Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Paper'da nedenini bilmediğim bir hata alıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D

_DarkSavic_

Ziyaretçi
/gamerule randomTickSpeed 10000 yapınca çökmesi çok anormal bir durum değil.. Chunklar bozulmuş olabilir, mapini sıfırlamanı öneririm. Eğer mapte önemli şeyler varsa chunkfix deneyebilirsin ama çözeceğini çok sanmıyorum.

Ve /gamerule randomTickSpeed 3 yapmayı unutma.
Gamerule ayarları dünyanın içerisinde kayıtlı değil mi? Dünyayı alıp gamerule randomTickSpeed 0 yapsam, sonra tekrardan makineye atsam açsam çökme olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca dediğin gibi ChunkFix'i deneyeceğim. Çünkü haritayı 0'dan yaptığım için 6-7 saatlik emeğin gitmesi beni çok bozar.

D

_DarkSavic_

Ziyaretçi
CPU'n yetersiz başka bir host tavsiye edebilirsin

Düzenleme RAM'inden olabilir xmx yerine 1g yerine 8g falan yaz
Önerdiğin bir host varsa söyleyebilir misin? Hostları çokta bilmiyorum.

D

_DarkSavic_

Ziyaretçi

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Çakma lobiye 3GB'mı vermem lazım?
Çakma lobiye @eyyüp. 'ün dediği gibi 1.8 yaparsan ve 1.17 ye kadar girişleri açarsan 1GB ram yeterli olur.
VDS Alıyorsan bütün sunucuları 8GB'lık makineye koymanı önermem. O makineler tek sunucu açılsın diye ayırılıyor hostingler tarafından. Sana tavsiyem her oyun moduna bir VDS alıp çakma lobi, lobi ve bungeeyi başka makinede alman olacak.
Hostinginin bir sorunu gözükmüyor yani lafımı geri alıyorum. Senin yapmaya çalıştığın şey biraz aldığın hizmetin üstüne çıkmak oluyor.

D

_DarkSavic_

Ziyaretçi
Açıkçası şuanda normal lobiye 1gb verdim ve paper'i bıraktım spigot'a geçtim, her hangi bir sıkıntım kalmadı yardım eden herkese çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık. ?

Edit: Konuyu nasıl kapatabilirim?

Nuage

Koydum Çalışma Masasını
Yönetici Yardımcısı
Hosting Görevlisi

Discord:

nazmiyigitefe

Elmaslar
54
Puanlar
4.120
Yer
İzmir
Minecraft
NuageDev
Açıkçası şuanda normal lobiye 1gb verdim ve paper'i bıraktım spigot'a geçtim, her hangi bir sıkıntım kalmadı yardım eden herkese çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık. ?

Edit: Konuyu nasıl kapatabilirim?
Rapor gönderildi, konunuz çözüldü olarak işaretlenecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı