Sol Reklam
Sağ Reklam

Ortak Arıyorum Para İstemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KL ʲᵃᵛᵃᵈᵉᵛ

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
201
Puanlar
9.350
Yer
İstanbul
cbc4053528ad60aff5d5e02ea0597cd6fc39a6e9.png

Forum Üyeleri ve Sakinleri Merhaba Nasılsınız?

Yeni açıcağım sunucu da Kurucu olabilicek kendine güvenen birisini arıyorum kendisin'den para talep etmiyorum hiç birşey talep etmiyorum aradığım özellikler olsun yeterli eşit paylaşım yapıp bilgisi de bi o kadar'da olmasını istiyorum, İşte Aradığım özellikler bir Kurucu'da olması gerekenler.

----

İstediğim kişi özellikleri;

1.)
Plugin konuların'da bilgisi olan ve daha önce plugin paketi yapıp sattığı veya paylaştıgı olması gerekmekte veya bana gösterebilicek olması şart.
2.) Plugin, Java, Skript, Map az bu özelliklerden hepsinden biraz da olsa bilgisi olması.
3.) Microfonu ve bir çoğunu sunucu da harcaya bilicek ve istediğim zaman direk olarak bana bilgi verebilicek birisi olması.
4.) İstanbul Avrupa yakasın da oturan olursa süper olur çünki kendisi ile kahve ve tanışmak'da çok isterim.
5.) Gerçekten hainlik gibi düşünceleri olmaması çok önemli çünki sunucu'yu ben ona teslim edicem ve tüm konular'da o ilgilenicek.
6.) Yaş aralığı pek önemli değil sonuçta oynadığımız oyun +19 üstü bir oyunda değil oyüzden küçük arkadaşlarımız'da bu konu'da kendine güveniyorsa başvuru yapabilir.
7.) Sunucu'yu boşlamıyacak ve yetkili alırken kendisi göz önünde bulundurarak almasını istiyorum veya ekstra bi oyun parası veya vip vermesini istemiyorum tanıdığı birilerine.

----

Not;

Arkadaşlarım isteklerim bu şekilde sunucuya büyük bir masraf etmek istiyorum yüklü miktar'da reklam, sunucu ve bunun günü bir çok özelliği ben karşılıyacagım. Sadece kendisi sunucuyu yönetmesini istiyorum gerçekten boş insanlar istemiyorum benim bu Minecraft alemin'de pek de çok çevrem yok oyüzden güvenilir birisi olmasını'da çok göz önüne bulunduruyorum tabiki'de zamanla tanışıp daha da yakın olucağız ama yukarda'da belirttiğim gibi güven herşeyin başı, Bu özelliğe sahip olmayan kişiler yine'de yazabilir önemli değil sonuçta güvenilir insanlar arıyorum, Daha detaylı konuşmak için aşağıya iletişim adreslerimi bırakıyorum oradan bana geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Dip Not; Tekrar dile getiriyorum sizden para veya hiç birşey istemiyorum sadece benimle çalışmanızı istiyorum, Geri kalanını ben ayarlıcağım.

----

İletişim Adreslerim;

Discord:
aatalay#3107

Son düzenleme:

Kadir Yiğit

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

kkadiryigit

Elmaslar
76
Puanlar
9.000
Yer
Kocaeli
Minecraft
Bladrise
Merhabalar, Discord adresim: Kadir YİĞİT#5372 görüşebiliriz isterseniz.

Kadir Yiğit

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

kkadiryigit

Elmaslar
76
Puanlar
9.000
Yer
Kocaeli
Minecraft
Bladrise
KONU KİLİTLENEBİLİR ANLAŞTIK :)

KL ʲᵃᵛᵃᵈᵉᵛ

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
201
Puanlar
9.350
Yer
İstanbul

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
894
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı