Oyna.EtnaMC.Com | Eşsiz Sistemler | OP SkyBlock | Günde 5 Event | 5 Spawner İle Başla

• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

WaterArchery

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
51
Puanlar
2.040
Discord
WaterArchery#0158
KOPYALANABİLİR IP

OYNA.ETNAMC.COM

1.png

2.png

3.png

7.png

İSORTAKLARI.png

Hosting: Keyubu
Konu Tasarımı: @HanZNG

sistemler2.png

Levelli Spawner

Spawnerlarınızı seviye atlatarak daha kısa zamanda daha fazla
kaynak çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Edit Sistemi

Edit Bölgemizde Obsidyen kazarak Coin kazanabilirsiniz.Kazandığınız bu coinleri Köylülerde harcayabilirsiniz.

Para Makinesi

Para makineleri size 30 saniyede bir para verir

Her Saat ÖDÜL !!

Sunucuda bulunduğunuz her dakika 1 puan kazanırsınız.
60 puana ulaştığınızda ödül kazanırsınız.

Adsız.png

Korkak Arenası

Bu arenada eşyalarınız yere düşmez

envoy.png

Envoy Eventi

Bu eventte gökten sandıklar düşer ve her sandık farklı bir ödül verir.

envoy.png

Oyuncu Market
Burda marketten daha ucuza eşya alıp satabilirsiniz.

Otomatik Gündüz Oylaması

Skyblock adanızda gece olunca önünüzü göremiyor musunuz ?
Artık görebilceksiniz.Gece olduğunda oylama çıkar ve oyuncular
saatin kaç olucağına karar verir.

/AdaFly

Bu komut sayesinde skyblock adanızda uçabilirsiniz.

Para Kutusu

Para kutusu sistemimizle rastgele miktarda para kazanırsınız.Umarım diğerleri gibi tüm
paranı burda batırmazsın.Bol şans

VE BURAYA YAZAMADIĞIMIZ ONLARCASI

GÖRSELER.png

Son düzenleme:

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
Premium
En iyi cevaplar
10
Elmaslar
3.486
Puanlar
7.390
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

İlk olarak konu tasarımınıza aşık oldum. Bunun yanı sıra sunucunun haritaları çok güzel yapılmış. Üstüne üstlük bu şekilde çekilmesi haritaları daha havalı kılmış. Gördüğümüz bazı özellikleri birçoğu başka sunucularda da var. Kendinize özgün özellikleri arttırırsanız cidden daha çok hoş olacaktır.

TheDeveloper

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
43
Puanlar
90
Sistemleriniz, klasik opskyblock sistemleri. Farklı bir şey göremedim.
Konu tasarımı ve haritalar güzel.

DrisLeDou

belki de, az çoktan fazladır.
Emekli
Altın Kalem
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
692
Puanlar
2.490

İlk olarak konu tasarımınıza aşık oldum. Bunun yanı sıra sunucunun haritaları çok güzel yapılmış. Üstüne üstlük bu şekilde çekilmesi haritaları daha havalı kılmış. Gördüğümüz bazı özellikleri birçoğu başka sunucularda da var. Kendinize özgün özellikleri arttırırsanız cidden daha çok hoş olacaktır.
Dostum merhaba, sunucu konumuza attığın yoruma katılmıyorum, "Kendinize özgün özellikleri arttırırsanız iyi olur" demişsin, kendi emeklerimiz, ücretli kodlattığımız eklentiler veya hiçbir sunucuda olmayan onlarca özellik var. Keşke post kasmak için verdiğin emeği sunuculara girmek için harcasaydın, en azından haklı bir eleştiri yapmış olurdun.

TheDeveloper

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
43
Puanlar
90
Dostum merhaba, sunucu konumuza attığın yoruma katılmıyorum, "Kendinize özgün özellikleri arttırırsanız iyi olur" demişsin, kendi emeklerimiz, ücretli kodlattığımız eklentiler veya hiçbir sunucuda olmayan onlarca özellik var. Keşke post kasmak için verdiğin emeği sunuculara girmek için harcasaydın, en azından haklı bir eleştiri yapmış olurdun.
Ücretli kodlattığınız özellikler, diğer özelliklerden farklı kılmıyor. Ya farklı bir şey koyarsınız ortaya, ya da ben yaptım deyip aynısını yaparsınız.
Bende bu yaptığınız yoruma katılmıyorum.

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
Premium
En iyi cevaplar
10
Elmaslar
3.486
Puanlar
7.390
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

İlk olarak eklentiler bölümünden bahsetmedim. Sunucunuzun bazı özellikleri dedim. Ada FLY, oyuncu marketi, oylayarak sabah yapma gibi özelliklerin bir çoğunu başka sunucularda gördüm. Bunun yanı sıra asıl ben düşüncelerinize katılmıyorum. Bu kadar çok özelliğiniz var ise konuya ekleyebilirsiniz. Ben konunun görünüş açısından ve özellik açısından inceliyorum. Daha önceden sunucuya girmediğim için deneyimim yok fakat konu içerisinde yazanlar böyle gözüküyor. Konu içerisinde özel olarak kodlanmış 2-3 özellik görebiliyorum. Diğer özellikleri daha önceden gördüm.

DrisLeDou

belki de, az çoktan fazladır.
Emekli
Altın Kalem
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
692
Puanlar
2.490

İlk olarak eklentiler bölümünden bahsetmedim. Sunucunuzun bazı özellikleri dedim. Ada FLY, oyuncu marketi, oylayarak sabah yapma gibi özelliklerin bir çoğunu başka sunucularda gördüm. Bunun yanı sıra asıl ben düşüncelerinize katılmıyorum. Bu kadar çok özelliğiniz var ise konuya ekleyebilirsiniz. Ben konunun görünüş açısından ve özellik açısından inceliyorum. Daha önceden sunucuya girmediğim için deneyimim yok fakat konu içerisinde yazanlar böyle gözüküyor. Konu içerisinde özel olarak kodlanmış 2-3 özellik görebiliyorum. Diğer özellikleri daha önceden gördüm.
Bu konu tasarımını sadece sizin için değil ilk defa OP Skyblock oynayacaklar için bir rehber niteliğinde olması için uğraştık . Oradaki adafly, oyuncu market gibi basit sistemlerin nasıl kullanıldığını ve ne işe yaradığını o yüzden anlatıp konu içinde yer verdik.

CrazyDeath

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
42
Puanlar
90
Discord
CrazyDeath#4002
Minecraft
CrazyDeath
konu tasarım hoç ama sistemlerın alakası yok bence yakkında guncellıyın

TheDeveloper

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
43
Puanlar
90
Bu konu tasarımını sadece sizin için değil ilk defa OP Skyblock oynayacaklar için bir rehber niteliğinde olması için uğraştık . Oradaki adafly, oyuncu market gibi basit sistemlerin nasıl kullanıldığını ve ne işe yaradığını o yüzden anlatıp konu içinde yer verdik.
Bence tartışmak yerine, dinleyin/düşünün/yapın. Sistemlerinize para verdiğiniz için kötülenmesini istemiyor olabilirsiniz ama hayatın kuralı budur.

Umut 0

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
51
Puanlar
540
Steam
Yok
Discord
Umut#0026
Minecraft
ByCasusTR
Konu tasarımın müthiş çok beğendim. Sunucunuzda çok güzele benziyor bir ara ugrucam başarılar.
qdEkq3.gif

Arda | Nights

Nights Team | Hayalindeki Gerçek Olsun!
Nights Team
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
75
Puanlar
1.290
Steam
FalcoNN
Discord
! Arda#9572
Konu tasarımı gelişebilir, mapleri çok sevdim. Başarıllar dilerim

WaterArchery

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
51
Puanlar
2.040
Discord
WaterArchery#0158
Bence tartışmak yerine, dinleyin/düşünün/yapın. Sistemlerinize para verdiğiniz için kötülenmesini istemiyor olabilirsiniz ama hayatın kuralı budur.
Değerli eleştiriniz için öncelikle teşekkür ederim fakat size katılmıyorum.Zaten yapılan her eleştiriyi ciddiye alıp kendimizi 1 adım ileriye götürmek için uğraşıyoruz ve sistemlerimizle alakalı yapılan verdiğimiz cevap "En iyisini biz biliriz" tarzında değil.HanZNG'ninde dediği gibi orjinal sistemlerin yanında klasik sistemleride konuya koymamızın sebebi bu konuyu sadece daha önceden opskyblock oynayanların okumuyor olması.Sizlerin yanında ilk defa SkyBlock oynayacak veya ilk defa Minecraft Multiplayer oynayacak kişilerde okuyor.Bizlerde onların akıllarında bir fikir oluşması için böyle bir rehber tarzı konu hazırladık.

TheDeveloper

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
43
Puanlar
90
Değerli eleştiriniz için öncelikle teşekkür ederim fakat size katılmıyorum.Zaten yapılan her eleştiriyi ciddiye alıp kendimizi 1 adım ileriye götürmek için uğraşıyoruz ve sistemlerimizle alakalı yapılan verdiğimiz cevap "En iyisini biz biliriz" tarzında değil.HanZNG'ninde dediği gibi orjinal sistemlerin yanında klasik sistemleride konuya koymamızın sebebi bu konuyu sadece daha önceden opskyblock oynayanların okumuyor olması.Sizlerin yanında ilk defa SkyBlock oynayacak veya ilk defa Minecraft Multiplayer oynayacak kişilerde okuyor.Bizlerde onların akıllarında bir fikir oluşması için böyle bir rehber tarzı konu hazırladık.
Doğru yoldasınız. Devam edin. Başarılarınızın devamını enişten dileklerimle dilerim.

Yukarı