Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Nice Hocam tabloyla biraz oynanabilir titlemanagerle birazda

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Sistemler farklı ve size ait takdir edilebilir fakat maalesef sunucu tutmayınca tutmuyor bence herşey sisteme bakmıyor oyuncuların oynayabileceği bir sunucu açmalısınız bu kadar sistemi skyblock yerine survival da yapsanız daha başarılı olabilirdi Skyblock'un belirli bir oynanışı var üstüne fazla bişe katmak Coca Cola'ya süs eklemek gibi bişe

XbY1P7.png
Merhaba @Royal Batowski
Sunucu açılalı 1 hafta oldu ve açık betasından çıkalı ise 1 gün oldu. Bence çok hızlı karar vermemek gerek bu konularda fakat biz oyuncularımıza ne kadar anlatmaya çalışsakta sunucuyu çok kolaya alıştıkları için zor geliyor. Oysaki sunucumuz 2015-2016 zamanındaki klasik skyblock sunucuları gibi. Şunu tekrar belirtmek isterim bizim sunucumuz skyblock sunucusu değil scblock sunucusu. Yani 3 oyun modunu bir arada bulunduran ve bu oyun modlarıyla özleşmiş sistemler anlamına getirebiliriz. Survival kısmındada aynı şekil bu tarz sistemlerimz hatta fazlası mevcut fakat şuanlık gerek bütçe sıkıntımız olsun gerek diğer survival tarafında sevdiğim bir rakibimin olduğundan dolayı dediğiniz şuanlık mümkün gözükmüyor. Biz zamanında ilk skyblock sunucularındaydık keza tekrardan hala şuan yaptıklarımız ile ilklerdeniz. Bunu oyuncularımız anlayamayabilir ama biz elimizden gelen gayretle bunu anlatmaya çalışıyoruz. Yani bizi skyblock sunucuları ile karşılaştırmazsanız sevinirim. Çünkü gerçek manada diyorum karşılaştıralamayacağınız kadar öndeyiz. Yani farklı bir oyun modunun pekde verdiğiniz örnekle örtüştüğünü söylemem bizim oyun modumuz bunları kapsıyor.
SonCesurlar Ekibi.

Royal Batowski

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
Batowski_
Merhaba @Royal Batowski
Sunucu açılalı 1 hafta oldu ve açık betasından çıkalı ise 1 gün oldu. Bence çok hızlı karar vermemek gerek bu konularda fakat biz oyuncularımıza ne kadar anlatmaya çalışsakta sunucuyu çok kolaya alıştıkları için zor geliyor. Oysaki sunucumuz 2015-2016 zamanındaki klasik skyblock sunucuları gibi. Şunu tekrar belirtmek isterim bizim sunucumuz skyblock sunucusu değil scblock sunucusu. Yani 3 oyun modunu bir arada bulunduran ve bu oyun modlarıyla özleşmiş sistemler anlamına getirebiliriz. Survival kısmındada aynı şekil bu tarz sistemlerimz hatta fazlası mevcut fakat şuanlık gerek bütçe sıkıntımız olsun gerek diğer survival tarafında sevdiğim bir rakibimin olduğundan dolayı dediğiniz şuanlık mümkün gözükmüyor. Biz zamanında ilk skyblock sunucularındaydık keza tekrardan hala şuan yaptıklarımız ile ilklerdeniz. Bunu oyuncularımız anlayamayabilir ama biz elimizden gelen gayretle bunu anlatmaya çalışıyoruz. Yani bizi skyblock sunucuları ile karşılaştırmazsanız sevinirim. Çünkü gerçek manada diyorum karşılaştıralamayacağınız kadar öndeyiz. Yani farklı bir oyun modunun pekde verdiğiniz örnekle örtüştüğünü söylemem bizim oyun modumuz bunları kapsıyor.
SonCesurlar Ekibi.
Yanlış anlaşılmasın sistemler güzel fakat sunucu 1 yıldır aktif zaten ? şimdi şöyle sunucunuzda çok fazla sistem var yeni gelen bir oyuncuya 1-2 saat oturup anlatmak gerekiyor bunuda yapabilmek mümkün gözükmüyor

XbY1P7.png

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Yanlış anlaşılmasın sistemler güzel fakat sunucu 1 yıldır aktif zaten ? şimdi şöyle sunucunuzda çok fazla sistem var yeni gelen bir oyuncuya 1-2 saat oturup anlatmak gerekiyor bunuda yapabilmek mümkün gözükmüyor

XbY1P7.png
Merhaba @Royal Batowski
Evet sunucumuz 1 yıldan beri açık 1 aydır 1.14'e geçirmek için bakımdaydı ve 1 hafta önce betaya açıldı. Ondan dolayı böyle bir cümle kurdum. Evet 1-2 saat anlatmak gerekiyor ama sonuçta oyuncumuz anlayınca sunucuyu beğenerek oynuyor. Şuanda bir kaç rehber videomuz mevcut. Yakında daha fazla artırıcaz bunları.
SonCesurlar Ekibi.

Royal Batowski

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
Batowski_
Merhaba @Royal Batowski
Evet sunucumuz 1 yıldan beri açık 1 aydır 1.14'e geçirmek için bakımdaydı ve 1 hafta önce betaya açıldı. Ondan dolayı böyle bir cümle kurdum. Evet 1-2 saat anlatmak gerekiyor ama sonuçta oyuncumuz anlayınca sunucuyu beğenerek oynuyor. Şuanda bir kaç rehber videomuz mevcut. Yakında daha fazla artırıcaz bunları.
Evet videolar önemli oyuncuların yararına olur kısa kısa her sistemi anlatabilirseniz iyi olucaktır başarılar dilerim geçmişte bize yaptıklarınızı unutmadık ama biz böyle insanlar değiliz yapılan kötülüğe kötülük yapmayız aksine ortada iyi birşey varsa destek oluruz iyi forumlar.

XbY1P7.png

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Evet videolar önemli oyuncuların yararına olur kısa kısa her sistemi anlatabilirseniz iyi olucaktır başarılar dilerim geçmişte bize yaptıklarınızı unutmadık ama biz böyle insanlar değiliz yapılan kötülüğe kötülük yapmayız aksine ortada iyi birşey varsa destek oluruz iyi forumlar.

XbY1P7.png
Merhaba tekrardan @Royal Batowski
Dediğinizle aynı fikirdeyiz. Ama kötülüğün kaynağının nerden geldiğini iyi araştırmanız gerekmekte. Durduk yere kimse kimseyi kötüleme çalışacağını düşünmüyorum. Onun dışında böyle yorumlar yapmanız benim hoşuma gitti. İyi forumlar dilerim.
SonCesurlar Ekibi.

Royal Batowski

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
Batowski_
Merhaba tekrardan @Royal Batowski
Dediğinizle aynı fikirdeyiz. Ama kötülüğün kaynağının nerden geldiğini iyi araştırmanız gerekmekte. Durduk yere kimse kimseyi kötüleme çalışacağını düşünmüyorum. Onun dışında böyle yorumlar yapmanız benim hoşuma gitti. İyi forumlar dilerim.
SonCesurlar Ekibi.
Burası yeri değil ama zamanında yaptıklarınız hiç hoş değildi size aynı şekil karşılık verilebilirdi fakat verilmedi biz kötü insanlar değiliz zamanında ne yaşandığını gayet iyi biliyorum ve bu olaylarda biz haklıydık neyse konuyu uzatmak istemiyorum sistemleri güzel bir sunucu başarılar

XbY1P7.png

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Nice Hocam tabloyla biraz oynanabilir titlemanagerle birazda
Merhaba @Murat1618
Ne dediğinizi tam olarak anlayamadım. Sunucumuzda çok fazla özellik olduğundan dolayı özellikleri tabloya sığdırmak zor oldu kötü duran bir taraf ben tam olarak göremedim. İstediğiniz şeyi tam olarak anlatabilirseniz dediğinizi uygunsa yapmaya çalışırız.
SonCesurlar Ekibi.

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Merhaba @Murat1618
Ne dediğinizi tam olarak anlayamadım. Sunucumuzda çok fazla özellik olduğundan dolayı özellikleri tabloya sığdırmak zor oldu kötü duran bir taraf ben tam olarak göremedim. İstediğiniz şeyi tam olarak anlatabilirseniz dediğinizi uygunsa yapmaya çalışırız.
SonCesurlar Ekibi.
Daha güzel bir tablo olabilir şık

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Sunucu güncellemesi Patch #2.1:
Bu yamada daha çok bug fix olmuştur.

1-
Minecraft 1.14.3 altı tüm girişleri kapatıldı. Bu sayede daha iyi oyum verimi alıcaksınız.
2- SCSat'ta ufak bir bug giderildi.
3- SCMobs'ta ufak bir bug giderildi.
4- /ah kaldırıldı. Bunun yerine chestshop eklendi bu sayede ada warplarına market yapımı sağlandı ve /scduyuru özelliğinin kullanma amacı oldu. 5- Büyük ölçüde performans artışı sağlandı.

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Sunucu Güncellemesi Patch #3:
Bu güncellemede oyunda daha çok meta değişikliğine gidilmiştir.

1-
SCBlock Oyun modundan CAVEBLOCK kaldırıldı. Bu sayede oyuncularımız aklı eskisine nazaran daha az karışcak ve burayı oynamaları gibi bir hükümleri olmucak.
2- 1.8 desteği tekrardan aktif edildi.
3- Markete satın alınabilecek yeni şeyler eklendi.
4- Spawn'da göz yorucu bir kaç şey kaldırılarak daha sade ama daha güzel bir spawn elde edildi. Eklenenler: "Merdiven Savaşları, kamp alanı" Çıkarılanlar: Dilek kuyusu, mantarlar
5- Lobi kaldırıldı. Artık direk olarak scblock sunucumuza giriş mevcut.
6- Sunucu performansı büyük ölçüde artırıldı. Bundan dolayı bir kaç limit değişikliğine gidildi.
7- /ah ile açılan ihale menüsü ve /trade kaldırıldı. Bu sayede oyuncuların ada warplarına market açma olanağı artırıldı ve /scduyuru artık daha fazla kullanşlı hale getirildi.

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Merhaba @Shannara
Evet zamanında tek biz vardık. Zaten başarımızı gördükten sonra çoğu kişi emek sunucuya geçiş yaptı. Ama emek sunucularına EMEK vermeden geçiş yaptılar. Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
SonCesurlar Ekibi.
Konuyu ve yorumları inceliyordum.Harika cevap vermişsiniz.Konuyu giflerle anlatmak en mantıklı hareket.En azından CS6 programını indirip sunucu ismi yazan yere son cesurlar yazmıyorsunuz :) Bu dediğimi anlayacağınızı biliyorum.

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Konuyu ve yorumları inceliyordum.Harika cevap vermişsiniz.Konuyu giflerle anlatmak en mantıklı hareket.En azından CS6 programını indirip sunucu ismi yazan yere son cesurlar yazmıyorsunuz :) Bu dediğimi anlayacağınızı biliyorum.
Merhaba @BlackKpoT
Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
SonCesurlar Ekibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı