Sol Reklam
Sağ Reklam

> Oyunlar hakkında bilinen yanlışlar.

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 407
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Merhaba, arkadaşlar.
Bugün sizlerle beraber Oyunlar hakkında bilinen yanlışları teker teker anlatacağım isterseniz hemen geçelim!

Ky3DHqm.jpg

PES ve FIFA her yıl oyunlardır. Sadece kadroları değişip oyun fiziği değişip ve son olarak grafikleri güncelleme getirilir. Fakat eğer ikisinden birisini oynuyorsanız oyunda çok hata var. Top atarken haritanın dışına çıkması,vb.

stormtroopers-star-wars-battlefront-4k-1336x768.jpg

* oyunun grafikleri iyi o zaman iyi bir oyundur.
* oyunun grafikleri kötü o zaman iyi bir oyundur.
şimdi, oyunlarda en önemli detay grafikler. Bu doğru ama her şeyi grafikle ölçemeyiz. Örnek bakın Minecraft'a bakın oyun pixel pixel
ama hiç oyuncu kaybı yaşamıyor. Çünkü senaryosu,hayal gücü geliştiren bir oyun. Ve bu en iyi 30 oyun listesine rahat bir şekilde sokuyor.
Yada bunun tam tersi Crysis 2 oyunun grafikleri çok güzel, ama oyunun atmosferi,görevleri,senaryosu bana göre çok kötü.

2831326-9826454141-25905.jpg

Valve Half Life 3 veya Portal 3 veya Left 4 Dead 3 yapmayı korkuyor çünkü korkuyor. Çünkü oyunun beklentileri çok yüksek.
şimdi Valve'nin bundan korkacağını hiç düşünmüyorum. Çünkü bu adamlar yaptığı bir oyunu kaldırabiliyorlar. Örnek Half Life Episode 3 gibi.
Yani böyle bir şey yok.

Sniper-Elite-4-4K-Wallpaper.jpg

* oyunu çöp bir oyun.
Şimdi bir oyuna çöp demen için, diğer kişilerinde çöp demesi lazım. Bunlardan bir örneği; No Man's Sky oyunda hatalardan,sorunlarından geçilmiyor ve herkes tarafından normal karşılandı. Çöp olması böyle yani.

ss_081db2a4549834fab48e04e4313ac73e4ffc216c.1920x1080.jpg

Minecraft Velet Oyunudur.
şimdi Minecraft'ın kitlesine bakarsak velet gibi görünebilir. Ama eğer sen bir oyunu crack indirirsen zaten Karşına illaki velet çıkabilir. Oyunun Yapımcılarının hakkını yiyorsun kârmı kalacaksın? :D
eğer oyunu premium alırsan Hypixelde karşına velet %20 ittimalle çıkar.

Konumuzun Sonuna geldik! :melek:
Beğendiyseniz eğer elmas vermeyi unutmayın! O elmaslarla kendime Elmas Blok yapacağım!
yorumda yapmayı unutmayın! :D

Son düzenleyen: Moderatör:

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Çok yaralı bir konu olmuş, Valve'i güzel özetlemişsin ayrıca Sniper Elite 3 konusunda da haklısın.
Ancak bazı cümlelerde anlatım bozuklukları var, düzeltirsen iyi olabilir.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Çok yaralı bir konu olmuş, Valve'i güzel özetlemişsin ayrıca Sniper Elite 3 konusunda da haklısın.
Ancak bazı cümlelerde anlatım bozuklukları var, düzeltirsen iyi olabilir.
Yorumun için teşekkür ederim ama Konuda Sniper Elite V3 hakkında bir detay yok. Karıştırmış olabilirmisin? :D

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Yorumun için teşekkür ederim ama Konuda Sniper Elite V3 hakkında bir detay yok. Karıştırmış olabilirmisin? :D
Sanırım :D, Sniper Elite V4'ü kastediyordum.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Sanırım :D, Sniper Elite V4'ü kastediyordum. Konunun "Resim|Yorum" ile dizayn edildiğini sanıyorum.
Tabikide hata herkesde olur bir tek sizde değil iyi akşamlar efendim! :D

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı