Sol Reklam
Sağ Reklam

(Öteki Sinema) Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (2010)

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

79807

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmini izleyen yoktur diye tahmin ediyorum. İzlemeyenler için film hakkında bilgi almak isteyenler için sizlere bugün Ejderhanı Nasıl Eğitirsin'i anlatacağım. İsterseniz anlatıma geçelim.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, DreamWorks Animation tarafından yapılan 2010 yılında çıkarılmış 3D animasyon filmidir. Film içerisinde seslendirmeyi yapan bazı seslendirmenlerden bazıları şu kişilerdir: Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera, Jonah Hill ve daha fazla seslendirmenler bu filmde yer almaktadır. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmi 26 Mart 2010 tarihinde vizyona girmiştir. Film izleyicilerinin tarafından çok sevilmiştir. DreamWorks Animation adlı şirketin en iyi ve başarılı beşinci film olarak sıraya geçmiştir.

79809

Hayatım boyunca neredeyse izlediğim en iyi animasyon filmidir. Filmin hikayesi anlatacak olursam; Berk adasında yaşayan Vikingler vardır. Bu Vikingler geçimlerini balık avlayarak avcılık yaparak sağlamaktadır. Berk adasının tek sorunu geceleri evlere ateş eden, koyunları ve çeşitli yiyecek çalan, insanları öldüren ejderhalar vardır. Berk'de yaşayan Vikingler ejderhalara inatçılıkları yüzünden adadan gitmemişlerdir. Berk'te kalıp ejderhalar ile savaşmışlardır. Ejderhalar evlerini yıkarmış, ama Vikingler tekrardan onarırmış, hemde öyle bir onarırlar ki eskisinden daha güzel olurmuş. Bir gece Berk'e gine bir ejderha saldırısı olur. Adada yaşan Viking halkı ejderhalara karşılık verirler. Bu sırada Berk'te yaşayan Hıçkıdık'da ejderhalarla savaşmak için dışarı çıkmıştır. Çünkü Berk'te bir ejderha öldürmek her şeye bedeldir. Hıçkıdık dışarı çıktığı zaman o ejderha gelir neslinin tek örneği onun adı Gecenin Öfkesi'dir. Gecenin Öfkesini görmek çok zordur sadece bulutların üzerinde dolaşır ve asla kendisini göstermez ve asla ıskalamaz. O gece Hıçkıdık eline bir sapan alıp dağın başına çıkar ve avlanıcak ejderha bekler. Bir sessizlik kapılır ve Gecenin Öfkesi görülür. Hıçkıdık Gecenin Öfkesini görünce direkt sapanla rastgele onun uçtuğu yere atar ve ejderha sapana yakalanır Hıçkıdık orada ejderha vurdum diye sevinirken arkasından bir ejderha gelir. Hıçkıdık hemen eve doğru kaçmaya başlar. Biraz daha savaştık'dan sonra ejderhalar artık Berk'den uzaklaşırlar. Hıçkıdık bir sonraki gün Orman'da gezerken vurduğu ejderhayı görür ve sonrasını filmi izleyip öğrenebilirsiniz. Herkese öneririm çok güzel bir animasyon filmidir.

79810

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (2010) - Animasyon / Fantastik

Yönetmen: Dean DeBlois

Öykü: Cressida Cowell

IMDb: 8,1/10

IMDb Sıralama: 182/250

79811

Film hakkında sizlere spoiler vermek istemiyorum sadece filmin başlarını anlattım. Umarım bir gün filmi izleyip beğenirsiniz. Çok güzel bir filmdir. İzlediğinizden pişman olmazsınız.

Sevgili MC-TR üyeleri bugünde “(Öteki Sinema) Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (2010)” adlı başlıkta bir film konu açtım. Eğer konumu ve filmi beğendiyseniz yazabilirsiniz. Diğer ki konumda görüşmek üzere.
:) Sevgilerle Enes Aktas :)

79812

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.665
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Başarılı anlatım, yorum yazmaya ve tebrik edilmeye değer bir konu.

Parmaklarına sağlık. :alkis:<3

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Buda baya güzeldi vay be daha dün gibi vakit çok hızlı geçiyor

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Ejderhanı nasıl eğitirsin benim çocukluğumun filmidir, sinemasına da gittim. Bu güzel anlatım için teşekkürler.

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Eskiden televizyon başından ayrılmayıp çok severek izlediğim bir animasyon. Kalemine sağlık :D

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

TheDarkFace

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Kaan #1881

Elmaslar
34
Puanlar
8.820
Minecraft
KaanElmas
Fotograflar ve anlatma şeklin gayet kaliteli başarılar dostum iyi forumlar.

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Güzel anlatım olmuş. Kalemine sağlık.

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Filmlerle aram iyi değil sanırım :D . Ama tasarım hoşuma gitti eline sağlık.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı