasında oturuyor köpek havlamaya bir başladı sağdan soldan bir baktım 3erli 4erli köpekler sayamadım ama en az 10 - 15 köpek vardı üstümüze geliyor sonra Tomas ayakabısını bense bir tazı misali ordan toz olduk anında öyle bir koşuyoruz ki bir arabayla yarışırdık herhalde gerçekten korku insanlara neler neler yaptırıyor gerçekten hayret ediyorum sonra dedim Tomas ayakabın nerde orda kaldı dedi hayda al başına belayı ben dedim ki yok boşver yenisini alırız dedim oda döncez alcaz sen soktun bizi oralara falan dedi döndük böyle Ajan 47 gibi gizli gizli aldık ayakabıyı tam o ayakabıya eğildi ben o küçük köpekle göz göze geldim Tomas aykabısına uzandı giyicek bu sefer köpekler gene çıkmazmı bir çıktılar bu sefer daha azlar ama koşturyorlar yani Tomas gene ayakabıyı koyu verdi havaya ben aldım havada koşmaya başladık ben koşarken gene düşürdüm ayakabıyı alamıyoruz yok artık korkudanda gidemiyoruz en son Tomas babasıyla arabaya binip aldı bir ayakabı uğruna nelere katladık köpek yüzünden inanamadım o gün işte sizlerle güzel bir Anım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı