Sol Reklam

Çözüldü Para skripti (KOLAY)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
Merhabalar Şöyle bir skript yapabilirsen çok hoşnut duyarım

bir komutu olsun örnegin /ver <miktar> <player>, /gerial <miktar> <player>, /bak <player>

Bide bunu Placeholderapi ile sağ tarafa eklemek için hangi pluginler gerekiyor ve nasıl yapılıyor bu konulardada yardımcı olabilirsen çok güzel olur
şimdiden teşekkür ederim

Tam anlatamamışım kısaca bir coin skripti, yeni bir birim, atıyorum adamlar sunucunun sitesine girecek 1 TL ye 1000 coin alacak bu komutlarla onu yapmak istiyorum (/ver %player% 1000) ama bu sag taraftaki leaderboardda olmasi lazim

SlenderSh0ut

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
115
Yer
Türkiye
Bunu skript ile yapmak yerine Vault pluginini kullanabilirsin.

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
189
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Merhabalar Şöyle bir skript yapabilirsen çok hoşnut duyarım

bir komutu olsun örnegin /ver <miktar> <player>, /gerial <miktar> <player>, /bak <player>

Bide bunu Placeholderapi ile sağ tarafa eklemek için hangi pluginler gerekiyor ve nasıl yapılıyor bu konulardada yardımcı olabilirsen çok güzel olur
şimdiden teşekkür ederim

Tam anlatamamışım kısaca bir coin skripti, yeni bir birim, atıyorum adamlar sunucunun sitesine girecek 1 TL ye 1000 coin alacak bu komutlarla onu yapmak istiyorum (/ver %player% 1000) ama bu sag taraftaki leaderboardda olmasi lazim
Peki oyuncular bu özel para birimini kasıl kazanabilicek? Nasıl kazanabiliceklerini biz skriptte ayarlıyalım mı? Yoksa komut olarak mı ayarlıyalım sizde komut atamayla halledebilirsiniz. Ekstaradan bu özel para biriminin adı ne olucak? Skriptte komutları vesaire ona göre ayarlıyacağımda, iyi günler dilerim.

Son düzenleme:

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
Peki oyuncular bu özel para birimini kasıl kazanabilicek? Nasıl kazanabiliceklerini biz skriptte ayarlıyalım mı? Yoksa komut olarak mı ayarlıyalım sizde komut atamayla halledebilirsiniz.
Kanka birisi gönderdi özelden yinede sağolasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı