Sol Reklam

Operatörler - Hikayeleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
3 büyük öperatör hakkında hikayelerinizi yazın eminim çok ilginç hikayeler vardır :

Benim Yazacağım hikaye:

Abim bir Avea kullanıcısı.Abimin tarifesinin yenilenmesine 16 saat kalmıştı fakat abim ne dk ne sms ne interneti kalmıştı ,abim işe gitmeden önce wifi ile girip hattındaki TL ye bakmıştı (Tl Durumu: 30tl) tam 30 tl si var idi... işe gitti ve iş binasına girerken telefonunu kapatıp dolabına koydu ve çalışmaya başladı akşam eve geldi bi baktı ne görsün : "Avea- hattınızda yeterli tl bulunmadığı için tarifenize geçiş yapamadınız" abim wtf (What the Feel) dedi ve tl sine baktı (23 TL) tekrar şaşırdı ve avea müşteri hizmetlerini aradı (benim telefonumdan) avea müşteri hizmetleri inatla şu şu saatte şu 43B internet kullanmışsınız diyip durdu... O saatte abim işteydi ve çalıştığı yerde telefonunu kapatıp girmek zorunda iş saati içinde telefonunu açamaz. Buna rağmen ne kadar dil döktüysekte 43b için 7tl mizi kestiler... sonraki gün abim vodafone geçti.

Bunun gibi hikayelerinizi bekliyorum

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Vodafone kullanıcısıyım, internet olarak berbat durumdalar. Aylık 70 80 tl fatura ödüyorum ve aldığım hız :

Ekran Alıntısı.PNG

En kısa sürede türknet veya uydunet'e geçiş yapacağım. Kimseye vodafone supernet önermiyorum...

U

Unknownloce

Ziyaretçi
Vodafone kullanıcısıyım, internet olarak berbat durumdalar. Aylık 70 80 tl fatura ödüyorum ve aldığım hız :

Eki Görüntüle 20672

En kısa sürede türknet veya uydunet'e geçiş yapacağım. Kimseye vodafone supernet önermiyorum...
@AeroCS Bendede aynı sorunlar vodafone kullanıcısıyım fakat seninki gibi 3mbpsden yukarı çıkmıyor. Sözleşme bitti TürkNet'e geçcektim vazgeçtim eğer ona geçmeyi düşünüyorsan instagram sayfasının yorumlarını okumanı tavsiye ederim. Vodafone'de çok kesintiler yaşıyorum bende Türk Telekom'a geçeceğim.

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
60-70 tl ye ttnet kullanıyorum, 5mbps hızım vardı, her gün kesintisiz , günde 2 kez arardım, bi ara iyi bir sövdüm, dedim adam akıllı oyun oynatmıyosunuz, argo olmasın diye kısalttım :) sonra annem dayanamadı, 15 mbps geçirdi sıkıntısız kullanıyorum.

S

sooply

Ziyaretçi
D-Smart Turkcell
Aylık 90 TL
3 Mbps Hız

Sizce İyimi
Ping:30'tan Aşağı İnmiyor Hatta Bazen 500'e Çıkıyor

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar

Discord:

Cremranyec78#5276

Elmaslar
1.676
Puanlar
17.030
Yer
İstanbul
Minecraft
Cremranyec78
2007 - 2016 arası Türk Telekom kullanıcısıydım ve ilçemde en fazla 8 mbit alabileceğimi söyleyip dururlardı bana. 2016 yılında 16 MBPS'ye çıkarttılar hızımı ama taahütüm dolmak üzereydi, bir de Türknet'i deneyeyim dedim ve saolsunlar şu anda 45 / 5 mbps sağlıyorlar.

Kısacası Türk Telekom'un 3 yıldır ADSL diye sattığı bölge aslında VDSL bölgesiymiş, ne diyelim....

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
3 Yılldır ttnet kullanıyorum hayatımda böyle berbat rezelat bir internet kullanmadım en son tüketici haklarına şikayet ettim ve hızım değişti tabi sözleşme de bitecekti o hızı verseler ne vermeseler neyse
Eskiden şu değerleri alıyordum 2,5 İndirme upload 01 yok denecek kadar ping 64ms ödediğim para 250 tl aylık haram olsun.
Şimdi ise Türk telekom kullanıyorum aylık 35 tl ödüyorum
beni idare ediyor
7109613839.png

Tercih olarak türknete geç @Cremranyec78 dedi gibi en iyisi türk net kafan rahat

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Faturasız hattım vardı, 25 tl paket parası ve telefona 25 tl yükledim ve baktım ki telsiz ücreti aldılar :D Sonra 23.5 tl de mi ne kaldı paket olmuyor en az da 15 tl yükleniyor. Neyse bir yarın bir şekilde hallederim dedim ve yanlışıkla mobil verim açıldı, açılınca 23.5 tlnin tamamı gitmişti :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı