Sol Reklam
Sağ Reklam

Proje Özel Web Template

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Legionary

Developer
Elmaslar
7
Puanlar
6.260
Yer
Web
Minecraft
_Legionary_
Öncelikle herkese merhaba,

Bundan 4 yıl önce başlamış olduğum front-end / back-end geliştirmelerimde öğrendiğim tüm bilgileri ve yeni bileşenleri aktif bir şekilde kullanarak ortaya güzel bir template çıkarmak istedim. Tabii ki çalışmalarım devam etmekte ve bu template, bir template olarak değil bir script olarak karşınıza çıkacak. Yani aktif olarak sunucularınızda kullanabileceksiniz. Elimden geldiğince dinamikleştirmeye çalışacağım fakat bundan öncesinde tasarımın nasıl göründüğü hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden.

Yani gözü yoruyor mu yoksa font kalınlıkları çok mu kalın; ideal mi? Bunun gibi yorumlarınızı rica ediyorum. Scriptin tahmini bitiş süresini 1 - 2 ay olarak değerlendiriyorum fakat daha da uzayabilir.

Tasarımın tamamını dahil etmedim aynısını yapmak isteyen insanlar olmasın diye. Bu yüzden kısa bölümlerini koydum. Hakkımızda, sunucu durumu vb. gibi.

Tasarımın resmi;

qGjkZ3.png

Belirtmek isterim ki temanın devamı bu resimdeki gibi fontlar, resimler ve belirli bileşenler kullanılarak devam ettirilmiştir. Bu yüzden ayrıca diğer sayfaların resimlerini koyma gereksiniminde bulunmadım.

Şimdiden iyi/kötü eleştirileriniz için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim...

Son düzenleme:

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Ben beğendim. Güzel ve şık bir tasarım olmuş. Tek gözüme çarpan uyumsuzluk ortada yazan sunucu isminin ve sloganın küçüklüğü. Büyültebilirsen daha güzel olur diye düşünüyorum.

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Bu forumdan neden bu kadar güzel başarılı arkadaşlar çıkıyor anlam veremiyorum. Hepinizin eli dert görmesin. Eline koluna sağlık. Çok başarılı. <3

Legionary

Developer
Elmaslar
7
Puanlar
6.260
Yer
Web
Minecraft
_Legionary_
Ben beğendim. Güzel ve şık bir tasarım olmuş. Tek gözüme çarpan uyumsuzluk ortada yazan sunucu isminin ve sloganın küçüklüğü. Büyültebilirsen daha güzel olur diye düşünüyorum.

Sunucu ismi ile slogan arasındaki uyumsuzluktan mı bahsediyorsunuz yoksa ikisini birden büyütmekten mi?

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Sunucu ismi ile slogan arasındaki uyumsuzluktan mı bahsediyorsunuz yoksa ikisini birden büyütmekten mi?
Hayır diğer şeylere göre uyumsuzluğu. Her ikisini birden büyütmenden bahsediyorum. Tabii ki sloganı sunucu ismine göre biraz daha küçültürsün orası senin bileceğin iş.

Legionary

Developer
Elmaslar
7
Puanlar
6.260
Yer
Web
Minecraft
_Legionary_
Bu forumdan neden bu kadar güzel başarılı arkadaşlar çıkıyor anlam veremiyorum. Hepinizin eli dert görmesin. Eline koluna sağlık. Çok başarılı. <3

Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. İnşallah sıkıntısız olarak bitirmek nasip olur

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue

Legionary

Developer
Elmaslar
7
Puanlar
6.260
Yer
Web
Minecraft
_Legionary_

#MadNetWork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

LordOfLast#7186

Elmaslar
81
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Police
Güzel, göz yormuyor ve çok şık geldi bana.
Başarılarınız ile bu forumu yüceltmeniz dileğiyle :)

Legionary

Developer
Elmaslar
7
Puanlar
6.260
Yer
Web
Minecraft
_Legionary_
Güzel, göz yormuyor ve çok şık geldi bana.
Başarılarınız ile bu forumu yüceltmeniz dileğiyle :)

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler. Bu tür yorumları gördükçe şevke gelip daha iyi bir tasarım çıkartma isteği geliyor :) Desteğiniz için gerçekten teşekkürler.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Merhaba, lütfen konudaki site adresini 24 saat içinde kaldırın. Aksi takdirde uyarı alabilirsiniz.
Onun dışında güzel bir iş çıkarmışsın ama dediğim gibi site adresini kaldır lütfen.

Legionary

Developer
Elmaslar
7
Puanlar
6.260
Yer
Web
Minecraft
_Legionary_
Merhaba, lütfen konudaki site adresini 24 saat içinde kaldırın. Aksi takdirde uyarı alabilirsiniz.
Onun dışında güzel bir iş çıkarmışsın ama dediğim gibi site adresini kaldır lütfen.
*Kaldırıldı*'dan mı bahsediyorsunuz? O bana ait bir site ama? Yine de sileyim mi?[DOUBLEPOST=1518191021,1518190221][/DOUBLEPOST]
Olduğunu umuyorum?[DOUBLEPOST=1519061307][/DOUBLEPOST]Merhabalar, Market bölümüne bir tasarım yapmak istiyorum fakat emin olamadım. Şu şekilde bir şey çıktı ortaya.
A_WyGdT_T4K8hErbjjcRYg.png

Tamamen Client-Side yani kullanıcı taraflı. Bütün işlemleri bitirdikten sonra "Bitir" butonu aktif oluyor ve sizi ödemenin alındığına ve işlemlerin yapıldığına dair bir sayfaya yönlendiriyor. Tabii bu işlemi sayfa değiştirmeden de gerçekleştirebilirim.

Görüş ve Önerilerinizi almak istiyorum.

S

SILIK

Ziyaretçi
Tam diyorum ulan harika gidiyor, sonra bozuyorsun...

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
94
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Tasarım çok hoş Ve zarif duruyor şunu merak ettim bu script genel kullanıma açık mı olacak yoksa belirli kişilerde ücretli anlamında mı olacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı