Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Paketlerim İçin Sponsor Olmak İsteyen?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
logo-yilbasi.png

Ön Giriş
Çoğu zaman adam gibi bir builder bulamayız. Ben 1 hafta içinde paketlerim için ücretsiz olarak builder lazım olduğunu sizlere suniyim dedim.
Kendine güvenen birisi varsa lütfen aşağıdaki konudaki soruları cevaplasınlar. Yaş olarak bir sıkıntımız yok. Hayal gücü ve Voxel Sniper, WorldEdit gibi pluginleri kullanmaları gerekir.
Ancak isterlerse normal kendileride yaparlar.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!

Umarım bulursun. Başarılar Dilerim.

Ücretli paket satıyorsun fakat ücretsiz mimar arıyorsun. Bu şey gibi oldu "Sadece ben kazanıp kârlı çıkayım.". Emin ol gerçekten kaliteli bir harita en az paketlerin kadar emek istiyor.

Sponsor kelimesini her yere bulaştırmamak gerek. Eğer bulaştırdıysak karşıdakinin de kazancını söylemek gerek. Sana yardım edecek olan arkadaş ne kazanacak. Sponsorluklarda da iş böyle yürür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı