Sol Reklam
Sağ Reklam

[Oylama] Türk Sunucuları Ne Kadar İyi ?

Klas türk sunucularında oynamaya devam edeceğim...

• Evet

Oylar: 2 22,2%
  • Hayır

Oylar: 7 77,8%

• Oy Verenler
    9
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Arkadaşlar öncelikle bu konumda hiç bir şeyi yargılamıyorum şu kötüdür v.s demiyorum sadece sizin görüşlerinizi merak ediyorum.
Kendinize şu soruları sorun bakalım;
1. Niçin türk sunucularına giriyorum ?
Buna benim cevabım açıkcası o sunucunun bi yöneticisi (admin'i) olmaktır veya adamlar ne yenilik yapmış oralardan fikir toplarım. Girip saatlerce orada yok lapis yok iş de Hammade'de vakit geçirmem. Sonuçta her sunucuda olan şeyi neden hep yapıp durayım ? 2-3 seneden beri iş de faction dur o dur bu dur çok gördük.
Siz sıkılmadınız mı ?
2. Neden farklı sunucuları seçmiyorum ?
Bildiğiniz üzre bu aralar bir çok sunucu çeşidi var. Skyblock - Survival - Faction gibi sunucularda neden vakit geçireyim ki şahsen ben böyle sunuculardan bıktım aynı şeyleri yapmaktan da... He bu konu biraz tartışılır ama kendinize göre cevaplarsanız sevinirim.
3. Eğer benim gibi düşünüyorsanız ne istiyorsunuz ?
Eğer sunucu kurmak istiyorsanız;
Öncelikle şu ön yargıdan kurtulun. "Faction açmassam oyuncu gelmez" illa faction değilde skyblock v.s Kardeşim dene bi fikir topla kaliteli fikirlere illaki oyuncu gelir ben öyle düşüyorum. Bence şu faction skyblock gibi sunucuların açılmamasını öneriyorum artık. Eğer aklınız yoksa bi yabancı sunuculara girin bi bakın neler yapmışlar bi öğrenin bana o sunucular daha zevkli geliyor...

Yukarıdaki soruları ve ankete katılmayı unutmayın. Her cevap için 1 like :)​

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Hiç biri beş para etmez skyblock faction survival senelerdir bu oyunlar var ama hepsinden bıktık biri çıkayım yeni bişey yapayım veya minigames getiriyim minigames sunucusu olsun demiyor açıyor skybloğu geçiyor türkiyede minecraft bu yüzden bitiyor.

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Hiç biri beş para etmez skyblock faction survival senelerdir bu oyunlar var ama hepsinden bıktık biri çıkayım yeni bişey yapayım veya minigames getiriyim minigames sunucusu olsun demiyor açıyor skybloğu geçiyor türkiyede minecraft bu yüzden bitiyor.
Doğru ancak bunu gören getiren yok... Saçma sapan sunucular açıyolar yok lapisde para kas yok ench bas yok ada oluştur bunları artık açmayın.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Bunun hakkında çalıştım çabaladım suç sadece bende değil sizlerde olduğunu fark ettim. Gerekli desteği alamadım. Ayrıyeten benim (Egodan Söylemiyorum) çok kaliteli sunucum oldu. Tüm ortak dediklerim sırf o paket için ihanet etti. Ayrıyeten sırf Hileye izin verdikleri için v20 v30 kazma verdikleri için benim sunucumun online kalitesi hep düşüktü. Ama gerçekten görebilceğin en kalitelilerindendi.

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Bunun hakkında çalıştım çabaladım suç sadece bende değil sizlerde olduğunu fark ettim. Gerekli desteği alamadım. Ayrıyeten benim (Egodan Söylemiyorum) çok kaliteli sunucum oldu. Tüm ortak dediklerim sırf o paket için ihanet etti. Ayrıyeten sırf Hileye izin verdikleri için v20 v30 kazma verdikleri için benim sunucumun online kalitesi hep düşüktü. Ama gerçekten görebilceğin en kalitelilerindendi.
Bu kendi özel sorunun olmuş oluyor iyi bir ortak seçmen gerekiyormuş. Hile konusunda doğrusun bazı sunucularda hile serbest oluyor ne saçma ne gereksiz başka bir şey diyemiyorum bu sunucuları küçük yaştaki arakdaşlar açtıkça hilede olur. v90 kazmada olur kardeşim.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Bu kendi özel sorunun olmuş oluyor iyi bir ortak seçmen gerekiyormuş. Hile konusunda doğrusun bazı sunucularda hile serbest oluyor ne saçma ne gereksiz başka bir şey diyemiyorum bu sunucuları küçük yaştaki arakdaşlar açtıkça hilede olur. v90 kazmada olur kardeşim.
Türkiyede 1 tane gelişmek için yada senin iyiliğini düşünen birini gösterde gideyim kardeşim :) İnsanlık nankördür :)

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Türkiyede 1 tane gelişmek için yada senin iyiliğini düşünen birini gösterde gideyim kardeşim :) İnsanlık nankördür :)
Zamanında çok uğraştım ama ortaklar beni desteklemedi. Yok böyle olsun dedim yok olmaz dediler illada böyle olacak dediler bende hadi len ordan kendiniz yapın o zaman dedim. Yenilik getirmeye çalışırken var olan şeyleri yaptırıyolar anlamıyorum.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Aslında Türk Minecraft oyuncuları çok değişik :D Tamamen alıntı sunucular 50 60 kişi benim sunucum 10 20 yi zor görüyordu :D

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
1 Sene önce golem SP yi 25 TL sen satarken ve 300 Onlinem varken bu sene golemi 5 TL den satamıyordum ve 100 onlineyi geçemedim.

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
"V30 KAZMA GEL HEK SERBEST MAPİSLİ MEDİTLİ MEKŞIN MİR YEDİ MİR MEKİZ"
Kısacası bundan ibaret. :)
Prison, BuildBattle, UHC gibi modlar gelse bile açıyorlar hileleri hile yok diyorlar. Hilesiz iş yapmıyorlar, hile koruması olan AAC gibi kaliteli pluginleri yükleyincede hile açamadıkları için sunucuya gelmiyorlar tutmuyor.

SydeFQ

Ordinary Person
Emektar

Discord:

SydeFQ#1938

Elmaslar
1.117
Puanlar
16.310
Minecraft
SydeFQ
Katiliyorum emege saygi gosteren bir oyuncu kitlesi yok.Bu sebepten dolayi cok soguyorum oyundan

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Katiliyorum emege saygi gosteren bir oyuncu kitlesi yok.Bu sebepten dolayi cok soguyorum oyundan
Orası ayrı ancak siz tabi herkesin açtığı gibi saçma saçma sunucular açarsanız. Hile tabi adamlar kullanırlar. Çünkü oyuncu sıkıldı böyle aynı sunucular ya da o giren oyuncuların yarısı küçük yaştaki arkadaşlar ondan kaynaklanıyor. Açın sağlam RPG sunucusu o zaman oyuncu değişiklik diyerek den gelecektir. Hileciler illaki olur ama sunucu tek öz olduğu zaman aynısından başka sunucu olmadığı için sevdiyse senin sunucunda bile hilesiz oynayacaktır. Çünkü bir çok faction sunucusu var şimdi hileci takımı gidip hile açılmayan sunucudamı oynar yoksa hileli sunucu da mı? ama açaçağınız sunucu tek olursa gideceği başka bi yer kalmaz.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Prison, BuildBattle, UHC gibi modlar gelse bile açıyorlar hileleri hile yok diyorlar. Hilesiz iş yapmıyorlar, hile koruması olan AAC gibi kaliteli pluginleri yükleyincede hile açamadıkları için sunucuya gelmiyorlar tutmuyor.
Prison BuildBattle, UHC yapması basit :D tabikide çok haklısın. Bir ara ben youtubeden reklam verince gelen tüm adamlar 2 gün sorna AAC den ban yedi :D 80 civarıydı

BekirAkmn

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
35
Puanlar
13.410
Yer
İstanbul
Aklımızda kendi ürettiğimiz bir.minigames oyunu var kodlaması yaptık birkaç hatayı düzelteceğiz inş yakında sunucuyu açacağız kendi ürettiğimiz fikirleri direk yapmaya çalışıyoruz sunuda söylemek istiyorum sonoyujcu yetkilileri ben Java ve şeyler biliyom diye geçiriyorlar büyük sunucu ama hala ne bilim bedwars Eggwars skywars da kalmışlar bari Java ve kod türlerini biliyorsun neden kendi oyununu yapmıyorsun çok tuhaf geldi bu olay bana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı