Sol Reklam
Sağ Reklam

#Orkun Işıtmak | Bütün Herşey Bu Konuda!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Black-Spy

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
208
Puanlar
13.820
Yer
Sarajevo
Minecraft
TOM547
lWW6Wk.png

1gglgD.png

Merhabalar ben Black-Spy;
Sizlere bugün [HASHTAG]#Orkun[/HASHTAG] Işıtmak adlı youtuber'ın YouTube Türkiye'de çıkan gezi olaylarında polise ve devlete küfür etmesini konuşacağız!.
Şimdi konuya başlamadan söylüyorum ey insanlar bu çocuk Gezi Olaylarında söylüyor, Gezi Olayları 2013'te olmuştur, Orkun bu videoları web.tv'ye yüklemiştir neden zamanında bir şey yapmadınız da, Orkun 3,5M olunca hemen üstüne yüklendiniz söylemenize gerek yok! Çünkü PRİM! kasmak amacıyla yaptınız bunları!. Ben ne Orkun'u tutuyorum, ne de Devleti!
1gglgD.png

lWW6Ob.png

Bildiğiniz üzere YouTube Türkiye'de Trend sistemi var biraz gezerseniz prim amaçlı bütün videoları görebilirsiniz.
y33r0y.png

Ve burada gördüğünüz gibi videolar en az 87K izleniyor şöyle söyleyim 1M görüntülenme 170$ yapıyor, yani 100K görüntülenme 17$ + Abone demektedir!.
Eğer sizde böyle prim kasmak istiyorsanız durmayın devam Orkun & TTO videoları çekin.
1gglgD.png

BAA5Gg.png

Anonymous Hack Grubundan Orkun Hakkında Açıklama!

Orkun Işıtmak'ın Instagram'dan Yaptığı Resmi Açıklama!
Kod:
Arkadaşlar,

Son yayınlanan videoları gördüm, haberim var. Bundan 2-3 hafta önce de yine bana benzediği iddia edilen birinin polislere küfür ettiği bir video yayınlanmıştı. Yine benzer bir şey yaşıyoruz.

Her zaman size karşı samimi ve dürüst oldum, bu sefer de farklı olmayacak.

Son videolardan bir tanesi gerçekten de bana ait. 15-16 yaşımda, gençlik heyecanımla etrafımdaki atmosferin de gazına gelip söylediğim saçma sapan bir ifadeyi içeriyor. Ama onun dışında da polisimize hakaret etmek, tehditler savurmak zaten haddim değil.

Aramızda ufakken yaptığı saçmalıklara bakıp utanmamış birisi varsa parmak kaldırsın. Ben 4 yıl önceki o davranışımdan dolayı pişmanım. Bana hiç yakışmadı, biliyorum, ama yıllar geçtikçe, yaşım ilerledikçe ve sağlıklı karar verebilir hale geldikçe böyle bir şey yaptığımı dahi unutmuşum.

Daha 15 yaşındayken yaptığım bir şeyin birtakım başka görüntülerle birleştirilmesinden doğmuş böyle bir polemikle gündeminizi işgal ettiğim için kötü sözlerimle incittiğim herkesten çok özür diliyorum. Ben bir siyasi figür değilim, tek amacım beni seven insanları eğlendirmek.

Bugüne kadar videolarımda saygı çerçevesi dışına çıkmamak ve iyi örnek olmak uğruna neler yaptığımı herkes bilir. Ben çizgimi bozmadan devam ediyor olacağım ve size layık olmak için elimden geleni yapmaya devam edeceğim.

Sevgiler
1gglgD.png

299VWA.png

Bakın bu ülkede namussuz, haysiyeti olmayan tecavüzcü insanlar konuşulmazken bu adamın 3,5M takipçisi var diye prim amacıyla konuşmayın, konuşacaksınız da ben prim için konuşuyorum diyin azcık insanlık azcık namus ya yazıklar olsun her yerde "Orkun Vatan Haini" yazıyor, asıl vatan haini kimdir biliyor musunuz 9 yaşındaki sözde klavye delikanlılarıdır!. Bu kişiler kin besledikleri kişileri fitne fesat ile kötülemekte eğer bu böyle devam ederse iç savaş kaçınılmaz son olacaktır. Yazıklar olsun!...

İyi Forumlar Dilerim....

@Hai @smt287 @αєяσ¢ร @epps @KansızKurt @SydeFQ @AloneMyth @тωєησя @ByArtem @BloodyX @EmirYLMZ

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Anonymousa ne oluyor la

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0
Orkun'un böyle bir şeye girişmeyeceğini ve örnek biri olmak için çok çaba sarfettiğini bildiğimi söylemiştim.
Gerekli açıklamayı yapmış. Herkesin geçmişinde hataları vardır. Ailemiz, çevremiz ne kadar uyarırsa uyarsın hatalar yaparız. Hatalarımızla büyür, gelişiriz, kim olduğumuz ve bugünkü kişiliğimiz doğrularımızdan çok hatalarımızdan aldığımız derslerle belirlenir.

Çok düzgün bir açıklama yapmış, bu saçma linç hareketinin son bulmasını diliyorum.

Burakcan

Web Developer
Emektar

Discord:

matta#7310

Elmaslar
716
Puanlar
14.520
Minecraft
matta76
Daha önemli olaylar konuşulabilir, boş konu.

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya
Anonymous'un böyle bir konuya girişeceğini düşünmüyorum. Bunun gerçek olma ihtimali çok düşük, Anonymous'un sesi de zaten pek benzemiyor.

Kiasan

İllede sen! M T

Discord:

⚝ Kiasan#0001

Elmaslar
112
Puanlar
9.360
Yer
Gaziantep
Minecraft
Kiasan
Anonymous'un böyle bir konuya girişeceğini düşünmüyorum. Bunun gerçek olma ihtimali çok düşük, Anonymous'un sesi de zaten pek benzemiyor.
Anonymous böyle bir işe belkidende girişmiştir.
Anonymousun tek üyesi yokki aynı ses tonu olsun.
Ama benim aklımda takılan soru şu, Anonymous neden böyle bir işe kalkıştı ?

Black-Spy

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
208
Puanlar
13.820
Yer
Sarajevo
Minecraft
TOM547
Anonymous böyle bir işe belkidende girişmiştir.
Anonymousun tek üyesi yokki aynı ses tonu olsun.
Ama benim aklımda takılan soru şu, Anonymous neden böyle bir işe kalkıştı ?
2. [HASHTAG]#OPTurkey[/HASHTAG] operasyonu işte işin içinde Ayyıldız Tim olunca ondan dolayı.

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya
2. [HASHTAG]#OPTurkey[/HASHTAG] operasyonu işte işin içinde Ayyıldız Tim olunca ondan dolayı.
Anonymous'un normalde bir seslendirmeni vardır, ve bu o seslendirmen değildir. Zaten bunun bir program sesi olduğu da belli oluyor, bu programın adını biliyordum. Şimdi unuttum, hatırlarsam söylerim.

Black-Spy

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
208
Puanlar
13.820
Yer
Sarajevo
Minecraft
TOM547
Anonymous'un normalde bir seslendirmeni vardır, ve bu o seslendirmen değildir. Zaten bunun bir program sesi olduğu da belli oluyor, bu programın adını biliyordum. Şimdi unuttum, hatırlarsam söylerim.
Cepstral olmasın ? ya da Swifttalker oda David'in sesi

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Lütfen buna benzer siyaset konuları açmayınız burası bir forum siyaset veya kahve hane değildir çok yanlış anlaşılmalara yol acıcağını düşünüyorum siyaseti bilmeyen bilen farklı farklı farklı konuşur iş daha farklı yerlere çıkar konu çöp.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı