Sol Reklam

OttomanEmpire | Arkadaşlık | Claim | Türkiyede ilk Joker Joke!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

uqhalavld

JokerJoke Tr'de İlk Oyun! oyna.OttomanEmpire.xyz

Discord:

https://discord.gg/dzW6xmX

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
OttomanEmpire
OttomanEmpireKT.png

Lobi:
indir.png

Survival:

survival.png

Joker Joke:
JokerJoke2.png
JokerJoke.png

EggWars:
EggWars.png

Son düzenleme:
T

Tusserte

Ziyaretçi
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için forumda en az 10 adet mesaj göndermiş olmanız ve 5 adet sunucu içi görsel paylaşmanız gerekmektedir, gereken şartlar sağlanmaz ise konunuz 24 saat süre sonrasında arşive taşınacaktır, bilginize sunarım.

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Joker Joke nedir merak ettim? ismi biraz saçma olmuş.

uqhalavld

Discord:

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
OttomanEmpire
Joker Joke nedir merak ettim? ismi biraz saçma olmuş.
Mantığını kısaca anlatayım.En az 6 kişi oyuna giriş yapıyor ve bir kişi rastgele joker seçiliyor.Joker 30 saniye bekliyor ve isyancılar saklanıyor.Sonra joker onları bulup joker yapmaya çalışıyor.10 dakikada herkes joker olursa oyunu jokerler,10 dakikada joker herkesi joker yapamazsa isyancılar kazanıyor.Ayrıca oyun içinde çok efekt var onlara girmeyeceğim.Katil kimin aynısı diyenler olabilir.Ama cevabım şu;İsmimiz,oyun mantığımız,maplarimiz farklı bir kere.Ve katil kimde herkes katil olmuyor.Ayrıca efektler fln değişik.Oyun isminin anlamıda JokerJoke bence saçma değil genede yorumunuz için teşekkürler. :)

Atalente

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Efe#0001

Elmaslar
60
Puanlar
2.110
Minecraft
Equettin
Sunucuyu beğenemedim. Sistemler klasik kalmış, logo göremedim, maplar kurtarıyor, konu tasarımına bişey demiyorum.

uqhalavld

Discord:

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
OttomanEmpire
Sunucuyu beğenemedim. Sistemler klasik kalmış, logo göremedim, maplar kurtarıyor, konu tasarımına bişey demiyorum.
İlk öncelikleLogo var.Konu tasarımı zaten iyi ve sistemler klasik kalmış derken? Herkeste olmayan içeriklerimiz var.Sizin paketiniz sadece skyblock ve çalıntı bunu diyecek en son kişisiniz.

Atalente

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Efe#0001

Elmaslar
60
Puanlar
2.110
Minecraft
Equettin
İlk öncelikleLogo var.Konu tasarımı zaten iyi ve sistemler klasik kalmış derken? Herkeste olmayan içeriklerimiz var.Sizin paketiniz sadece skyblock ve çalıntı bunu diyecek en son kişisiniz.
Konu tasarımı klasik keyubunun verdiği tasarım :D

uqhalavld

Discord:

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
OttomanEmpire
Konu tasarımı klasik keyubunun verdiği tasarım :D
Teşşekürler Konu Tasarımını en kısa zamanda değiştirceğim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

konu tasarımı güncel+

Son düzenleme:

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Mantığını kısaca anlatayım.En az 6 kişi oyuna giriş yapıyor ve bir kişi rastgele joker seçiliyor.Joker 30 saniye bekliyor ve isyancılar saklanıyor.Sonra joker onları bulup joker yapmaya çalışıyor.10 dakikada herkes joker olursa oyunu jokerler,10 dakikada joker herkesi joker yapamazsa isyancılar kazanıyor.Ayrıca oyun içinde çok efekt var onlara girmeyeceğim.Katil kimin aynısı diyenler olabilir.Ama cevabım şu;İsmimiz,oyun mantığımız,maplarimiz farklı bir kere.Ve katil kimde herkes katil olmuyor.Ayrıca efektler fln değişik.Oyun isminin anlamıda JokerJoke bence saçma değil genede yorumunuz için teşekkürler. :)
Hypixeldeki 'Infection' 'e benzemiş bir tane adam virüslü oluyor herkese bulaştırıyor bulaşanlardan diğerlerine bulaşıyor ama türkiyede hiç infection tarzı oyun görmemiştim güzel olmuş.

uqhalavld

Discord:

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
OttomanEmpire
Hypixeldeki 'Infection' 'e benzemiş bir tane adam virüslü oluyor herkese bulaştırıyor bulaşanlardan diğerlerine bulaşıyor ama türkiyede hiç infection tarzı oyun görmemiştim güzel olmuş.
Yorumun için teşşekürler iyi forumlar.

getrektahmet

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
41
Puanlar
13.520
Uzun zaman sonra eggwars bulunduran yeni bir sunucu gördüm kesinlikle deneyeceğim!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı