Sol Reklam
Sağ Reklam

Percy Jackson ve Olimposlular - Tanıtım

FlorisSa

Örümcek Hoşt!

Discord:

Kayra#3280

Elmaslar
261
Puanlar
14.030
Minecraft
Ifestus
Selam millet ! Sizlere okuduğum ve damağımda harika bir tat bırakan bir seriyi tanıtmak istiyorum. Percy Jackson ve Olimposlular. Buyurun bu seriyi bir inceleyelim !

Kısa olarak konusu:
Serinin konusu Yunan Tanrıları, Yunan Mitolojisi ve bu mitolojideki denizlerin, depremlerin ve atların tanrısı olan Poseiodon'un çocuğu olan Percy Jackson'un başından geçen inanılmaz dünyayı kurtarma maceraları.

Serinin yazarı:
Rick Riordan
a4e6144dc87670c901f019ce0192cc47.jpg

Serinin yayın evi:
Doğan Egmont

Serinin kitapları sırasıyla;
1-
Şimşek Hırsızı,
2- Canavarlar Denizi,
3- Titan'ın Laneti,
4- Labirent Savaşı,
5- Son Olimposlu.
(İsimlere tıklayarak o kitapları tanıttığım konuları görebilirsiniz.)

Serinin başlangıç ve bitiş tarihi;
2005 - 2010.

Kimlere öneririm ?
Yunan mitolojisine ilgisi olan fakat kuru bilgiden ziyade eğlenceli, sürükleyip giden, akıcı ve bitmemesini isteten bir kitap okumak isteyen herkese önerebilirim. Kendinizi kitabın içerisinde buluyor, her olaya Percy'nin gözünden bakıyor o mavi kekler ile adeta aşk yaşıyorsunuz. Karakteriniz ile beraber büyüyorsunuz. Sizi içerisine çekiyor, bol bol etkiliyor. Neyse daha fazla övmeyeyim, ağzınızın suyu aktı bile ^^.

simsek-hirsiz-seti-percy-jackson-ve-olimposlular-5-kitap-set-ucr__1258442818376034.jpg

Son düzenleme:

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean
Selam millet ! Sizlere okuduğum ve damağımda harika bir tat bırakan bir seriyi tanıtmak istiyorum. Percy Jackson ve Olimposlular. Buyurun bu seriyi bir inceleyelim !

Kısa olarak konusu:
Serinin konusu Yunan Tanrıları, Yunan Mitolojisi ve bu mitolojideki denizlerin, depremlerin ve atların tanrısı olan Poseiodon'un çocuğu olan Percy Jackson'un başından geçen inanılmaz dünyayı kurtarma maceraları.

Serinin yazarı:
Rick Riordan

Serinin yayın evi:
Doğan Egmont

Serinin kitapları sırasıyla;
1-
Şimşek Hırsızı,
2- Canavarlar Denizi,
3- Titan'ın Laneti,
4- Labirent Savaşı,
5- Son Olimposlu.
(İsimlere tıklayarak o kitapları tanıttığım konuları görebilirsiniz.)

Serinin başlangıç ve bitiş tarihi;
2005 - 2010.

Kimlere öneririm ?
Yunan mitolojisine ilgisi olan fakat kuru bilgiden ziyade eğlenceli, sürükleyip giden, akıcı ve bitmemesini isteten bir kitap okumak isteyen herkese önerebilirim. Kendinizi kitabın içerisinde buluyor, her olaya Percy'nin gözünden bakıyor o mavi kekler ile adeta aşk yaşıyorsunuz. Karakteriniz ile beraber büyüyorsunuz. Sizi içerisine çekiyor, bol bol etkiliyor. Neyse daha fazla övmeyeyim, ağzınızın suyu aktı bile ^^.

Son olimposlu kitabını biliyorum.Hatta bugün oyun tanıtımı yerine onun tanıtımını yapıcaktım.Sana nasip olmuş.Kaç sayfa olduğunu hatırlamıyorum.Ama cidden içine çeken bir dünyası var kitabın.Okuyanlar kesinlikle pişman olmayacaktır.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı