• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü PaidRanks Hakkında sorum mevcut

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
306
Puanlar
9.570
Herkese selamlar arkadaşlar bir konu hakkın da sizlere danışmak istiyordum. Aklım da bir kaç proje var ve bunlar hakkında bir kaç şey gerekiyor ; Sunucumu Levelli bir sistem yapacağaım 1-99 Arası olacak ve -/rankup yerine -/levelatla komudunu kullanmak istiyorum. Bunu değiştirmek mümkün müdür ? Skriptle yapılabileceğini biliyorum fakat skript ile olmasını istemiyorum. Böyle olmaz ise nasıl bir sistem önerebilirsiniz ?

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.263
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Hocam bence skript ile yapman daha mantıklı. Skript ile yapmak istemiyor isen plugini editliyip türkçeleştirebilirsin. Pluginer değilim fakat belki birkaç desteğim olur.

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
799
Puanlar
12.585
Yer
Türkiye
Minecraft
PaidRanks jar'ı winrar ile aç plugin.yml olucak ordan değiştirmeyi dene

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
306
Puanlar
9.570

AyazDuru

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

ayazisalwaysmile#2450

Elmaslar
12
Puanlar
8.810
Yer
Mersin
Minecraft
Uğh, skriptle istemiyorsan o zaman olmayabilir çünkü sonuçta pluginin "Developer"i biz değiliz plugin.yml deki komutu değiştirmemizle olmuyor demek başka birşeylerede bakmamız gerekiyordur pek "Faction" tarzında oynamadığım için pluginide hiç editlemedim fakat skriptle yapmak çok kolay eğer sunucuda bir skript varsa altına ekleyebilirsiniz çok lag yapacağını sanmam skript şudur ;

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Son düzenleme:

YasinAlabay

İman, Fakir dünyamda, göğsümdeki gömü!

Discord:

Yasin Alabay#9227

Elmaslar
51
Puanlar
13.470
Yer
Konya
Minecraft
Deneme zaten ordan diğer kodlardanda düzenlemelisin, skriptle yapabilirsin "trigger" eventli birşey olması lazım istersen atarlar yada ben bulur atabilirim.
Atmişlar Zaten.

Klauix

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
9
Puanlar
0
command /levelatla:
trigger:
execute player command "/rankup"

UsainSrht

Administrator of PurpurMC
Altın Sunucu
Sunucu Sahibi

Discord:

UsainSrht#4957

Elmaslar
409
Puanlar
11.030
Yer
Çukurova, Adana
Minecraft
MyCommands plugini ile değiştirebilirsin.
eğer skript istiyorsan

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı