İnceleme Origin nedir ?

YasinDLG

Gülü seviyorsan,dikenine katlanıcaksın.
Altın Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
150
3f39f49455768cab21ec6de2566181dc.jpg

Origin nedir ?

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
,
EA Games firması tarafından tasarlanmış, Steam benzeri bir işleyişi olan, EA oyunlarının tanıtım ve satın alma sayfalarına erişebileceğiniz, demolarını indirip deneyebileceğiniz veya orijinal oyunlarını satın alıp indirerek oynayabileceğiniz, MultiPlayer ve Co-Op tarzı oyunları oynayabileceğiniz bir platformdur.İçerisinden arkadaş ekleyebilir ve onlarla birlikte oyuna girebilir, görev puanları kazanabilir ve bu puanları indirim için Origin Platformunda kullanabilirsiniz.

Origin'de hangi oyunlar bulunur ?

Origin'de bulunan oyunlar; Star Wars Serisi,
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
,
,
, Need For Speed Serisi,
,
,
vb. daha bir çok oyun ve ek paketlerini satın alıp oynayabilirsiniz. Oyunların çoğu
platformu dışında olmayan oyunlardır.Bu yüzden başka bir platform içinde bulunmazlar ve oynanamazlar.

Origin platformunda nasıl oyun oynayabilirim ?

Origin platformunun oyunlarının oynayabilmek için, origin hesabınızın olması gerekmektedir.Origin hesabınızı açtıktan sonra sitemizden istediğiniz oyunu bularak, satın almanız gerekir.Size kod olarak verilecektir.Kodu Origin'in web sayfasına girerek aktif edebilirsiniz.

Origin oyunlarını nasıl aktif edebilirim ?

Origin hesabınıza giriş yaptıktan sonra "My Game Library" butonuna tıklayın.Daha sonra sağ üst köşedeki "Add a Game & Redeem Product Code" butonuna tıklayın.Açılan sekmede Oyunfor.com adresinden almış olduğunuz kodu "Product Code" alanına yazın ve Next butonuna tıklayın.Oyun hesabınızda aktif olacaktır.

Dünyaca ünlü bir çok oyunu bünyesinde bulunduran EA (Electronic Arts) firması her yıl yeni oyunlar ekleyerek, sevenlerinin beklentilerini yükseltme ve oyuncular diğer yıllarda hangi oyunun devamı ya da hangi yeni oyunun çıkacağını merakla beklemektedir. Siz de bu oyunlardan ve yeniliklerden haberdar olmak için Origin sayfasını takip edebilirsiniz.

Videolu anlatım

Sensei ''C''

Hangimiz yüzünde bir madencinin ki kadar nur var?
Yazar
Mono Team
Altın Kalem
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
416
Konu güzel olmuş eline sağlık.

DonsuzTurk

Alafrangalaştıramayacaklardansalar
Moderatör
INCEPTION TEAM
Yıldız Moderatör
Onaylı Satıcı
Premium
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
952
Yararlı bir konu olmuş. Elinize sağlık. 2312

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
92
Harikulade anlatım şeklinize bayıldım. ;)

DarkSad

Katman Kayası
İnsan Kaynakları
MC-TR Donator
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
800
Origin, Steam ve Epic Games Store gibi oyun dünyasını işgal eden bir platform. Bu tür bilgilendirici konulara devam etmeni öneririm.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
48
Elmaslar
10.161

Origin platformunu daha önceden duymuştum ama hiç bu kadar büyük bir platform olduğunu bilmiyordum. Elinize ve kaleminize sağlık ;) <3

Artgum

❤️
Premium
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.118
Origin bir ara duydum ama pek bilmiyordum sayenizde öğrendim yararlı konu olmuş elinize sağlık.

Yukarı Alt