Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Oyun yapıyorum! Fikirlerinizi benimle paylaşın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Selam MC-TR forum üyeleri, bu gün görmeye alışık
olmadığınız bir konu ile karşınızdayım.
Bir arkadaşım ile beraber bir
Oyun yapmaya karar verdik.
Gerekli bilgilerimiz var fakat, fikir bulamıyoruz o yüzden bu konu ile karşınızdayım. Bu konu altına oyunun nasıl olmasını isterdiniz bunları yazarsanız çok mutlu olurum.
Ama düz bi yorum değil
Örneğin ; "savaş oyunu olsun arkadaşım!" değil bu oyunu nasıl yapabiliriz oyunda neler olsun bu tarzda yorumlar.
Örnek yorum ; "bir macera oyunu olsun karakterin mavi pantalonu olsun oyunun amacı tüm adayı keşfetmek olsun" bu tür yorumlar yaparsanız bize çok destek olursunuz.
İyi forumlar dilerim
Sizin fikirlerinizide bekliyorum.
@IYusuf_DemirI @SydeFQ @smt287 @Hai @admiraldus @kingOf0

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecraft 2 :'D​

iAliOsman_TR

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
242
Puanlar
9.320
Yer
Türkiye
2d Bir Oyun olsun Bir kılıç olsun adamın elinde çubuk gücü olsun zayıfladıkça seside azalsın kırılınca "PAAAAT" diye bi ses çıksın.

LORD*HEAVEN

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
44
Puanlar
0
Minecraft
Flamestic
sende bilirsinki oyun yapımı zor ve emek isteyen bir iş fikrime gelcek olursam hayatta kalma oyunu mesela adam bir iş adamı zeki ve onu gemi ile kaçırıyorlar sonra gemiden atıyorlar iş adamı adaya gidiyor vs.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy

Minecraft 2 :'D​
Yorumun için teşekkür ederim.
Ancak yapsak bile telif haklarını almak için milyonlar gerek :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

sende bilirsinki oyun yapımı zor ve emek isteyen bir iş fikrime gelcek olursam hayatta kalma oyunu mesela adam bir iş adamı zeki ve onu gemi ile kaçırıyorlar sonra gemiden atıyorlar iş adamı adaya gidiyor vs.
Yorumun için teşekkür ederim
Bu tarz bir oyunu bende düşünmüştüm ancak piyasada çok fazla benzeri var. Ama değerlendirilebilir teşekkürler!

2d Bir Oyun olsun Bir kılıç olsun adamın elinde çubuk gücü olsun zayıfladıkça seside azalsın kırılınca "PAAAAT" diye bi ses çıksın.
Yapılabilir değerlendireceğiz! Ancak yorununu tam anlayamadım sanırım biraz daha açıklayıcı olurmusun?

LORD*HEAVEN

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
44
Puanlar
0
Minecraft
Flamestic
Yorumun için teşekkür ederim.
Ancak yapsak bile telif haklarını almak için milyonlar gerek :)

Bu tarz bir oyunu bende düşünmüştüm ancak piyasada çok fazla benzeri var. Ama değerlendirilebilir teşekkürler!
Benzeri derken hiç görmedim böyle oyun benzeri olabilir ama grafiklerini vb. iyi yapabilirseniz iyi olur. unutmayın iyi şeyler zaman alır.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Benzeri derken hiç görmedim böyle oyun benzeri olabilir ama grafiklerini vb. iyi yapabilirseniz iyi olur. unutmayın iyi şeyler zaman alır.
Benzeri dediğim piyasada çok fazla hayatta kalma oyunu var raft minecraft ark survival evolved vs vs

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Piksel oyun yapmak isterdim her zaman ve aklıma yaratıcı bir fikir gelmişti. Bir havalimanı güvenliği olacaksın ve insanlar gelip bavullarını koyacak. Bu bavulları kontrol eden bir çalışan olacaksın. Bu bavullarda alkol, sigara, uyuşturucu, silah, bomba ve bazen de insan olacak. İnsan??? Bunu eğer piksel yaparsanız cidden oynarım ve para bile verebilirim.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Piksel oyun yapmak isterdim her zaman ve aklıma yaratıcı bir fikir gelmişti. Bir havalimanı güvenliği olacaksın ve insanlar gelip bavullarını koyacak. Bu bavulları kontrol eden bir çalışan olacaksın. Bu bavullarda alkol, sigara, uyuşturucu, silah, bomba ve bazen de insan olacak. İnsan??? Bunu eğer piksel yaparsanız cidden oynarım ve para bile verebilirim.
Çok çok teşekkürler yorumun için fikir cidden güzel hatta belkide bunu yaparız ancak bi sorun var o kadar küçük şeyleri nasıl pixel yapabiliriz onu çözemedim bu oyun hakkında seninde fikrini alabiliriz :) Aklımdasın admiradus!

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Suikastçi oyunu yap ubisofta rakip olursun :'D

bilgisayar oyunu yapacaksan, pixellerden oluşan karakterlerle savaş oyunu olabilir, her karakteri almak için kupon gerekir, kuponda savaşlardan kazanılır zırh güçlendirme yaparsıın sonra lig olayı falanda olur bence eğlenceli olur fakat biraz zor dediğim sanırım :D

telefon için diyorsan bir fikir sunamayacağım.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Suikastçi oyunu yap ubisofta rakip olursun :'D

bilgisayar oyunu yapacaksan, pixellerden oluşan karakterlerle savaş oyunu olabilir, her karakteri almak için kupon gerekir, kuponda savaşlardan kazanılır zırh güçlendirme yaparsıın sonra lig olayı falanda olur bence eğlenceli olur fakat biraz zor dediğim sanırım :D

telefon için diyorsan bir fikir sunamayacağım.
Bilgisayar için olucak online olması şuanlık çok zor belki offline bir oyun değerlendirilecek!

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Bilgisayar için olucak online olması şuanlık çok zor belki offline bir oyun değerlendirilecek!
Demişken telefondaki bazı oyunlarda tarihi değiştirince tekrar girince zaman atlamış gibi oluyor yani bug oluyor bilgisayardaki offline oyunda olurmu bilmem fakat bi denemekten zarar gelmez.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Demişken telefondaki bazı oyunlarda tarihi değiştirince tekrar girince zaman atlamış gibi oluyor yani bug oluyor bilgisayardaki offline oyunda olurmu bilmem fakat bi denemekten zarar gelmez.
Saolasın buda dikkate alınacak

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack
Benim sana önerim bir pixel oyun yapacaksan geliştirilmeye olabildiğince açık olsun.
Oyunları geliştirmeye açarsan geliştiricilerden 1'i elini tutsun o oyunun önünü alamazsın.
En iyi pixel oyun örneği MineCraft oyun fikri olarakda @admiraldus çok iyi bir fikir vermiş bence onu kullan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı