Sol Reklam

Oyunlarda 130% daha çok FPS alın! - Smart Game Booster

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Merhaba değerli forum üyeleri bu gün sizlerle Smart Game Booster programını göstereceğim!, ilk önce bu program 'SMG (Smart Game Booster)' şirketine aittir.
Programın arayüzüne geçersek 4-5 tane sayfası var, program yeni çıktı ama diğer hızlandırma programlarına fark atıyor.
Programın arayüzü:

SMG.PNG

Gördüğünüz gibi basit bir arayüzü var diğer programlara çok benziyor.
Burada önemli olan şey ultra hızlandırma modu çok hızlanıdırıyor bunun için PRO gerekiyor, eğer PRO satın aldıysanız bunu yapacaksanız dikkatli olun bilgisayarınız çok fazla ısınıp yanabilir zaten uyarı veriyor. Eğer orjinal oyunu aldıysanız kendisi oraya ekliyor almadıysanız kendiniz + tuşuna basarak ekleyebilirsiniz.
Eğer bu ayarı yaptıktan sonra bilgisayarınız kasarsa, ve dahada kötü olursa geri yükle'ye basın.

Bu uygulama açıkken oyuna girerseniz üstte FPS,GPU ISINMASI vb. gözükür bunu kapatmak için Ölçümler menüsüne gidin ve HUD'u kapata tıklayın.
PRO'nun pek bir özelliği yok ama isterseniz alabilirsiniz konuyu kısa tutuyorum isteyenler indirebilir.

İndirme linki (Ana site ve güncel!): Tıkla!

Konu bu kadardı not olarak ana sitesinden indirin CRACK'lı olan şeyleri indirmeyin geneli virüslü.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Benim gibi herhangi bir oyun içerisinde daha çok FPS almak isteyen arkadaşlar açısından olabildiğince yararlı bir konu olmuş ki eline de sağlık ?

EditeY

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri

Benim gibi herhangi bir oyun içerisinde daha çok FPS almak isteyen arkadaşlar açısından olabildiğince yararlı bir konu olmuş ki eline de sağlık ?
Evet, bilgisayarı yeniden başlatabiliyor bazı ayarlarda çok hızlandırıyor kullanacak arkadaşlara öneririm.

Pocan

¡Ándale! ¡Ándale!

Discord:

Pocan#4406

Elmaslar
178
Puanlar
7.075
Yer
Ev
Minecraft
Pocan
Bahsettiğin % lük değeri dayandırdıran herhangi bir şey var mı?

EditeY

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri

BayJengX

Ömür bir masal gibidir.

Discord:

BayJengX#0001

Elmaslar
169
Puanlar
3.095
Bu uygulama için şunu demek istiyorum. Çok gülünç birşey hızlı olan bilgisayarı yavaşlatıyor sonra kitliyor zar zor silebiliyorsunuz. Her zaman açılan Battlefield 5 bu uygulama ile hızlandırdıktan sonra ve geri aldıktan sonra dahi açılmamaya başladı.
Açıkcası ben pek önermiyorum.

EditeY

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Bu uygulama için şunu demek istiyorum. Çok gülünç birşey hızlı olan bilgisayarı yavaşlatıyor sonra kitliyor zar zor silebiliyorsunuz. Her zaman açılan Battlefield 5 bu uygulama ile hızlandırdıktan sonra ve geri aldıktan sonra dahi açılmamaya başladı.
Açıkcası ben pek önermiyorum.
Bende hızlandırdı ama, eğer programın en iyi ayarlarını açtıysanız RAM'ınız azsa öyle sorunlar olur

BayJengX

Ömür bir masal gibidir.

Discord:

BayJengX#0001

Elmaslar
169
Puanlar
3.095
Bende hızlandırdı ama, eğer programın en iyi ayarlarını açtıysanız RAM'ınız azsa öyle sorunlar olur
Ram miktarım yeterince fazla ancak en düşük ve en yüksekte dahi asla hızlandırmıyor.

EditeY

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri

BayJengX

Ömür bir masal gibidir.

Discord:

BayJengX#0001

Elmaslar
169
Puanlar
3.095
Program hatası olabilir. Orjinal indirdiğinizden emin olun cracklı indirmeyin.
Sizin verdiğiniz linkten indirdim. Her bilgisayar için aynı çalışmayabilir program.

batuhanxx123

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
28
Puanlar
13.470
Yer
İstanbul
Minecraft
BatuhanB7Y
Bende tavsiye etmiyorum arkadaşlar böyle pogramlar zarar verebilir bilgisayarınıza

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı