Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber PaperSpigot nedir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GorkemBaşkan

VPS:ON
Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
blogmcnet.png

Merhabalar uzun süredir forumda konu açmıyordum, biraz yardımım dokunsun bilmeyen arkadaşlar öğrenmesi, bilenler bilmeyenlere yardımcı olması için bu konuyu açtım.
Konumuz "
PaperSpigot" nedir, ne özelliği vardır, ne işe yarar,vs. Bunları sizinle elimden geldiğince detaylı ve sizi okurken yormayacak şekilde, bölüm bölüm olarak anlatmaya çalışacağım.

ayraç-png-3.png

1. Bölüm : Paperspigot Nedir?

Paperspigot tahmin ettiğiniz üzere spigot'un geliştirilmiş versiyonu'dur, daha fazla optimizasyon, güçlendirilmiş anti-hile koruması ile bize daha iyi performans ve güven kazandırır.
-Optimizasyon ne işe yarar ? Diyen arkadaşlar için şuradaki linke tıklayarak öğrenebilirler. Tıkla

580b57fcd9996e24bc43c2f6.png

2. Bölüm : Normal spigot ile arasında ne fark var ?

Sunucunuzdaki hack client, kod, plugin, ddrdown, pixeldown2, ile kaynaklı çökmeleri engelleme özelliğine sahip, ayrıca sunucunuza gönderilen proxy'li botları otomatik
olarak yasaklayan ince bir detaya sahip.
- Proxy nedir ? Diyen arkadaşlar şu linke tıklayarak öğrenebilirler. Tıkla

steve-alex-aquatic.png

3. Bölüm : Crash koruması

- Evet yanlış okumadınız. Crash koruması mevcut, yanlışlıkla yaptıgınız çöküntüleri koruma sistemi mevcut. Örn: "/crash" yazdığınızda sunucunuzdaki bir plugin hata verdi
ve sunucunuz çökmüyor, aksine plugin siz sunucunuzu kapatıp açana kadar plugin sunucunuzda deaktif konumuna geliyor.

ayraç-png-3.png

PaperSpigot indirle linki: Tıkla

Ahmet COLAK

Asteria Network

Discord:

AhmetÇOLAK#7588

Elmaslar
48
Puanlar
0
Yer
Çankırı
Minecraft
AhmetColak
Eki Görüntüle 67680

Merhabalar uzun süredir forumda konu açmıyordum, biraz yardımım dokunsun bilmeyen arkadaşlar öğrenmesi, bilenler bilmeyenlere yardımcı olması için bu konuyu açtım.
Konumuz "
PaperSpigot" nedir, ne özelliği vardır, ne işe yarar,vs. Bunları sizinle elimden geldiğince detaylı ve sizi okurken yormayacak şekilde, bölüm bölüm olarak anlatmaya çalışacağım.

Eki Görüntüle 67672

1. Bölüm : Paperspigot Nedir?

Paperspigot tahmin ettiğiniz üzere spigot'un geliştirilmiş versiyonu'dur, daha fazla optimizasyon, güçlendirilmiş anti-hile koruması ile bize daha iyi performans ve güven kazandırır.
-Optimizasyon ne işe yarar ? Diyen arkadaşlar için şuradaki linke tıklayarak öğrenebilirler. Tıkla

Eki Görüntüle 67676

2. Bölüm : Normal spigot ile arasında ne fark var ?

Sunucunuzdaki hack client, kod, plugin, ddrdown, pixeldown2, ile kaynaklı çökmeleri engelleme özelliğine sahip, ayrıca sunucunuza gönderilen proxy'li botları otomatik
olarak yasaklayan ince bir detaya sahip.
- Proxy nedir ? Diyen arkadaşlar şu linke tıklayarak öğrenebilirler. Tıkla

Eki Görüntüle 67673

3. Bölüm : Crash koruması

- Evet yanlış okumadınız. Crash koruması mevcut, yanlışlıkla yaptıgınız çöküntüleri koruma sistemi mevcut. Örn: "/crash" yazdığınızda sunucunuzdaki bir plugin hata verdi
ve sunucunuz çökmüyor, aksine plugin siz sunucunuzu kapatıp açana kadar plugin sunucunuzda deaktif konumuna geliyor.

Eki Görüntüle 67672

PaperSpigot indirle linki: Tıkla
Sanırım bu konu bir kez daha açılmıştı

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Forum içerisinde buna benzer bir çok konu var. Ancak güncel konu iyi gelir. Anlatım kısa ve yalın olmuş.

RevengeOfJedi

FeodalCraft.keyubu.com
Elmaslar
11
Puanlar
0
Teşekkürler yararlı olmuş konu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı