Tanıtım Percy Jackson ve Olimposlular - Tanıtım

FlorisSa

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
54
Puanlar
2.890
Minecraft Türkiye

Selam millet ! Sizlere okuduğum ve damağımda harika bir tat bırakan bir seriyi tanıtmak istiyorum. Percy Jackson ve Olimposlular. Buyurun bu seriyi bir inceleyelim !

Kısa olarak konusu:
Serinin konusu Yunan Tanrıları, Yunan Mitolojisi ve bu mitolojideki denizlerin, depremlerin ve atların tanrısı olan Poseiodon'un çocuğu olan Percy Jackson'un başından geçen inanılmaz dünyayı kurtarma maceraları.

Serinin yazarı:
Rick Riordan
a4e6144dc87670c901f019ce0192cc47.jpg

Serinin yayın evi:
Doğan Egmont

Serinin kitapları sırasıyla;
1-
Şimşek Hırsızı,
2- Canavarlar Denizi,
3- Titan'ın Laneti,
4- Labirent Savaşı,
5- Son Olimposlu.
(İsimlere tıklayarak o kitapları tanıttığım konuları görebilirsiniz.)

Serinin başlangıç ve bitiş tarihi;
2005 - 2010.

Kimlere öneririm ?
Yunan mitolojisine ilgisi olan fakat kuru bilgiden ziyade eğlenceli, sürükleyip giden, akıcı ve bitmemesini isteten bir kitap okumak isteyen herkese önerebilirim. Kendinizi kitabın içerisinde buluyor, her olaya Percy'nin gözünden bakıyor o mavi kekler ile adeta aşk yaşıyorsunuz. Karakteriniz ile beraber büyüyorsunuz. Sizi içerisine çekiyor, bol bol etkiliyor. Neyse daha fazla övmeyeyim, ağzınızın suyu aktı bile ^^.

simsek-hirsiz-seti-percy-jackson-ve-olimposlular-5-kitap-set-ucr__1258442818376034.jpg

Son düzenleme:

Forgean

Deneme Editör
Deneme Editör
Premium
Elmaslar
140
Puanlar
740
Discord
Forgean#0536
Minecraft
Forgean
Minecraft Türkiye

Selam millet ! Sizlere okuduğum ve damağımda harika bir tat bırakan bir seriyi tanıtmak istiyorum. Percy Jackson ve Olimposlular. Buyurun bu seriyi bir inceleyelim !

Kısa olarak konusu:
Serinin konusu Yunan Tanrıları, Yunan Mitolojisi ve bu mitolojideki denizlerin, depremlerin ve atların tanrısı olan Poseiodon'un çocuğu olan Percy Jackson'un başından geçen inanılmaz dünyayı kurtarma maceraları.

Serinin yazarı:
Rick Riordan

Serinin yayın evi:
Doğan Egmont

Serinin kitapları sırasıyla;
1-
Şimşek Hırsızı,
2- Canavarlar Denizi,
3- Titan'ın Laneti,
4- Labirent Savaşı,
5- Son Olimposlu.
(İsimlere tıklayarak o kitapları tanıttığım konuları görebilirsiniz.)

Serinin başlangıç ve bitiş tarihi;
2005 - 2010.

Kimlere öneririm ?
Yunan mitolojisine ilgisi olan fakat kuru bilgiden ziyade eğlenceli, sürükleyip giden, akıcı ve bitmemesini isteten bir kitap okumak isteyen herkese önerebilirim. Kendinizi kitabın içerisinde buluyor, her olaya Percy'nin gözünden bakıyor o mavi kekler ile adeta aşk yaşıyorsunuz. Karakteriniz ile beraber büyüyorsunuz. Sizi içerisine çekiyor, bol bol etkiliyor. Neyse daha fazla övmeyeyim, ağzınızın suyu aktı bile ^^.

Son olimposlu kitabını biliyorum.Hatta bugün oyun tanıtımı yerine onun tanıtımını yapıcaktım.Sana nasip olmuş.Kaç sayfa olduğunu hatırlamıyorum.Ama cidden içine çeken bir dünyası var kitabın.Okuyanlar kesinlikle pişman olmayacaktır.

Yukarı