Sol Reklam

Oyun Tanıtımları #10 - Wolfteam

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean
Öncelikle hepinize selamlar!
Bugün Wolfteam oyununun tanıtım ile karşınızdayım.Belki de bu oyunu hepiniz biliyorsunuzdur.
Haydi konuya geçelim!
68621
Wolfteam oyunu Softnyx Game tarafından yapılan ve Joygame tarafından yayınlanan bir fps oyunudur. İlk olarak piyasaya 2009 tarihinde sürülmüştür. Oyun başlangıcından beri çok oyuncunun dikkatini çekmiş ve bu dikkati oyunu diğer türlerden ayıran kurtlardan almaktadır.
68623
Oyunda bir sürü mod bulunuyor. Hiç vakit kaybetmeden bu oyun modlarından bahsetmek istiyorum. Oyunda bulunan muhteşem oyun modlarından bahsedecek olursak;
  • İşgal Modu: Modun bulunduğu haritada 5 tane üs vardır.Kırmızı ve mavi takım olmak üzere takımlar 2'ye ayrılır. Verilen süre içinde hangi takım daha fazla üssü ele geçirirse o takım turun galibi olur. Takım arkadaşlarınızla ne kadar bir üsse sahip çıkarsanız oyunu kazanma olasılığınız o kadar artar.
  • Kurt Avı Modu: Bu oyun modunda 2 kişi kırmızı takım olarak seçilir ve o oyun moduna özel olan kurtlardan birini seçerler. Amaçları insan olan mavi takımı ortadan kaldırmaktır. Eğer insan olan mavi takımdan birini öldürürlerse o oyuncuda kırmızı takıma geçer ve sadece o oyun modunda bulunan kurta dönüşür. Süre sona erdiğinde hangi takımda daha fazla oyuncu varsa o takım turu kazanır.
  • Ölüm Oyunu Modu: Bu oyun modunda hangi takımın daha fazla öldürme puanı var ise oyunu o takım kazanır. En fazla öldürme puanı olan oyuncuya 'Kral' ünvanı verilir ve o oyuncuyu öldürürseniz 2 öldürme puanı kazanırsınız. Bana göre en zevkli ve ideal olan bir oyun türüdür.
  • Yıkım Modu: Bu oyun türünde kırmızı takım bomba bölgesine bombayı kurmalı ve bomba patlayana kadar o bölgeyi korumalıdır. Mavi takım ise bombayı engellemekle sorumludur. Bomba patladığında kırmızı takım oyunu kazanır. Eğer patlamaz ve imha edilirse mavi takım oyunda galip gelir.
  • Uyku Modu: Uyku modunda düşmanlarınızı vurduğunuzda onları uyutursunuz. Onların takım arkadaşlarından biri geldiğinde tekrardan canlandırabilir. Takım arkadaşınızı uyandırmanız bu oyun türünde en önemli şeydir. Turun süresi sonunda eğer iki takımda eşit oyuncuya sahipse denge bozulana kadar oyun devam edecektir.
  • Kurt Akını Modu: Bu oyun modunda kızgın kurtlarla baş başa kalıyorsunuz. Tek amacınız bütün turları atlatana kadar o kurtları yere sermektir. Tek başınıza veya takımınızla oynayabileceğiniz bu oyun türünü bitirdiğinizde size hediye olarak kutu vermektedir.
68625

Oyundaki karakterlerden bahsetmek istiyorum. Genel olarak baktığımızda oyun ilk çıktığı zamanlarda olan karakterleri söyleyebiliriz. Bunlar Adriana Tenorio,Angela Mao,Pedro Gomes ve Cristopher Smith'dir.Oyunda bulunan diğer karakterleri aşağıdaki bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz.
Wolfteam Karakterler
68626
Oyunu oynamanızı ciddi anlamda tavsiye ediyorum. Şahsen ben 5 yılımı verdim bu oyuna. Oyunu en başta dediğim gibi diğer şeylerden ayıran özelliği kurt gibi bir karakter olmasıdır. Oyunda istediğinizi yapabilirsiniz. Oyun oynarken canınız sıkıldığında eğer nakitiniz varsa odadan çıkıp istediğiniz gibi haykırma eşyası kullanabilirsiniz. Haykırma eşyası,bütün sunucuya mesaj atabildiğiniz bir eşyadır. Attığınız mesajı sunucudaki bütün oyuncular görmektedir. Güçlü kullanıcı adında da bir özellik vardır. Güçlü kullanıcı sayesinde isminizin başına istediğiniz bir şeyi koyabilir,isminizin rengini değiştirebilirsiniz. Fakat son zamanlarda Wolfteam oyununun eksik yerlerini söylemek istiyorum. Oyun kendi başlangıcından o kadar dışarıya çıktı ki bildiğiniz Star Wars'a dönmeye başladı. Yapımcılar bütün gayretlerini sunarak yeni özellikler getiriyor fakat Wolfteam oyununun başlangıcındaki özgünlüğünü unutmaya başladılar.
68634
Oyunda son olarak yapımcıların kurtlar hakkında bahsettiği bilgileri size sunacağım. Bu kurt olayı nereden çıktı diye kafanızda kuşkular olabilir. Yapımcılar bunu bize güzel güzel açıklamış bulunmaktadır.Yapımcıların açıklaması şu şekildedir;

Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulmak için bir araştırma yapılmıştır. Bu araştırma sonucunda DNA'ları kurtların gibi olan insanlar keşfedilmiştir. Bu insanların çoğunun mükemmel fizik performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıkmıştır ve hepsinin diğer insanlardan daha az yaşam süreci olduğu saptanmıştır.

Hikayenin geri kalan kısmını burada belirtmek istemedim. Daha detaylı bir şekilde hikayeyi öğrenmek istiyorsanız resmi sitesinden bakabilirsiniz.
Site aşağıda belirtilen sitedir.
Kurtların Hikayesi
68635
Son olarak oyunun grafiklerinden ve seslerinden bahsetmek istiyorum. Oyunun grafiklerine ve seslerine denilebilecek hiçbir şey yoktur. Yeterli düzeyde olan grafikleri ve muhteşem sesleriyle büyüleyen bir oyundur. Seslerden bahsetmişken,siz birini öldürdüğünüzde Türkçe konuşan bir ses,kombo yaptığınızda ve oyun kazandığınızda oyun Türkçe sesiyle oyununuzu renklendiriyor.
ayrac.png

Oyunumuzun minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.
CPU: Intel Pentium 4 at 1 GHz
CPU Hızı: 1 GHz
RAM: 2 GB
İşletim Sistemi: Windows XP/Windows 2000/Windows Vista/Windows 7
Ekran Kartı: GeForce 4 Ti4200 64 MB/ATI Radeon 8500 64 MB/GeForce FX 5200 128 MB/ATI Radeon 9500 128 MB
ayrac.png

Bugünkü konum buraya kadardı. Bir sonraki konumda görüşmek üzere.
Hoşçakalın..​

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Savaş Kurdu!

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean
Yorumun için teşekkür ederim.Önceden oynamış olanlar kendini belli ediyor. Baya bir emek vermiştim fakat şu son güncellemelerden sonra bıraktım. Çünkü saçma sapan güncellemeler gelmeye başladı ve artık sıkmaya başlamıştı..

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Yorumun için teşekkür ederim.Önceden oynamış olanlar kendini belli ediyor. Baya bir emek vermiştim fakat şu son güncellemelerden sonra bıraktım. Çünkü saçma sapan güncellemeler gelmeye başladı ve artık sıkmaya başlamıştı..
6 yıl wolfteam oynadım azeriyem

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Tıpkı League Of Legends gibi yılların oyunudur. Gerçekten güzel zamanlarımız geçti. Ancak artık eskisi gibi maalesef sarmıyor.

Ricardo Milos

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
17
Puanlar
0
Şu oyunu bitiren bence takla oldu ben taklayı gördüğüm gibi bırakmıştım iyikide bırakmışım.

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean
S

sooply

Ziyaretçi
Şu oyunu bitiren bence takla oldu ben taklayı gördüğüm gibi bırakmıştım iyikide bırakmışım.

Oyun sarstı ya. Eskiden deli kurtlarla falan saldırırdık, şimdi önüne gelene diriliş veriyorlar. :pardon:

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
OG dövmesi çıktı oyun iyice kötüye sardı günümüze nazaran oyunlara göre grafiği düşük geliyor .

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Baya değil bayağı. Yanlışını düzeltmek istedim :D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konu güzel olmuş fakat sanki biraz göz yorucu resimler eklenmemiş mi ne

DarkMCTR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

BatuBskn0#4123

Elmaslar
3
Puanlar
3.760
Minecraft
BatuBskn0
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı