Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Otosat skriptinin isteklerime göre editlenmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

salgvural

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
1
Puanlar
0
Kolay gelsin ben bir skript buldum fakat tam istediğim gibi değil kendim editlemeyi denedim olmadı aranızda editleyebilecek birisi varmı acaba
isteklerim şunlardır

-skript üzerindeki yosunlu taş ve taş kaldırılacak yerine kaktüs eklenecek
-ordaki elmas altın ve diğerleri Blok olarak editlenecek (şu anda mesela diamond yazıyor koduna ben diamond_block olmasını istiyorum)
-skript hatasız çalışmalı ve menüdeki itemleri ortalarsanız sevinirim
- fiyatlarını değiştirmenize gerek yok onları ben değiştiririm adet leri 64 olarak kalsın

Ekler

• kod.txt
    8,5 KB · Görünt.: 87

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Kolay gelsin ben bir skript buldum fakat tam istediğim gibi değil kendim editlemeyi denedim olmadı aranızda editleyebilecek birisi varmı acaba
isteklerim şunlardır

-skript üzerindeki yosunlu taş ve taş kaldırılacak yerine kaktüs eklenecek
-ordaki elmas altın ve diğerleri Blok olarak editlenecek (şu anda mesela diamond yazıyor koduna ben diamond_block olmasını istiyorum)
-skript hatasız çalışmalı ve menüdeki itemleri ortalarsanız sevinirim
- fiyatlarını değiştirmenize gerek yok onları ben değiştiririm adet leri 64 olarak kalsın
Dostum Yapıyorum Fakat Da Tüm Örn: Demirlerin Tümü Mesela BLok Mu Olucak Herşey Blok mu olucak Yani ?

salgvural

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
1
Puanlar
0
Dostum Yapıyorum Fakat Da Tüm Örn: Demirlerin Tümü Mesela BLok Mu Olucak Herşey Blok mu olucak Yani ?
herşey blok olcak yani sırasıyla demir blok altınblok diye gidecek normal halleri olmayacak yaptığın için teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı