Sol Reklam

Bulundu Oyuncular arası claim tradesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

astro

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

devastro

Elmaslar
38
Puanlar
2.270
Merhaba,

Bir kaç gündür oyuncular kendi arasında claim transferi yapabileceği sistem arıyorum. Son çare olarak buraya yazıyorum kullandığım eklenti Grief Prevention.

S

Silinen üye 154677

Ziyaretçi
GriefDefender'de bu özelliğin olduğunu hatırlıyor gibiyim.

astro

Discord:

devastro

Elmaslar
38
Puanlar
2.270
GriefDefender'de bu özelliğin olduğunu hatırlıyor gibiyim.
Bulamadım hocam, keşke "gibiyim" gibi cümleler yerine hatırladığınız permi veya komutu söyleseniz daha fazla yardımcı olursunuz (:

ihalitisbackk

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

ihalitisbackk#7699

Elmaslar
60
Puanlar
1.670
Yer
Antalya - Muratpaşa
Minecraft
halitisbackk
Claim bloklarını takaslayabileceğiniz sistem trade+ eklentisinde mevcut isterseniz satın alabilirsiniz isterseniz de kaynak kodları mevcut kendiniz derleyebilirsiniz.

S

Silinen üye 154677

Ziyaretçi
Bulamadım hocam, keşke "gibiyim" gibi cümleler yerine hatırladığınız permi veya komutu söyleseniz daha fazla yardımcı olursunuz (:
Burada senin isteklerini tamı tamına yapacak bir kölen yok. Ben bildiğim kadarıyla yardım etmeyi denedim, gerisi sende kardeş.

astro

Discord:

devastro

Elmaslar
38
Puanlar
2.270
Burada senin isteklerini tamı tamına yapacak bir kölen yok. Ben bildiğim kadarıyla yardım etmeyi denedim, gerisi sende kardeş.
Hocam dalga mı geçiyorsunuz anlamadım? Ben size yap diye bir şey mi dedim? Sadece komutu veya permini söylerseniz daha yardımcı olabilirsiniz diye fikrimi sundum. Ne bu agresiflik anlamadım gitti, ayrıca bildiğiniz kısım yanlış bilgilendireyim istedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı