Sol Reklam

Rehber PES 2020 - Ön İnceleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

PES 2020 - Ön İnceleme
Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyununa hazır mısın?

Futbol oyunlarını sever misiniz? O zaman konu aldığımız bu oyunun tam sizlere göre olduğunu düşünüyorum. PES 2019 oyunu, E3 2019 konferansında fazlasıyla ses getirmeyi başarmıştı. PES 2020 oyunu ise Reddit gibi büyük platformlar içerisinde adeta tartışma konusu olmayı başardı. O zaman oyun hakkında olan ön incelememize hemen geçiş yapalım..

78839

PES 2020 Oyun İncelemesi
Konami şirketi, adeta PES 2020 oyunu için son dokunuşları yapmaya başladı. Bununla birlikte PES serisinin yeni oyunu yıllar sonra FIFA oyunlarına rakip olmaya hazırlanıyor. "PES serisi zaten FIFA'ya rakip değil miydi?" Sorularını sorduğunuzu düşünüyorum. Aslında PES serileri, FIFA oyunlarına maalesef ki rakip olamıyordu. PES'in FIFA'ya rakip olamamasının tek nedeni vardı. Bunun nedeni ise birçok futbol takımı FIFA şirketi ile anlaşmıştı. Konami, bu anlaşmalar yüzünden sıkıntı çekti.

78844

Konami şirketi, PES oyunu için hiç bilinmedik takımlar ile lisans imzalıyordu. Konami şirketi, PES serisinin sonunda lisans sorununu çözmeyi başardı. Bu sorunun çözülmesi ile birlikte PES 2020 tam anlamıyla FIFA'nın oyunlarına rakip olacak. PES 2020 oyunu, hem çok oyunculu hem de tek oyunculu olarak oyunculara sunulacak. E3 2019 konferansı sırasında PES 2020 oyunu resmen herkese tanıtıldı. Oyun tanıtımı konferansa katılan bütün herkese izletildi ve oyun alkış yağmuruna tutuldu..

78845

Birkaç gün önce PES oyunun üst oyun yönetimi radikal kararlar aldı. Konami, yılların futbol oyunu olan PES'in ismini resmen değiştirdi ve isminin başına "eFootball" yazısını getirdi. Kısacası "eFootball PES 2020" oyunun yeni ismi oldu. Bu olayların hemen ardından PES geliştiricileri, oyun isminin değişikliğine dair açıklama yaptı. PES geliştiricileri, "E-Spor üzerine daha çok odaklanmak istiyoruz. Bunun yanı sıra PES 2020 oyunun, FIFA şirketine tam anlamıyla rakip olacağını düşünüyoruz. Bu yüzden oyun ismi üzerinde radikal değişikliğe gittik." açıklamasında bulundular. Sizce oyunun yeni ismi iyi olmuş mu?

78846

PES 2020 Ne Zaman Çıkacak?

Konu aldığımız bu oyunun, çıkış tarihi Reddit gibi büyük platformlar içerisinde adeta merak konusuna dönmüştü. Bu olayların ardından E3 2019 konferansında oyunun çıkış tarihi nihayet açıklanmıştı. Bu oyunun, 10 Eylül 2019 tarihinde bütün platformlar içerisinde yayınlanması bekleniyor. Bahsettiğimiz oyunun Google Stadia içerisinde yayınlanması bekleniyor.
PES 2020 DEMO

E3 2019 konferansı sırasında oyunun demo sürümünün 30 Temmuz 2019 tarihinde çıkacağını açıklanmıştı. Bunun ardından birçok kişi oyunu önden sipariş etmeye başladı. Oyunu önden sipariş eden oyuncular 30 Temmuz'dan itibaren test veya ilk sürümlerine tamamen ulaşabilecek. Hatta oyunu ön sipariş verenler dilerse oyun içinden ek paket rahatça satın alabilecek.

...

PES 2020 Oyunun Satılacağı Platformlar
Yakın zaman içerisinde çıkması beklenen bu oyunun satılacağı platformlar adeta merak konusuna dönmüştü. Geçtiğimiz birkaç ay önce oyunun geliştiricileri, oyunun hangi platformlar içerisinde yayınlanacağını resmen açıkladı. Yapılan açıklamaya göre PES 2020'nin Steam, Microsoft Store, Amazon, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Android ve İOS gibi platformlarda kesin olarak yayınlanması bekleniyor. Konu aldığımız bu oyunun Google Stadia ve Epic Store platformlarında çıkıp çıkmayacağı henüz belli olmadı. Önümüzde olan birkaç ay içerisinde oyunun bu platformlar içerisinde çıkıp çıkmayacağının kesin olarak belli olması bekleniyor. Bu oyunun, Steam mağazasına gitmek için bağlantısına tıklayın.

78836

ÖN SİPARİŞ

PES 2020'nin ön siparişi Steam platformu içerisinde hali açık durumda gözüküyor. Bu oyunu 199,00 TL'ye Steam'den kolayca sipariş edebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunun "Legend Edition" isimli paketinin ön siparişi 299,00 TL gözüküyor.

...

PES 2020 Tanıtım Videosu

PES 2020 oyunun tanıtım videosunu aşağıda olan videodan veya bu bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

PES 2020 Oynanış Videosu

Oyunun çok merak edilen oynanış videosunu aşağıda olan videodan veya bu bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

PES 2020 Oyun Müziği

Bu oyunun müziğini aşağıdan olan videodan veya bu işarete tıklayarak dinleyebilirsiniz.

PES 2020 Sistem Gereksinimleri

Her sene birbirinden farklı iddiaları ile rafa girmeyi başaran PES oyunun yeni sistem gereksinimleri oyuncular tarafından merak ediliyordu. E3 2019 konferasında oyunun gerçek sistem gereksinimleri tamamiyle belli oldu. Aşağı kısımdan bilgisayar sistem gereksinimlerini rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz. ( Bu sistem gereksinimleri güncel gereksinimlerdir. )

• PES 2020 İdeal Sistem Gereksinimleri
  • Önerilen İşlemci : Intel Core i3-2100 veya AMD Phenom II X4 965 ( Çift Çekirdek )
  • Bellek Gereksinimi : 8 GB RAM oyun için idealdır.
  • Bilgisayar İşletim Sistemi : Windows 7, Windows 8, Windows 10 ( 64 bit )
  • İdeal Ekran Kartı : NVIDIA GTX 660, AMD Radeon HD 7850 ve DirectX 11 Üstü Destekli Ekran Kartı
  • Yerel Disk Bölümü ( C/D Disk ) : 50 GB yer oyunumuz için ideal.

• PES 2020 Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
  • En Uygun İşlemci : Intel i3 6300T veya AMD Athlon X4 870K ( Çift Çekirdek )
  • Bellek Gereksinimi : 16 GB RAM oyun için en uygundur.
  • Bilgisayar İşletim Sistemi : Windows 7, Windows 8, Windows 10 ( 64 bit )
  • İdeal Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 270X ve DirectX 11 Üstü Destekli Ekran Kartı
  • Yerel Disk Bölümü ( C/D Disk ) : 52 GB yer oyunumuz için en uygunudur.

Maradona-3-PES-2020.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Batu44

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
136
Puanlar
13.520
Yer
Malatya
Minecraft
Batu44
PES 2013 adamdır :D Ellerine sağlık güzel konu.

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
722
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Konunuzu beğendim pes 2020'nin çıkacağını bile bilmiyordum sayenizde öğrenmiş oldum. Pes 2013'üde az oynamadım severek oynamıştım ellerine sağlık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

PES 2013 adamdır :D Ellerine sağlık güzel konu.

İnanır mısınız? Bende sadece PES serisi içerisinden 2013'ü oynadım. Bu arada konuyu beğendiğine çok sevindim. Bu güzel yorumun için teşekkürler.

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Pes oyunu kuşkusuz Fifadan daha iyidir bana göre :D güzel konu tebrikler

Batu44

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
136
Puanlar
13.520
Yer
Malatya
Minecraft
Batu44

İnanır mısınız? Bende sadece PES serisi içerisinden 2013'ü oynadım. Bu arada konuyu beğendiğine çok sevindim. Bu güzel yorumun için teşekkürler.
İnanmamak elde değil... Bir zamanların efsanesiydi.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Konunuzu beğendim pes 2020'nin çıkacağını bile bilmiyordum sayenizde öğrenmiş oldum. Pes 2013'üde az oynamadım severek oynamıştım ellerine sağlık.

İlk olarak seni PES 2020'nin çıkacağından haberdar etmeme sevindim. Bunun yanı sıra konuyu beğenmene sevindim. Güzel yorumun için teşekkürler.

Pes oyunu kuşkusuz Fifadan daha iyidir bana göre :D güzel konu tebrikler

Size katılıyorum fakat telefon sektöründe adamlar çığır açmış. Bu arada konuyu beğendiğine çok sevindim. Bu güzel yorumun için teşekkürler <3

İnanmamak elde değil... Bir zamanların efsanesiydi.

Size katılıyorum, diğer arkadaşlarda bizim gibi oynamış :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı